Jak streamovat „Chrliče“: Průvodce prohlížením rodiny

Streamujte chrliče hnedObvykle zdobí boky zdobené architektury a směřují vodu pryč z budov skrz skryté výtoky. V Disney Chrliče Televizní seriál, kamenné sochy, které animují za svitu měsíce, jsou srovnatelnější se superhrdiny. Manhattanský klan chrličů vedený morálním vůdcem Goliášem dohlíží na Velké jablko, bojuje proti nadpřirozeným silám a zároveň se aklimatizuje na město velmi odlišné od jejich bývalého domova 10. století ve Skotsku.

Keith David titulky působivé obsazení umělců, mezi něž patří Ed Asner, Salli Richardson, Jeff Bennett, Bill Fagerbakke, Jonathan Frakes a John Rhys-Davies. Seriál napsali především Michael Reaves, Lydia Marano, Brynne Chandler Reaves, Cary Bates, Gary Sperling a Eric Luke, kteří přispěli k více než pěti epizodám. Podobně Dennis Woodyard, Frank Paur, Kazuo Terada, Saburo Hashimoto a Bob Kline režírovali během života série více než pět epizod.Chcete dohnat temná a gotická dobrodružství Goliáše a pozorovatelů Manhattanu? Můžeš se dívat Chrliče online nebo najít Chrliče streamování na Disney+.

Zde je návod, jak streamovat Chrliče právě teď:

Jak streamovat „Chrliče“ - exkluzivně na Disney+

Chrliče je jedním z populárních animovaných seriálů, které streamují výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Mueller podpora tenisového lokte s gelovou podložkou

Můžete streamovat Chrliče a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Chrliče
  5. 5. Klepněte na Chrliče
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Předplaťte si Disney Plus zde„Chrliče“: Přehled

Datum vydání: 24. října 1994
Tvůrci: Greg Weisman, Frank Paur, Dennis Woodyard
Ředitel: Dennis Woodyard, Frank Paur, Kazuo Terada, Saburo Hashimoto, Bob Kline
V hlavních rolích: Keith David, Salli Richardson, Jeff Bennett, Bill Fagerbakke, Ed Asner
Hodnocení: 8+
Synopse:

nejlepší způsob mytí tenisek

Poté, co se klan chrličů probudil z tisícileté kletby, naučil se novodobému životu v New Yorku a bojoval se zlem, které ohrožuje nevinné občany města.

Jak dlouho jsou „chrliče“?

Chrliče běžel tři sezóny a celkem 78 epizod.

Zápletka „Chrliče“

V době mystiky a války jsou chrliči v častém konfliktu s lidskými obyvateli Skotska. Než mohou být poraženi jako mnozí svého druhu, je klan chrličů desátého století zakletý, aby zůstal zkamenělý, dokud nevystoupí nad mraky. Když se excentrický miliardář přestěhoval do New Yorku, David Xanatos, klan chrličů v čele s Goliášem, v noci ožívá. S místním policistou Elisou Mazou se Goliath a jeho klan musí naučit aklimatizovat na moderní život. Ztěžují to zlověstné spiknutí Xanatose a další nadpřirozené hrůzy, které ohrožují lid Manhattanu.

Obsazení „Chrliče“

Ačkoli se v celé sérii objevují noví herci, existuje základní soubor umělců, kteří oživují chrliče, jejich protějšky a padouchy.

Keith David jako Goliáš

Goliath, hlavní chrlič klanu Manhattan, je líčen jako inteligentní a sympatický. Obyvatelé hradu Wyvern ho pojmenovali podle biblického obra, protože je vysoký přibližně 6 ‘10. Uvažovalo se o mnoha jménech pro Goliáše, některá poukazovala na jeho velkou postavu. Byli mezi nimi Titan, Atlas, Gar, Griffin a Prometheus.

Ed Asner jako Hudson

Kdysi vůdce klanu Wyvernů, starší chrlič Hudson převzal úkol radit Goliášovi a klanu Manhattanů. Přijal své jméno z řeky Hudson. Asner také vyjádřil Burbank, který je klonem Hudsona.

Elisa Maza jako Salli Richardson

Když se chrliči snaží najít své postavení na Manhattanu, spřátelí se s nimi detektivka NYPD Elsa Maza. Richardson také vyjádřil Delilah, která byla klonem Elisy a Demony. Původně byla Elisa psána jako Elisa Chavez, Afroameričanka a Latina. Když byl Richardson obsazen, byla změněna na afroamerickou a indiánskou a dostala jméno Maza.

Jonathan Frakes jako David Xanatos

David Xanatos, majitel společnosti Xanatos Enterprises, kupuje zkamenělý klan Wyvernů a převáží je na Manhattan, aby je připevnil ke své budově. Začíná jako darebák k chrličům v naději, že je použije k tomu, aby nabídl. Jeho jméno je druhou částí Goliášova biblického odkazu a je odkazem na biblického krále, který porazí Goliáše. Frakes propůjčil svůj vzhled Xanatosovi.

Písně a soundtrack „Chrliče“

Chrliče představoval napjatý soundtrack k gotické hudbě, který odpovídá tmavším tónům série. Jeho nejznámější skladbou je téma dramatických úvodních titulků. Hlavní téma přehlídky využívá dechové nástroje pro mystičtější zvuk. Neexistuje žádné oficiální vydání soundtracku, ale úvodní a závěrečné titulky pro každou epizodu lze najít online.

