Přímý přenos Steelers vs Jets: Jak se dívat online bez kabeluGetty Trysky RB Le'Veon BellPittsburgh Steelers (8-6) ovládají své naděje na play-off a další překážka přichází na cestě proti týmu New York Jets (5-9), který bude dychtivě hrát spoiler. Týmy se sejdou v neděli na stadionu MetLife.Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Jets na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat živý přenos CBS prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte CBS na Amazon PrimeJakmile se zaregistrujete na Prime CBS Channel, můžete poté sledovat živý přenos Steelers vs Jets na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.bakalářská sezóna 24 epizoda 6

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

CBS (live in selected markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. Dodává se s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Jets na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Jets na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

nejlepší značka raket na stolní tenis

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Jets na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Jets a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Steelers vs Jets Preview

Nabídka play off pro Steelers je docela jednoduchá - vyhrát jejich poslední dva zápasy v sezóně a oni jsou v.

co je bekhend v tenise

To je to, pro co celý rok pracujete, ta jasnost, ta vstupenka na turnaj, konečnost toho všeho, řekl trenér Steelers Mike Tomlin. Nedostatek, který je v naší hře, si toho prostě cením. Nemáte 80 příležitostí k vyjádření svého případu. Nedostanete 160. Během druhé poloviny kalendářního roku dostanete 16 příležitostí, jednou týdně, abyste vyjádřili svůj případ a jsme v prosinci, takže to mluví za vše.

Vzhledem k tomu, že Ben Roethlisberger vynechal téměř celou sezonu kvůli zranění a Mason Rudolph byl poslán na lavičku kvůli špatné hře, doufá Pittsburgh na paži Devlina Ducka Hodgese.

Hodges zaznamenal svůj první skutečný rychlostní náraz jako profík minulý týden, když hodil čtyři výběry při prohře 17: 10 na Buffalo-dva přišli dolů, když vypadali, že vyrovnají hru.

Trenér Tomlin nám řekl, že nebudeme mrkat, budeme pokračovat - jen si zahrajte, řekl Hodges novinářům. Nezměním, kdo jsem. Měl jsem špatnou hru. Vím, že jsem měl špatnou hru, ale hej, můžu se z toho dostat lépe. Stávají se špatné hry a těším se, až ukážeme, že jsme se zlepšili a že se budeme bavit a hrát fotbal a vyhrát.

Zápas s Jets v sobě nese trochu více emocí, kdy bývalý běžec Le’Veon Bell nyní hraje v New Yorku. Během svého působení v Pittsburghu Bell získal pověst jednoho z nejtalentovanějších beků NFL po boku Roethlisbergera a přijímače Antonia Browna. Byl to dvojnásobný první tým All-Pro a třikrát profesionální nadhazovač.

Když jsem tam vyrazil proti klukům, se kterými jsem dlouho cvičil a dostal šanci proti nim soutěžit, řekl Bell, bude to zábava.

Bell očekává alespoň několik boosů od přítomných fanoušků Steelers, když vezmeme v úvahu, jak jeho působení skončilo s týmem během celoroční pauzy.

kde mohu zdarma sledovat chodící mrtvé

Myslím, že to bude pravděpodobně 50 až 50, řekl Bell. Myslím, že bude polovina šťastná, že mě vidí a stále mě miluje, a polovina, která mě nenávidí, mnou pohrdá. Je to takové jaké to je.

Budu projevovat lásku, bez ohledu na to, každému, kdo má můj dres na obou stranách a podobné věci, takže to bude zábava.

Steelers jsou pro tuto hru oblíbeným tříbodovým vozem.


Populární Problémy

Jak nosit brogues. Brogues jsou oblíbeným stylem mužských bot známých díky své ozdobné děrované kůži. Brogues původně byly dělnickou obuví pro muže ve Skotsku a Irsku, ale dnes moderní interpretace ...

Jak zamrznout vodu. Když teploty klesnou a všechno začne mrznout, zima může způsobit mnohem více problémů, než jen potřebovat v noci další přikrývku. Zmrazené potrubí může způsobit problémy uvnitř vašeho domova a domácích zvířat a ...

Jihoafrický thriller série „Trackers“ má v USA premiéru v pátek. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Jak si vybrat správnou obuv pro step aerobik. Step aerobic je kardiovaskulární cvičení s vysokou intenzitou a nízkým dopadem. Během aerobního cvičení je nezbytné nosit správnou obuv, která poskytne podporu a zabrání zranění. Ne vše...

Jak mluvit francouzsky. Ať už plánujete cestovat do frankofonní země, nebo si jen chcete popovídat s francouzsky mluvícím přítelem, mluvit francouzsky není tolik o zapamatování bezpočtu slovíček a gramatiky ...