Jak si udržet Pitbull

Pitbulls jsou zábavní, atletičtí a energičtí psi, kteří vyžadují hodně pozornosti. Přestože jsou Pitbulls často spojováni s agresí, jsou milujícím plemenem, jehož náklonnost lze získat správnou péčí. Pokud se ujistíte, že jste vybaveni potřebnými zdroji, nástroji a informacemi, pomůže vám to z vašeho Pitbullu vytěžit to nejlepší a zajistit jim šťastný a zdravý život.Metoda 1 ze 3: Zdravá rozhodnutí pro Pitbull

 1. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 1

  1 Vyberte si správné jídlo. Pitbulls jsou psi s vysokou energií, což znamená, že potřebují hodně jídla. Výběr jídla se správnými přísadami je stejně důležitý jako zajištění toho, aby váš pes dostal dostatek jídla. Čím lepší výživu váš Pitbull má, tím bude šťastnější.
  • Zeptejte se svého veterináře, jaké jídlo je pro váš Pitbull nejlepší.
  • Poraďte se s místním obchodem s krmivy pro domácí zvířata a potřebami, zda nemá nějaká doporučení.
 2. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 2

  2 Vezměte si Pitbull na dlouhé běhy a dlouhé procházky. Pitbulls jsou velmi energická plemena, která potřebují hodně pohybu, zvláště v jejich mladších letech. Pravidelné běhy nebo dlouhé procházky jim pomohou spálit velké množství energie.
  • Pokud již máte rutinu cvičení, zkuste ji přesunout venku, aby se váš pes mohl připojit.
  • Jděte, dokud nejsou unavení. Pamatujte, že unavený pes je šťastný pes.
 3. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 3

  3 Hrát aport. Hraní aportu je skvělý způsob, jak cvičit Pitbulla, dokud jim nedojde energie. Fetch také poskytuje mentální stimulaci a často využívá čich psa.
  • Hrajte aport s frisbee, tenisovým míčkem nebo hračkou pro psy.
  • Zkuste si hrát s aportem s předmětem, který je těžší najít, aby napadl dovednosti vašeho psa při řešení problémů.
 4. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 4

  4 Nenechávejte svého psa doma samotného celé hodiny. Pitbullové nejsou plemeno „ruce pryč“ a potřebují hodně pozornosti a hodně trvalé aktivity. Pokud váš pes zůstane doma sám, je pravděpodobné, že se začne nudit a může začít projevovat problémy s chováním.
  • Pokud očekáváte delší dobu mimo domov, požádejte přítele, aby se u vás každých pár hodin zastavil, aby zkontroloval vašeho psa a pohrál si s ním.
  • Pokud pracujete na plný úvazek, který vyžaduje, abyste byli mimo domov, Pitbull pro vás nemusí být plemeno.
  • Pokud žijete v domě nebo bytě, který je na plně dospělého Pitbulla příliš malý, provádějte pravidelné týdenní schůzky se psí školkou, když jste pryč.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Zavádění dobrého chování

 1. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 5

  1 Prozkoumejte historii svého Pitbulla. Pitbulls jsou známí jako „agresivní vůči psům“ v závislosti na jejich historii, když je přijmete do svého domova, a na jejich obecné osobnosti. Je důležité provést co nejvíce průzkumů historie vašeho psa, abyste co nejlépe porozuměli jeho problémům s chováním.
  • Pokud jste svého Pitbulla adoptovali nebo zachránili, spojte se s útulkem a zjistěte, zda mají nějaké informace o jeho historii.
 2. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 6

  2 Socializujte svůj Pitbull. Socializace vašeho Pitbulla je skvělý způsob, jak udržet vašeho psa šťastného a zároveň mu poskytnout potřebné cvičení a duševní stimulaci, kterou potřebují. Protože však Pitbulls mají pověst agresivních, možná budete chtít být opatrní, když se stýkají s jinými psy.
  • Socializujte svého Pitbulla co nejdříve. Čím dříve začnou komunikovat s jinými psy, tím je pravděpodobnější, že si vytvoří toleranci, vyhýbají se agresivnímu chování a užívají si sociální interakce.
  • Až budete připraveni, vezměte svého psa do psího parku mimo vodítko.
  • Vezměte si Pitbull na procházky ve smečce je skvělý způsob, jak kombinovat cvičení a sociální interakci.
  • Pokud se váš Pitbull zapojí do agresivního setkání s jiným psem, je důležité zasáhnout co nejdříve a použít správné nástroje. Konzultační příručky k řešení agresivity Pitbulla vám poskytnou potřebné informace, pokud by se váš pes agresivně stýkal s ostatními.
 3. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 7

