10+ nejlepších tenisových bot 2021

10 nejlepších tenisových bot 2020 | Muži

10+ nejlepších tenisových bot 2021

Průvodce pro muže a ženy

Doufáme, že se vám tento článek bude líbit. Abyste věděli, TennisCompanion může shromažďovat malou část tržeb z odkazů na této stránce, aby pomohl udržet tento web v provozu. Další informace .

Tenisové boty jsou důležitou součástí vybavení hráče a vyplatí se rozumně investovat, abyste si chránili nohy a předešli zranění.

nové tenisové rakety

Při hledání dokonalé obuvi však existuje řada různých hledisek, včetně pohodlí, trvanlivosti a nákladů, abychom se s hledáním ideální obuvi stali náročnými.

V této příručce jsme sestavili recenze deseti nejlepších tenisových bot pro muže a ženy spolu s tipy, které je třeba mít na paměti při nákupu nového páru nebo výměně stávajících kopů.

Zde je krátký snímek našich nejlepších tipů pro muže a ženy, abychom mohli začít - pokračujte v posouvání, abyste se o každé obuvi dozvěděli více.

AleKlíčová vlastnost
Asics Court FF 2 Stabilita
Nike Air Zoom Vapor X Lehká váha
Adidas SoleCourt Boost Trvanlivost
Asics Gel Resolution 8 Pohodlí
Adidas Adizero Ubersonic 3 Stabilita

Prohlédněte si všechny pánské boty

ŽenyKlíčová vlastnost
Adidas Adizero Ubersonic 3 Pohodlí
Asics Solution Speed ​​FF Stabilita
Nový zůstatek 996v4 Lehká váha
Nike Air Zoom Vapor X Lehká váha
Asics Gel Resolution 8 Pohodlí

Prohlédněte si všechny dámské boty

Video Nejlepší tenisky

Pro rok 2020 jsme měli možnost dát dohromady video představující naše tipy na tři nejlepší boty a všechny jsou stále relevantní i v roce 2021.

Samozřejmě se těšíme na vydání aktualizace, ale mezitím je tu pro vaši informaci.

Pokud chcete přeskočit do konkrétní sekce, níže najdete časová razítka.

0:19 - Moje nejlepší 3 tipy
0:51 - Adidas SoleCourt Boost
3:07 - Nike Air Zoom Vapor X
4:53 - Asics Court FF 2
6:49 - Balení

Zbývající část této příručky bude sloužit jako aktuální přehled našich tipů na nejlepší tenisky pro muže a ženy.

Anatomie tenisových bot

V této příručce se budeme zabývat různými částmi boty, takže si pojďme udělat rychlý přehled základních prvků, než se ponoříme příliš hluboko.

Nejlepší tenisky - anatomie obuvi

Podešev

Vnější vrstva gumy ve spodní části tenisových bot zajišťuje trvalou trvanlivost a přilnavost. Někteří hráči dávají přednost tomu, aby jejich boty měly pevnou přilnavost, zatímco jiní dávají přednost dávání při zastavení nebo sklouznutí.

Mezipodešev

Mezipodešev je nejsilnější částí podešve boty a hlavním zdrojem pohodlí. Leží mezi podešví a stélkou. Tenčí mezipodešev udrží hráče blízko u země, aby mohl lépe reagovat, zatímco tlustší mezipodešev sníží šok.

Stélka

Stélka je horní vrstva podešve boty, která je umístěna nad mezipodešví, aby poskytovala odpružení a chránila nohu před prošitím, které připevňuje svršek boty k podešvi.

U většiny bot je stélka vyjímatelná. Vložky mají různou tloušťku a některé odvádějí pot lépe než jiné.

Shank

Tuhý kus materiálu přidaný do středu mezipodešve boty, který zajišťuje stabilitu a zabraňuje kroucení, se nazývá stopka. Některé jsou viditelné ve spodní části boty, jiné se skrývají v mezipodešvi.

