Jak se dívat na „Mulan“ na Disney Plus: váš průvodce prohlížením

proudový mulan

Stream Mulan nyníŽivá akce, více než dvacet let po původních animovaných klasických hitových kinech Mulan je konečně právě teď k dispozici ke streamování online pro celou rodinu. Titulární postava, kterou znáte a milujete, znovu bojuje za obranu své vlasti na místě svého otce. Místo toho, aby se Mulan pustil do bitvy, aby porazil Huny, jde tentokrát proti Bori Khanovi a jeho armádě Rouran, kteří věří, že země je právem jejich.držadlo pro stolní tenis

Nová živá akce Mulan je mnohem vážnějším pojetím původního příběhu Balada o Mulanovi. Tato nová Mulan, kterou upravili Rick Jaffa, Amanda Silver, Lauren Hynek a Elizabeth Martin, je něco jiného, ​​než by mohli animovaní fanoušci Mulan očekávat, ale je to akčnější a věrnější verze klasické čínské lidové pohádky. V hlavních rolích Liu Yifei jako Mulan, po boku Donnie Yen, Jasona Scotta Lee, Rosalind Chao, Jet Li a mnoha dalších, Mulan určitě nadchne.Sledujte Mulan online dnes večer a užijte si zázraky Číny 5. století úplně jiným způsobem.

Zde je návod, jak můžete streamovat Mulan na Disney Plus právě teď.Jak streamovat „Mulan“ exkluzivně na Disney+

Disneyho Mulan je zbrusu nový reimagining klasického animovaného filmu Disney a streamuje se výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .Můžete streamovat Mulan stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde . Je vyžadováno aktivní předplatné Disney+.
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Mulana
  5. 5. Klepněte na „Mulan“
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Streamujte Tarzana hned

„Mulan“: Přehled

Datum vydání: 4. září 2020
Tvůrci: Niki Caro, Rick Jaffa, Amanda Silver, Lauren Hynek, Elizabeth Martin
Režie: Niki Caro
Podle: Disney’s Mulan od Tony Bancroft & Barry Cook, Ballad of Mulan od Gao Maoqiana
Hrají: Liu Yifei, Donnie Yen, Jason Scott Lee, Yoson An, Gong Li, Jet Li
Hodnocení: PG-13

Synopse

Když do Číny přijde nová hrozba, mladá dívka předstírá, že je mužem, aby se zapsala do čínské armády a bránila svou vlast před invazní silou.

Homebodies, radujte se! Pro ty z vás, kteří by stejně raději sledovali filmy z bezpečí svého domova, Mulan přeskakuje divadla a jde přímo na streamování. Kvůli pokračující hrozbě pandemie COVID-19 bude Mulan k dispozici, aniž byste museli opustit váš dům.

Nová živá akční verze Mulan bude dnes k dispozici pro vaše potěšení ze sledování na Disney+.

Jak dlouho je „Mulan“?

Mulan má 115 minut.

V kolik vydá „Mulan“ na Disney+?

Mulan je nyní k dispozici na Disney+ prostřednictvím Premier Access; bylo k dispozici v 3:00 ET.

‚Mulan‘ Plot

V Číně 5. století císař požaduje, aby jeden muž na rodinu musel sloužit v armádě, aby se bránil proti útočníkům ze severu. Hua Mulan, nejstarší dcera Hua Zhou, předstírá, že je muž, který zaujal místo jejího nemocného otce v armádě, aby chránil její vlast a zachránil její rodinu před Bori Khanem a jeho rouranskou armádou. Mulan je epická cesta, na které si mladá žena získá čestné místo mezi svým lidem a hrdostí svého otce.
‚Mulan‘ Obsazení

„Mulan“ představuje některé z nejlepších herců z Číny, kteří dnes pracují, včetně relativně neznámých a domácích jmen, z nichž všichni přinášejí svým rolím v tomto epickém příběhu dokonalost.

Liu Yifei jako Mulan

Nejstarší dcera Hua Zhou, která porušuje čínskou tradici a předstírá, že je mužem, který by zaujal místo jejího nemocného otce v čínské armádě. Musí tvrdě bojovat, aby dokázala, že patří, a pomoci Číně porazit vetřelce a přinést hrdost své rodině a své zemi.

Donnie Yen jako velitel Tung

Filmový veterán bojových umění Donnie Yen, který je v USA nejlépe známý pro Rogue One: A Star Wars Story a Ip Man, hraje velitele Tunga, vysoce postaveného vůdce čínské císařské armády a mentora Mulana.

Jason Scott Lee jako Bori Khan

Bori Khan, který se pomstil za smrt svého otce, je vůdcem obyvatel Rouranů, kmenové skupiny, která v čínské historii dříve nazývala region domovem. Bojuje, aby pomstil svého otce a získal zpět zemi, o které věří, že je právem jeho.

Yoson An jako Chen Honghui

Chen Honghui, svéhlavá a ambiciózní nováčka do čínské armády, se stává milostným zájmem pro Mulana a možná i jejího nejprudšího spojence, podobně jako to Li Shang dělal v původní animované adaptaci.