  3 House trénujte svého Pitbulla. Domácí výcvik může u štěňat Pitbull trvat docela dlouho, ale dá se zvládnout s dostatečnou trpělivostí a úsilím. Zavedení rutiny, ať už jde o výcvik v bednách nebo o vycházení, je klíčem k efektivnímu domácímu tréninku vašeho Pitbulla.
  • Nechte svého psa venku ráno a každou noc před spaním.
  • Štěňata mají omezenou kontrolu střev a močového měchýře a je třeba je vzít ven alespoň jednou za hodinu.
  • Nenechávejte svého Pitbulla v přepravce déle než 6–8 hodin v noci.
 4. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 8

  4 Být konzistentní. Aby byl jakýkoli trénink účinný, musíte vytvořit konzistentní strukturu. Většina problémů s chováním je zakořeněna v majitelích, nikoli v samotných psech.
  • Při pokusu vycvičit psa a opravit problémy s chováním použijte stejné příkazy a stejné znění.
  • Kupte si knihu o výcviku Pitbullů, abyste se dozvěděli, jak ostatní vytvořili konzistentní tréninkové struktury.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Spojení s vaším Pitbullem

 1. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 9

  1 Hrajte se svým Pitbullem. Hra se psem bude často zahrnovat činnosti, jako je honění nebo zápas, protože jsou postaveny tak, aby vydržely více fyzické aktivity než ostatní psi. Dávejte pozor na řeč těla vašeho psa a všimněte si, že už nemá zájem hrát si nebo je frustrovaný.
  • Vraťte se patnáct minut hraním se psem, až přijdete z práce domů.
 2. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 10

  2 Vezměte si společně třídu chování. Absolvování kurzu výcviku chování se svým Pitbulem je další způsob, jak si vytvořit pevné pouto se svým psem a naučit se nové dovednosti nebo chování. Výuka a učení se od vašeho Pitbulla pomůže vytvořit pouto, které budete mít jen vy dva!
  • Absolvování kurzu chování je také skvělý způsob, jak získat přístup ke zdrojům a nástrojům, které byste jinak neměli, jako je hbitost a překážkové dráhy.
 3. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 11

  3 Trávit společně kvalitní čas. Ačkoli je důležité zavést rutiny a dobré chování, je stejně důležité si svého psa také užít. Krátké výlety nebo výlety, nákup nové hračky nebo darování psovi jsou skvělé způsoby, jak trávit čas a projevit uznání.
  • Místo každodenního cvičení si vezměte Pitbull na výlet.
  • Projevujte svému psovi náklonnost mazlením, třením a hladením.
 4. Obrázek s názvem Keep a Pitbull Krok 12

  4 Poznejte osobnost svého Pitbulla. Pitbulls může mít často složitou historii kvůli jejich častému chovu a asociacím s bojem a agresí. Přestože je zkoumání historie a chování vašeho psa užitečné pro každodenní rutinu, věnování času porozumění současnému chování, onemocněním nebo náladám vašeho Pitbulla vám pomůže posílit vaše pouto a připravit vás oba na oboustranně výhodný vztah.
  • Pokud je váš Pitbull záchranou a má za sebou historii bojů, poraďte se se svým místním útulkem nebo veterinářem o tom, jak zacházet s vážnými problémy s agresí nebo špatným zacházením.
  • Zachránění Pitbullové mohou často přijít s minulými zraněními, před kterými mohou chránit. Poraďte se s veterinářem, abyste zjistili, kde může být váš pes citlivý.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak docílím toho, aby moje štěňata pitbula byla tlustá? Neměli byste chtít, aby vaše štěňata měla nadváhu. Pokud si však myslíte, že mohou mít podváhu, měli byste si promluvit se svým veterinářem a nechat je zkontrolovat.
 • Otázka Může být pitbull ponechán venku trvale? Pitbulům se nedaří dobře, když je venku příliš zima nebo příliš horko. Moc se neslévají, což z nich dělá skvělého pokojového psa.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Premiéra filmu „Jak na to s Johnem Wilsonem“ proběhne v pátek večer na HBO. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete show sledovat online zdarma.Jak nainstalovat venkovní elektrické vedení. Zapojení venkovního okruhu není vždy obtížné. Zde je několik způsobů, jak dostat energii z vašeho domova do externího spotřebiče nebo zásuvky, která není připevněna k domu (například na sloupek ...

Stosur, Wozniacki postupují v CharlestonuJak podávat uzeného lososa. Uzený losos je zdravý, takže se snadno připravuje; nepotřebuje ani vaření! Lidé na celém světě si užívají všestrannost této uzené ryby. Ozdobí tácky na předkrmy na večírcích, slouží jako gurmánský předkrm ...