Horní

Svršek tenisové obuvi je materiál, který pokrývá nebo obepíná nohu hráče a připevňuje se k podešvi, aby vytvořil botu. Velká část ventilace obuvi pochází z materiálu a konstrukce svršku.

Jazyk

Kus materiálu, který sedí pod tkaničkami pro větší pohodlí, se nazývá jazyk. Mnoho bot se rozhoduje pro design bot nebo ponožek bez výrazného jazyka. Účel této části však zůstává stejný.

Náhrdelník

Límec sedí v zadní části boty a je to vrstva polštáře, který se omotá kolem kotníku, aby pomohl udržet nohu na místě a chránil patu před patním pultem a zároveň poskytoval pohodlí.

Velmi Counter

Na zadní straně boty najdete počítadlo paty - tužší materiál zpevňuje patu a dodává stabilitu. Často nemůžete vidět patek na botě, protože je výrobci zaplétají do svršku boty.

Ochrana prstů

Část podešve boty, která se rozprostírá v přední části boty, aby poskytla ochranu a zvýšenou odolnost pro tuto zónu s vysokým nárazem, se nazývá chránič prstů. Některé lehké tenisky poskytují omezené chrániče prstů.

Špička

V přední části tenisové boty sedí nad chráničem prstů a do stran se rozprostírá špička, která poskytuje přední části boty zvýšenou ochranu a stabilitu. Materiály a trvanlivost se budou lišit.

Toe box

Část boty, která obklopuje prsty hráče, je box na prsty. Špička sedí mimo box na špičky v přední části boty. Hráči, kteří mají širší chodidla, obvykle dávají přednost širšímu prstu.

Ačkoli to není vyčerpávající seznam různých částí tenisových bot, měl by vám poskytnout některé kritické prvky, které byste měli při nákupu dalšího páru sledovat.

Doufejme, že to bude sloužit jako užitečný odkaz, jak o nich budeme diskutovat ve zbývající části této příručky.

Hledání dokonalé shody

Ruce dolů, nejdůležitější věcí, kterou je třeba při nákupu nového páru tenisových bot získat, je fit. Projděme si několik různých témat, která je třeba mít při hodnocení obuvi na paměti.

Velikost

Velikost vaší boty je možná nejzjevnější, pokud jde o dosažení správného střihu, ale jste si jisti, že ji máte správnou?

V ideálním případě budete mít mezi špičkou palce a přední částí boty zhruba půl palce nebo 13 milimetrů. Rychlý test, který funguje poměrně dobře, je použít šířku palce ke kontrole tohoto prostoru.

Dostatečný prostor v přední části obuvi pomáhá zamezit zasekávání prstů na nohou, zabraňuje vzniku puchýřů a zároveň jim umožňuje dýchat a zůstat v pohodě.

Tenisové boty, které jsou příliš velké, naopak mohou také vést k nadměrnému pohybu chodidla, což může vést k puchýřům a problémům s lýtkovými svaly a Achilles.

Užitečný tip
Je běžné, že lidé mají nohy různých velikostí. Pokud jste to vy, budete chtít použít větší nohu jako základ pro měření prostoru v přední části prstů, abyste měli jistotu, že máte správný prostor.

Mějte také na paměti, že ne všechny boty běží podle velikosti, takže možná budete muset upravit to, co obvykle kupujete, zejména při změně značek.

Šířka

U velké části světové populace to dělají standardní nebo běžné šířky, ale pokud spadáte mimo tento rozsah, je důležité najít správnou šířku pro zdraví vašich nohou.

Systémy pro označení šířky boty se v mezinárodním měřítku liší, ale níže najdete přehled nejběžnějšího severoamerického systému na vysoké úrovni.

ŠířkaAleŽeny
NAÚzký
BStandard
CÚzkýŠiroký
DStandard
AŠiroký
EE
EEE
EEEE
F
G

Pokud jde o pánské tenisky, zjistíte, že většina je standardní šířky, některé široké a extra široké.

Na dámské straně najdete několik bot, které jsou úzké, ale většina má standardní šířku a slušný výběr, který je široký.

