Jak sledovat „průmyslovou“ show HBO online bez kabelu

HBO David Jonsson, Ben Lloyd-Hughes, Harry Lawtey, Sagar Radia, Myha’la Herrold v průmyslu HBONejnovější prestižní drama přicházející do televize je Průmysl , premiéra v pondělí 9. listopadu ve 22 hodin ET/PT na HBO.

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, zde jsou další způsoby, jak je můžete sledovat Průmysl streamování online zdarma:kde můžu hrát raketbal
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i HBO Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat Průmysl živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze HuluJakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Průmysl živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „průmyslu“Hrát si

Průmysl: Official Trailer | HBO Kam až vás ambice dovedou? Industry, HBO Original, má premiéru 9. listopadu na HBO Max. #IndustryHBO #HBO #HBOMax Song: Look Up od Mas Ysa Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Industry je vzrušující ponor do světa mezinárodních financí, který je viděn očima ambiciózních dvaceti lidí, kteří se snaží zajistit své futures.… 2020-10-16T16: 00: 04Z

Průmysl je nejnovější drama HBO, s laskavým svolením prvních tvůrců Mickey Down a Konrad Kay. Osmidílná první sezóna sleduje skupinu mladých absolventů soutěžících o omezený počet stálých pozic v přední mezinárodní bance v Londýně.

Podle tiskové zprávy HBO Průmysl poskytuje zasvěcený pohled na blackbox „vysokých financí“ očima outsidera, Harper Stern (Myha’la Herrold), talentované mladé ženy ze státu New York. Očima těchto mladých gradů poháněných ambicemi, romantikou a drogami, Průmysl zkoumá otázky pohlaví, rasy a třídy na pracovišti, protože vnímaví noví zaměstnanci si začínají budovat identitu v prostředí tlakového hrnce obchodního patra Pierpoint & Co. Byla jim slíbena zásluhovost, ale hierarchie vládne.

Poté, co Harper přišla do Londýna z New Yorku, aby se připojila k prestižní společnosti Pierpoint & Co., Harper se nezastaví před ničím, aby dokázala, že je nejlepší ve své třídě absolventů. Harperina jízda se stupňuje, když je obklopena lidmi, kteří se narodili v privilegiích, jako je Yasmin (Marisa Abela), která navzdory svému původu čelí svým vlastním výzvám. Yasmin na ni kladla od dětství různá očekávání a nebaví ji profesionálně podceňovat.Hrát si

Průmysl: Official Teaser | HBO Nezapomeňte, jak to teď vypadá. Průmysl má premiéru 9. listopadu na HBO a HBO Max. #HBO #IndustryHBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Průmysl je vzrušujícím ponorem do světa mezinárodních financí, který je viděn očima ambiciózních dvaceti lidí, kteří bojují o zajištění své budoucnosti. Série sleduje skupinu… 2020-09-17T16: 00: 02Z

V Pierpointu musí Harper a Yasmin prokázat svou hodnotu jako profesionálové mezi svými kolegy. Jedním z jejich vrstevníků je Robert (Harry Lawtey), který do banky vstupuje z dělnického prostředí a věří, že jde o skutečnou zásluhovost, kde si oblékání pomůže distancovat se od své minulosti. Naproti tomu Robertův spolubydlící Gus (David Jonsson) byl postaven pro instituce jako Pierpoint, pocházel z Etonu a Oxfordu a vnímá to jako další zatržítko na kontrolním seznamu, který ho zavede rovnou do Downing Street. Doe-eyed Hari (Nabhaan Rizwan) celý svůj život snil o práci v bankovnictví, obléká se jako moderní pán vesmíru a je odhodlaný uspět bez ohledu na cenu.

V hierarchickém ekosystému Pierpointu se absolventi aspiračně dívají na generální ředitele, vedle nichž sedí, zatímco tyto vysoké postavy tajně bojácně hledí dolů a přemýšlejí, kdo usedne na jejich místo. Na oddělení prodeje (CPS) je generální ředitel Eric (Ken Leung) producentem Pierpoint číslo jedna, který vidí Harperův potenciál a bere ji pod svá křídla, zatímco viceprezidentka Daria (Freya Mavor) je skvělým protipólem agresivní prodejní strategie Erica a ukazuje Harper že existuje více než jeden způsob, jak být prodejcem.

Yasminovou přímou liniovou manažerkou na devizovém (FX) pultu je Kenny (Conor MacNeill), viceprezidentka, jejíž předsudky zatemňují jeho úsudek o jejích zásluhách. Mezitím je Theo (Will Tudor) analytikem druhého ročníku, jehož kouzlo založení a silné protichůdné tržní výzvy z něj dělají chlapce plakátu Pierpoint. Mladí rekruti mohou být čerstvě na univerzitě, ale požadavky a očekávání těchto mentorů a samotného odvětví jsou vysoké a v konečném důsledku svádějí maturanty, aby jednali způsobem, který by nečekali, stejně jako se snaží zjistit, kdo oni jsou.

Průmysl vysílá v pondělí ve 22 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Dvojnásobná grandslamová šampionka Petra Kvitová převezme balíček překvapení turnaje Danielle Rose Collins. .

Hry

Jak vyhrát boj s vodním balónem. Souboje s vodním balónem mohou být zábavné, ale je s nimi spojeno více dovedností, než byste si mohli myslet. Pokud nevíte, co děláte, můžete skončit hodně mokří. Tím, že se naučíte, jak se vyhnout příchozím balónkům, ...

Novak Djokovič rozeslal blahopřejný tweet hvězdě Bayernu Mnichov Robertu Lewandowskému za jeho úspěch. Tato dvojice se zná od roku 2016 a od té doby byla spolu zobrazena několikrát.

Zde je návod, jak sledovat finále sezóny 3 Yellowstone online.