Jak se dívat na Ohio State vs Miami OH Football Online bez kabelu

Sledujte Ohio State vs Miami OH online

Getty

Fotbalové mužstvo Ohio State Buckeyes bude v sobotu hostit Miami (OH) RedHawks na stadionu v Ohiu.

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových bezplatných živých televizních programů streamovací služby:

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. A v případě, že se hra přesune na jeden z alternativních kanálů Big Ten Network, jsou také součástí FuboTV.

proč jsou tenisové body 15 30 40

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Miami (OH) na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network a všech ostatních kanálů (ESPN, ESPN2, Fox, Fox Sports 1, ABC), které budou mít v této sezóně hru Ohio State.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Miami (OH) na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox Jeden, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

červené klínové tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně sítě Big Ten Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Miami (OH) na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

hulu na amazonské ohnivé tyči

Miami (OH) vs Ohio State Preview

Buckeyes zahájili sezónu výhrou nad Florida Atlantic Owls, Cincinnati Bearcats a Indiana Hoosiers.

Minulý týden ve své první silniční hře a prvním testu Big Ten kampaně Ohio State porazil Hoosiers 51-10 za obrovským dnem od J.K. Dobbins. Běh juniorů provedl 22krát na 193 yardů a přistání, přidal pár úlovků na 14 yardů a další skóre.

Zadák Sofophore Justin Fields získal 14 z 24 na 199 yardů a trojici přistání. Přidal 11 yardů a přistání nohama a míč nepřevrátil.

jak koupit tenisovou raketu pro začátečníky

Můžeme být skvělí. Nejsme zdaleka tam, kde bychom měli být, ale můžeme být, řekl hlavní trenér Ryan Day na úterní tiskové konferenci. cleveland.com . Máme schopnost. Máme talent. Máme vedení. Ale pokud se chceme dostat tam, kam chceme, musíme to vzít jeden týden v kuse, a znovu vím, že je to klišé, ale pořád mluvíme o tom, že dnes musíte udělat skvělou práci a dnes je opravdu tvrdý úterní trénink, a pokud budeme trénovat tak, jak trénujeme, pak se soboty postarají samy. Pokud zůstaneme soustředěni, nerozptylujme se tím typem věcí. Ale je to stejná věc, jsou to stejní lidé, jsem si jistý, kdo měl ty pochybnosti na začátku, a teď jsou nadšení tím, co vidí, a to je skvělé, ale to s námi nemá nic společného. Jedná se o způsob, jakým každý den chodíme do práce, a musíme se jen soustředit na svou práci.

RedHawks mají v této sezóně jedno vítězství ze tří pokusů, když doma rozdrtili Tennessee Tech Golden Eagles mezi jednostrannými ztrátami silnic na Iowa Hawkeyes a Cincinnati.

Ze 130 týmů FBS zaujímají 115. místo v projíždějících yardech na zápas (162,7) a 116. místo ve spěchajících yardech na zápas (104,3).

Očividně skvělý, skvělý fotbalový program, skvělý a skvělý fotbalový tým-velmi dobře trénovaný, nabitý talentem na každé pozici, řekl hlavní trenér Miami Chuck Martin o Ohio State. Dayton Daily News . Mají skvělé hráče podpořené skvělými hráči. Dojde k fyzickému nesouladu. Žádné z dětí, které byly přijaty ke hře ve státě Ohio, se nedívalo na Miami v Ohiu a naopak. Řekl jsem, že je to něco jako přestávka a oni mají prvních 85 tipů. V přestávce byste si vedli docela dobře.


Populární Problémy

Máte rádi Oshare Kei? Zde je jednoduchý návod, jak se oblékat jako vaše oblíbené kapely. Oblečte Oshare Kei pomocí make -upu. Při výběru make -upu používejte jasné barvy. Někteří nositelé Oshare Kei se však líčí ...

Zde je návod, jak můžete sledovat nedělní hru Warriors vs Bulls online, pokud nemáte kabel.

Jak zlepšit drenáž kolem bazénových palub. Milujete svůj bazén a myslíte si, že je skvělý. Bavíte se a neustále si hrajete. Je tu jen jeden problém, kdykoli prší, dojde k malé povodni kolem vašeho bazénu. Nejen, že je to ...

Roztočení nohou je jedním z nejnáročnějších bowlingových umění v kriketu. Známý jako umění spin bowlingu, umožňuje hráči mít úžasnou kontrolu nad míčem. Není pochyb o tom, že je to jeden z nejničivějších ...

Camila Giorgi se ve svém úvodním kole v Palermu ujala švédské jedničky Rebeccy Petersonové. Giorgi Petersona jednou porazil, zatímco jejich jediné další setkání skončilo odchodem do důchodu.

Jak pomoci autistickému členovi rodiny vyrovnat se s domácí karanténou. Žít v karanténě během není snadné. Narušení rutiny a možnost vážné nemoci může udělat život obzvláště stresujícím pro milovaného autistu ....