Toe box

Dostupný prostor pro vaše prsty v botě bude korelovat se šířkou boty. Protože je však většina bot standardní velikosti, zjistíte, že některé mají užší nebo prostornější boxy na prsty.

Pokud se vám zdálo, že se vám přední část chodidla a prstů v minulosti cítila trochu stísněně, držte oči odlepené a hledejte možnosti, které nabízejí více prostoru směrem k přední části boty nebo zvažte měření nohou, abyste zjistili, zda jste kandidát na širší botu.

Je běžné, že tenisové boty Adidas mají v prstové krabici trochu více místa.

Kotníky

Ačkoli to pro většinu není typický problém, někteří mohou zjistit, že kosti na vnějším okraji kotníků (lýtkové a holenní kosti) se dotýkají horního okraje boty a způsobují nepohodlí.

Když si poprvé zkoušíte boty, stojí za to si dát pozor na jakékoli drhnutí kolem kotníků, které hraní tenisu zesílí a může vést k nepohodlí.

Všechno

Správně dimenzovaná bota by měla zabránit tomu, aby se patě většiny hráčů zvedla z boty, ale některé modely kladou zvláštní důraz na design u paty, aby vaše noha zůstala na místě.

Pokud pracujete s botou, která neposkytuje dostatečnou oporu v patě, možná budete chtít této funkci věnovat větší pozornost. Důležitá je samozřejmě také správná velikost.

Úvahy o nákupu obuvi

Pokud jste se někdy ocitli s novými botami, které se cítily dobře po vybalení z krabice, ale nesplnily vaše očekávání po úderu na kurt, pak víte, jak frustrující to může být.

Bohužel není vždy snadné vypátrat perfektní sadu obuvi a častěji se stává, že děláme kompromisy.

V této sekci projdeme některé klíčové atributy, které můžete použít k vyhodnocení vaší další sady obuvi.

Považujeme za užitečné, když před zahájením hledání srazíme dva nebo tři nejdůležitější, protože to pomáhá zúžit naše možnosti.

Pohodlí

Tenisové boty jsou od přírody tužší než mnoho jiných typů obuvi, protože potřebují podporovat široký rozsah pohybu, včetně bočních pohybů nezbytných při úderu na hřiště.

Navzdory tomu některé tenisky kladou větší důraz na pohodlí než jiné. Obvykle budete chtít hledat boty, které nabízejí velkorysou mezipodešev. Stélka však může také poskytovat přidanou podporu, kterou můžete zvážit výměnu, pokud je vyjímatelná pro větší pohodlí.

Stabilita

Při hraní tenisu jsou běžné ostré nebo prudké pohyby. Ať už se pohybujete ze strany na stranu, zasahujete údery země, přicházíte vpřed a blížíte se k síti na volej, nebo se vracíte zpět, abyste vystopovali lalok, vaše boty musí poskytovat dostatečnou stabilitu.

Stabilita boty může pocházet z několika různých míst. Šířka podešve boty může například pomoci poskytnout platformu pro rovnováhu, která botě umožní cítit se stabilně.

Podrážka boty navíc musí mít dostatečnou tuhost, aby zvládla rychlý start a zastavení pohybů po kurtu. Mnoho bot bude používat tuhou plastovou vložku zvanou stopka směrem ke středu podrážky boty, aby se zvýšila stabilita a zabránilo se kroucení.

V neposlední řadě je svršek boty často spojen se stabilitou, zejména v oblasti kotníku, ale také s tím, jak bezpečně se vaše noha cítí zabalená v botě. V ideálním případě chcete, aby se vaše noha cítila uzamčená na svém místě, aby se při startu a zastavení neposunula dopředu.

Výsledkem je, že šněrovací systém obuvi také hraje roli ve stabilitě.

Trvanlivost

Drtivá většina tenistů se sportu účastní na tvrdých kurtech, takže boty musí být dostatečně odolné, aby se dokázaly postavit tomu, jaké bije.