„Chrliče“ u pokladny

Ačkoli Chrliče byl Disneyho první pokus o temnější a vážnější animovanou sérii, byl dobře přijat po vydání. Chrliče si v letech od svého vydání získal kultovní pokračování a nadále se prodává prostřednictvím vydání DVD.

Recenze „Chrliče“ - Co řekli kritici

Po propuštění Chrliče se setkal s primárně pozitivní odpovědí. Mnoho kritiků ocenilo sérii za její schopnost růst a udržovat kultovní pokračování i dlouho poté, co skončila. Disney dokonce obdrželo uznání za odklon od svých lehčích animací za něco temnějšího a vyzrálejšího. Ostatní kritici byli drsnější a označili sérii za mladistvou a příliš zakořeněnou ve fantazii.

tenisové boty brusle

Kam se „Gargoyles“ hodí do Disney Pantheonu

Při diskusi o animovaných seriálech Chrliče často končí na seznamu nejlepších ... IGN, Hollywood.com a UGO.com zahrnovaly sérii na seznam, včetně seznamu 100 nejlepších animovaných sérií IGN z roku 2009. I po 25 letech Chrliče stále dělá titulky. V roce 2018 Jordan Peele odhalil svou touhu provést adaptaci naživo, ačkoli Disney tuto myšlenku odmítl. Není také neobvyklé, že online prodejny, včetně SlashFilm.com, vyžadují restartování série.

Trailer „Chrliče“Hrát si

Gargolyes - Animated Series (1994) Trailer (VHS Capture) Trailer k D2 - The Might Ducks (1994) natočený z kazety VHS The Nightmare Before Christmas (1994). 2013-08-29T14: 46: 39 000Z

Streamujte chrliče hned

Drobnosti „Gargoyles“: 5 rychlých faktů

Během tří sezón Chrliče nashromáždil obrovské množství vědomostí. Přečtěte si některé z těchto anekdot níže!

1. Trekkie Reunion

Působivý hlas Chrliče včetně pravidelných členů obsazení z různých Star Trek série. Jonathan Frakes, Avery Brooks, Marina Sirtis, Brent Spiner, David Warner a Paul Winfield propůjčili své hlasy obsazení Chrliče a měl opakující se role v a Star Trek série. Chrliče výrobní pracovníci dokonce chtěli, aby se Sir Patrick Stewart objevil v animovaném seriálu, ale rozhodl se požádat Frakes a Sirtise, aby se na něj odvolali, bylo nefér.

2. Shromáždění chrličů

V roce 1997 se fanoušci poprvé sešli na sjezdu Gathering of the Gargoyles. Fanoušci sdíleli kostýmy a fanfikci na výročním sjezdu, který probíhal do roku 2009. Sjezd probíhal ve městech jako New York, Las Vegas, Montreal a Los Angeles.

3. Shakespearovské chrliče

Pro animovaný seriál Disney, Chrliče měl temný a složitý tón. To také mělo mnoho odkazů na díla Williama Shakespeara ve formě jmen postav. Puck, Ophelia, MacBeth, princezna Katherine a král Oberon byli mezi Chrliče “ postavy pojmenované po shakespearovských figurách.

4. Jen pro smích

Před Chrliče přijal svou současnou inkarnaci, byl hoden jako komediální seriál. Mezi těmito dvěma koncepty bylo několik rozdílů, ale největší byla role mýtických tvorů. Na rozdíl od animovaného seriálu měly být chrliče konceptu posazené komedie zlomyslné. Hráli na lidi triky a dělali problémy, kamkoli šli.

velká tenisová raketa

5. Překvapivé množství úmrtí pro Disney

Chrliče je jedinou animovanou sérií Disney, která v jednom okamžiku zabije téměř všechny její hlavní postavy. Ať už zůstali mrtví nebo byli jen zabiti ve snovém sledu, je to jiný způsob, ale téměř všechny Chrliče “ postavy zemřely v celé sérii.

Streamujte chrliče hned


Populární Problémy

Rychlé a čisté odebírání krve je důležitou dovedností lékařů, zdravotních sester, pracovníků laboratoří nebo flebotomistů. Mnoho venepunkcí je rutinních, ale občas se můžete setkat s obtížnými žilkami. Pokračujte od kroku číslo jedna níže ...

Poslední teenager, který vyhrál grandslamový titul v losování mužů, byl Rafael Nadal už v roce 2005.

Poté, co Novak Djokovic a Matteo Berrettini v neděli vybojovali titul ve Wimbledonu, se turné ATP vrátí na antukový turnaj Hamburg European Open.

Jak se připravit na odstranění rovnátek. Po dlouhé a možná namáhavé době, kdy nosíte rovnátka, se nyní blížíte okamžiku pravdy. Váš ortodontista vám řekl, že vám při příštím ...

Jak natáhnout semišové boty. Boty můžete snadno natáhnout, i když jsou vyrobeny ze skvěle jemného semiše. Protahovací sprej bezpečný pro semiš bude stačit, pokud se potřebujete trochu protáhnout. Pro náročnější práce investujte do ...

Chcete sledovat televizi AT&T na zařízeních Roku? Zde je snadný podrobný průvodce streamováním televize AT&T na vašem zařízení Roku.