Gong Li jako Xian Lang

Xian Lang, nebezpečná čarodějnice se schopností měnit tvar, je jedním z hlavních padouchů filmu, důležitým spojencem Bori Khana.

Jet Li jako čínský císař

Světoznámý Jet Li hraje čínského císaře, slavného vládce, který z každé čínské rodiny odvede jednoho muže, aby se připojil k armádě a pomohl porazit vetřelce. Je považován za moudrého a dobrotivého císaře, někoho, koho Číňané respektují.

„Mulan“ u pokladny

Mulan byl vyroben s rozpočtem kolem 200 milionů dolarů, ale kvůli pandemii COVID-19 nebyl do kin široce uveden. Podle společnosti Disney bude uveden do kin na určitých trzích, kde Disney+ dosud není k dispozici a kde se divadla znovu otevírají.

Recenze „Mulan“ - Co řekli kritici

Bez předběžných projekcí zatím neexistují žádné recenze, které by bylo možné konzultovat ohledně nového filmu Mulan. To jen znamená, že budete mít příležitost posoudit to sami, aniž by vaši kritiku ovlivnili vaši kritici. Vstupte s otevřenou myslí a nechte se unést do Číny 5. století!

Trailer „Mulan“Hrát si

Disney's Mulan | oficiální trailer Když čínský císař vydá dekret, že jeden muž na rodinu musí sloužit v císařské armádě k obraně země před severními útočníky, na místo jejího nemocného otce nastoupí Hua Mulan, nejstarší dcera poctěného válečníka. Maškarní jako muž, Hua Jun, je testována každý ... 2019-12-05T14: 00: 06Z

Drobnosti „Mulan“: 5 rozdílů mezi animovanou a živou akcí

Fanoušci původní animované Mulan mohou být nadšeni, že uvidí adaptaci na živou akci, ale možná vás překvapí, že mezi novým živým akčním filmem a tím, co si pamatujete z animované klasiky, existují docela zásadní rozdíly. Zde je pět důležitých rozdílů.

1. Omlouváme se, neexistuje žádný Mushu

Spisovatelé nové adaptace Mulana se rozhodli jít na vážnější tón, který byl věrnější původnímu příběhu, a to včetně zanechání oblíbené postavy fanouška Mushua. Prostě se rozhodli, že mluvící dračí pomocník není atmosféra, do které jdou.

2. Místo Hunů bojuje Mulan, aby porazil rouranskou armádu.

Každý zná linii Pojďme do toho / porazit Huny, ale tentokrát se čínská armáda pustí do boje, aby bojovala s Borim Khanem a jeho rouranskou armádou. V Číně 5. století, kde se odehrává Mulan, byli obyvatelé Rouranů kmenovou skupinou, která se ve skutečnosti střetla s Číňany kvůli vlastnictví půdy, o které se obě strany domnívaly, že je oprávněně jejich. To je také bližší původnímu příběhu z Balady o Mulanovi.

3. Li Shang z původního animovaného filmu jsou nyní dvě postavy.

Na počátku vývoje nového Mulanu se tvůrci rozhodli rozdělit Li Shanga z původního animovaného filmu na dvě samostatné postavy. Nyní tu jsou velitel Tung, Mulanův mentor a nadřízený v čínské armádě, a Chen Honghui, povýšený nový rekrut, který skončí jako Mulanův milostný zájem. To se má zbavit problematického příběhu Mulan, která je romanticky zapletená se svým nadřízeným.

4. Hlavní obsazení je téměř výhradně asijské

Aby se zabránilo potenciální kritice za bělení čínského příběhu, hlavní obsazení nového filmu Mulan je zcela asijské nebo asijského původu. Většina herců jsou Číňané, s malou hrstkou výjimek včetně herců laoského (Doua Moua) a indického (Utkarsh Ambudkar) původu.

badminton pro figuríny

5. Nový Mulan NENÍ muzikál

Spolu s vážnějším tónem nové adaptace tento film Mulan rozhodně NENÍ muzikálem. Pokud jste čekali čísla písniček a tanců, bohužel se budete muset obejít. Jak již bylo řečeno, nový Mulan je mnohem přesnější historické drama, o kterém se předpokládá, že je přitažlivé pro čínské i západní publikum, snaží se najít rovnováhu ve velkém příběhu a poskytnout každému něco.

Stream Mulan nyní


Populární Problémy

Nejmladšímu šampionovi bylo pouhých 16 let !.

Okruh ATP pokračuje závratnou rychlostí, protože se turné tento týden přesouvá do Francie na turnaj Open 13 v Marseille.

Jak zjistit, zda jsou sluneční brýle Ray Ban falešné. Pokud jde o pár odstínů, nic nepřekoná starou školu pohody Ray-Banů. Ať už usilujete o klasický vzhled pocestných, špinavý Harryho lesk dvojice letců nebo rafinovaný ...

Chcete -li obarvit svůj gumový předmět, můžete vyzkoušet několik různých technik pro výraznou a trvalou barvu. Guma trvá dlouhou dobu, než pohltí barvy, ale se správnými materiály ji můžete trvale barvit. V závislosti na typu ...

Zde je návod, jak sledovat Dallas Stars vs Detroit Red Wings online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Factbox: Roger Federer proti Frances Tiafoe - rekord 2017