Jedna z nejdůležitějších součástí odolnosti obuvi pochází z podešve ve spodní části boty, která je v neustálém kontaktu s kurtem. Není to však jediná část boty, která musí být odolná.

Špička tenisové boty také často přichází do kontaktu s kurtem a přední horní část boty může při skluzu nebo výpadu pravidelně škrábat kurt.

Různé styly hry mohou vést k opotřebení v unikátních oblastech boty a každý hráč má výrazné pohyby, které mohou také vést k neočekávanému opotřebení. Někteří hráči mají například tendenci při podávání táhnout nohu, a proto mohou ke své obuvi vyžadovat odolnější špičku.

Před koupí dalšího páru tenisových bot může být užitečné prohlédnout si aktuální boty, abyste zjistili, které oblasti vyžadují zvláštní ochranu, a na to při hodnocení obuvi pamatujte.

Hmotnost

Hmotnost tenisek je vlastnost, kterou si mnoho hráčů spojuje s rychlostí. Lehká bota je pro většinu hráčů rychlá, zatímco těžší bota se může zdát poněkud pomalá.

Výrobci obuvi často dělají kompromis mezi hmotností, stabilitou a trvanlivostí, aby dosáhli atraktivní rovnováhy. Pokud z boty odstraníte materiál, stane se lehčím, ale obvykle je obětována stabilita nebo trvanlivost boty.

Stojí za to mít na paměti, že jak se mění velikost boty, mění se i hmotnost a jeden faktor, který je třeba mít na paměti, když zvažujete pohyb o velikost nahoru nebo dolů, abyste dosáhli ideálního střihu.

Adidas Adizero Ubersonic 3 je příkladem lehké obuvi, která je oblíbená u mužů i žen.

Podpora oblouku

Různé boty přicházejí s různou úrovní podpory klenby, která může pomoci zmírnit bolest. Drtivá většina tenisových bot je vybavena středním až nízkým obloukem, který osloví co nejširší spektrum hráčů.

Pokud je však zapotřebí další podpora klenby, je běžné, že hráči vymění vložku svých tenisových bot za vlastní vložku.

Větrání

V závislosti na klimatu, ve kterém hrajete, může být větrání víceméně prioritou. V horkém počasí může být zásadní správná ventilace, která pomůže udržet vaše nohy v suchu a zabrání vzniku puchýřů.

Mějte také na paměti, že barva vaší boty bude hrát roli v tom, jak se vaše nohy zahřívají. Světlé barvy odrážejí sluneční teplo a tmavší barvy jej pohlcují, což způsobí, že se vaše nohy zahřejí.

Nike Air Zoom Vapor X je vynikajícím příkladem obuvi, která upřednostňuje větrání a udržuje váhu.

Užitečný tip
Typ ponožek, které nosíte, může hrát roli v tom, jak chladné a suché vaše nohy zůstanou, takže stojí za zvážení, jaké ponožky nosíte. Navíc si můžete kdykoli přinést výměnu ponožek, které si během zápasu vyměníte.

Trakce

Podešev tenisové boty je přímo zodpovědná za trakci, kterou bota nabízí. Hráči mají tendenci oceňovat boty, které nabízejí vynikající přilnavost na tvrdých kurtech, ale zároveň při zastavení trochu dávají.

Materiál, textura a vzor podešve přispívají k přilnavosti, kterou hráč pocítí při pohybu po hřišti. Důležitou roli samozřejmě hraje i povrch hřiště.

Například tenisové boty na antukovém hřišti používají běhoun nebo vzor ve spodní části boty, který pomáhá přirozenému uvolňování hlíny během pohybu na hřišti a současně poskytuje konzistenci nebo předvídatelnost ve snímcích.

Úroveň hry

Obecně platí, že čím dražší je tenisová obuv, tím více funkcí bude nabízet, aby uspokojila potřeby pokročilých hráčů.

S ohledem na to by začátečníci mohli zvážit volbu levnější tenisové boty, která poskytuje spolehlivý výkon, ale nemá všechny zvonky a píšťalky.

Nakonec je to upřednostňováno a není nic špatného na tom, když se vrhnete na špičkový pár, ale novější hráči obvykle nebudou tolik namáhat boty, takže se vám mohou zdát nadbytečné prémiové funkce.

Je to podobné doporučení, pro které dáváme nákup tenisové rakety pro začátečníky .

Cena

V neposlední řadě je při hodnocení nebo nákupu nového páru tenisek obvykle důležitým faktorem cena.

Stanovení rozpočtu před nákupem obuvi je skvělý způsob, jak zúžit možnosti. Navíc nemusíte utrácet, abyste našli tolik kvalitní tenisky cenově dostupné modely nabízejí vynikající výkon.

Pokud chcete ušetřit nějaké peníze, je nejlepší vyhnout se nákupu nejnovějších a nejlepších bot, když poprvé vyjdou za nejvyšší cenu. Místo toho je skvělý způsob, jak ušetřit, čekání na sezónu nebo nákup loňského modelu.

Užitečný tip
Dalším skvělým důvodem, proč čekat sezónu, než si koupíte novější model obuvi, je zjistit, jak se chovají k ostatním tenistům. Nákup obuvi, která získala kladné recenze od stovek zákazníků, pomůže k sebevědomému nákupu.

Tenisová obuv a hřiště

Ačkoli většina z nás hraje tenis na tvrdých kurtech, stojí za zmínku, že pro různé povrchy jsou k dispozici různé boty.

Pokud bota v popisu nevyvolává konkrétní typ hřiště, lze s jistotou předpokládat, že bota bude dobře fungovat na tvrdých kurtech.

Tvrdé soudy

Tenisové boty pro tvrdé kurty zdůrazňují pohodlí a odolnost, aby se postavily na nemilosrdný povrch. Mají také podrážky, které nezanechávají stopy a chrání kurt před nevzhlednými oděrkami.

Drtivá většina tenisových bot má designové vlastnosti vhodné pro tvrdé kurty, protože je to nejoblíbenější povrch.

Kromě toho lze tenisové boty na tvrdý povrch použít na antukových a travnatých kurtech, i když specializovaný design, jak se budeme zabývat dále, je nápad

Hliněné soudy

Tenisové boty na antukovém hřišti mají několik unikátních funkcí, které pomáhají maximalizovat jejich výkon na tomto povrchu.

V první řadě tyto boty typicky obsahují vzorek běhounu v celé podrážce, který poskytuje přilnavost na hladkém povrchu. Tento dezén je však také výhodný, protože pomáhá efektivněji uvolňovat hlínu a zajišťuje, že si bota udrží svoji trakci.

Boty na antuce navíc nevyžadují tolik odpružení nebo stability prostřednictvím podešve, takže najdete vychytávky designu, které to vezmou v úvahu, což jim často pomáhá shodit nějakou váhu.

Ještě jemnější poznámka, tenisové boty na antukovém hřišti obvykle používají síťovinu střídmě nebo mají pevnější síťovinu ve srovnání se svými protějšky z tvrdého hřiště, aby se zabránilo vstupu hlíny přes svršek boty.

Trávní soudy

V dnešní době jsou travnaté kurty v menšině, pokud jde o soudní povrchy, ale pokud máte to štěstí, že na tomto povrchu trávíte čas pravidelně, je třeba mít na paměti několik designových charakteristik.

Nejvíce pozoruhodně jsou travnaté kurty hladké, takže tenisté budou používat boty s plochými podrážkami pokrytými drobnými cvočky nebo pupínky, aby maximalizovali trakci.

Samozřejmě musí být jemné, aby nedošlo k poškození soudů. Wimbledon má přísná pravidla týkající se tohoto konkrétního designu obuvi, kterou hráči používají na svých kurtech.

Bohužel, kvůli nízké poptávce, tenisové boty na travnaté hřiště, které mají funkci hrotového designu, jsou těžko dostupné.

Prolomení tenisových bot

Vloupání se týká toho, zda bota způsobí určité nepohodlí, pokud hráč nosí nové boty delší dobu a agresivní hru hned po vybalení.

V dnešní době většina tenisových bot nevyžaduje pohodlí, ale někteří hráči považují opatrnost s novým párem bot za užitečnou, aby se předešlo nechtěným následkům, jako je nepříjemný puchýř.

Abyste si mohli obléknout nový pár tenisek, můžete je nosit ležérně mimo hřiště několik dní nebo několik kratších tréninků, aby se materiály obuvi uvolnily a byly shovívavější.

Pokud vám bota po několika praktikách způsobuje nepohodlí, je možné, že design boty není vhodný pro vaše nohy.

Záruka trvanlivosti tenisových bot

Vzhledem k tomu, že většina lidí hraje tenis na tvrdých kurtech, je jednou z nejčastějších klepání na tenisovou obuv jejich nedostatečná odolnost.

Hráči jsou často frustrovaní, když jim boty vydrží jen několik měsíců, a jejich neustálá výměna může být drahá.

Mnoho maloobchodníků a značky obuvi nabídne záruky trvanlivosti u konkrétních modelů obuvi, které pomohou vzbudit důvěru v nákup nového páru tenisek. Záruka obvykle platí po stanovenou dobu, tj. Šest měsíců, a pouze na podešev boty.

Pokud si koupíte botu s podobnou zárukou, mějte na paměti, že existují pokyny pro výměnu, které bývají přísné. Častěji než ne, bude hráč muset nosit úplně přes podešev pro platný nárok.

Podle nás je to trochu dvojsečný meč. Je skvělé, že můžete požádat o výměnu svých bot, pokud se tak rychle obujete do podrážky. Pokud si však stále hrajete s botou, která se téměř nosí přes podrážku, je to méně než ideální a může to být nebezpečné, protože to znamená, že máte výrazně menší trakci.

V neposlední řadě budete muset vrátit boty, abyste získali nárok na výměnu. Pokud nevlastníte více než jeden pár, může se stát, že nebudete hrát tenis, dokud nepošlou náhradu.

Nezapomeňte na ponožky

Tenisové ponožky, často přehlížené, mohou hráči přinést pohodlí nebo ho zlomit a snížit pravděpodobnost vzniku puchýřů.

Ve srovnání s vašimi průměrnými ponožkami jsou atletické odrůdy obvykle odolnější, poskytují přidaný polštář a knot potu.

Společnosti používají k výrobě ponožek pro tenis různé materiály - zde je několik běžných:

 • Bavlna
 • Polyester
 • Nylon
 • Akryl
 • Lycra
 • Spandex
 • Teflon
 • Profil
 • Olefin


Při nákupu páru ponožek byste mohli materiál považovat za faktor pro měření typu výkonu, který nabídnou.

uzdravuje tenisový loket?

Pokud je prioritou pohodlí, pak hledejte ponožky s přidaným polstrováním u prstů, přední části chodidla, klenby a paty. Můžete také ocenit ponožky, které jsou odolné proti vlhkosti a prodyšné, aby vaše nohy zůstaly suché.

Nakonec neexistuje správná ani špatná odpověď na to, které ponožky jsou pro hráče nejlepší, ale rozhodně stojí za zvážení.

10+ nejlepších pánských tenisových bot 2021

Abychom zjednodušili hledání skvělých párů kopů, zúžili jsme a zkontrolovali naše tipy na deset nejlepších pánských tenisových bot na rok 2021.

Pro rychlou orientaci zde uvádíme snímek a srovnání jednotlivých bot. Pokračujte v posouvání a zkontrolujte podrobnosti o každém z nich.

BotyPohodlíStabilitaTrvanlivostTrakceVětráníPrůměrný
Asics Court FF 29.49.29.19.08.49.02
Nike Air Zoom Vapor X8.89.18.58.99.28,90
Adidas SoleCourt Boost8.99.09.39.28,08,88
Asics Gel Resolution 89.38.89.09.08.28,86
Adidas Adizero Ubersonic 39.09.18.58.78.98,84
New Balance Lav8.98.98.58.89.08,82
Asics Solution Speed ​​FF9.38.78.78.78.48,80
KSwiss Ultrashot 28.88.98.78.78.48,70
Nike Air Zoom GP Turbo9.48.68.68.88,08,68
Lotto Mirage 1008.78.78.68.68.78,66
Fila Axilus 2 pod napětím8.58.68.68.98.68,64

Asics Court FF 2

Asics Court FF 2 - Pánské

V současné době je naší oblíbenou obuví pro rok 2021 Asics Court FF 2 , který dělá téměř všechno dobře. Stává se také, že je to bota volby pro Novaka Djokoviče.

Podešev boty je vybavena mimořádně odolnou gumovou podešví Asics od Asics, která nabízí dostatek přilnavosti s unikátním dezénem podobným rybí kosti, který funguje zvláště dobře na tvrdých kurtech.

Podešev také poskytuje vyšší ochranu na známém místě nošení na vnitřní straně chodidla, což oceňujeme.

Na mezipodešvi je Court FF 2 vybaven patentovanou technologií FlyteFoam od společnosti Asics, která nabízí výjimečné pohodlí, o kterém tvrdí, že poskytuje o 76 procent lepší odpružení, přičemž je o 55 procent lehčí než standardní EVA pěna.

Svršek navazuje na dokonalost boty díky super pohodlnému designu bot, který je téměř dokonalý. Pokud by to poskytlo trochu více prodyšnosti, neměli bychom žádné stížnosti.

Celkově vzato, Asics Court FF2 je prvotřídní tenisová obuv, která bezpochyby zůstane v dohledné budoucnosti jednou z nejlepších obuvi.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

Nejlepší hráči

 • Novák Djokovic
 • Borna Coric

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 14,8 uncí při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, zelená, červená

Hodnocení

Pohodlí 9,4 Stabilita 9,2 Trvanlivost 9,1 Trakce 9,0 Větrání 8,4 Průměr 9,02

Nike Air Zoom Vapor X

Nike Air Zoom Vapor X - Pánské

The Nike Air Zoom Vapor X je rukou dolů jedna z nejpopulárnějších tenisových bot na trhu s hvězdnou sestavou, která je nosí, včetně Rogera Federera.

Jedním z hlavních důvodů, proč milujeme tuto obuv, je to, že poskytuje vynikající výkon v lehkém balení. Jako kompromis je jednou z největších úskalí obuvi trvanlivost, protože Nike shodí ochrannou váhu všude, kde je to možné, ale je to kompromis, kterého jsme rádi.

Na patě boty najdete nízkoprofilovou technologii Nike Zoom Air, která v kombinaci s Phylonem ve zbývající části mezipodešve nabízí citlivý komfort, který není příliš kašovitý ani drsný.

Nike Air Zoom Vapor X má také prodyšný svršek ze síťoviny, což z něj činí jednu z nejlépe odvětraných tenisových bot na trhu, ale je také součástí toho, jak si bota udržuje nižší hmotnost.

V neposlední řadě je to náš výběr nejstylovějších tenisových bot na trhu a zjistíte, že jsou k dispozici ve více barevných kombinacích než téměř jakékoli jiné boty, které osloví širokou škálu vkusu.

Proč je milujeme

 • Hmotnost
 • Citlivý komfort

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

Nejlepší hráči

 • Roger Federer
 • Daniil Medveděv
 • Grigor Dimitrov
 • Nick Kyrgios
 • Felix Auger-Alissime
 • Taylor Fritz
 • Kei Nishikori
 • Jack Sock
 • Feliciano lopez
 • Hyeon Chun
 • Karen Chačanov

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 13,8 uncí při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, námořnická, šedá

Hodnocení

Pohodlí 8,8 Stabilita 9,1 Trvanlivost 8,5 Trakce 8,9 Větrání 9,2 Průměr 8,90

Adidas SoleCourt Boost

Adidas SoleCourt Boost - Pánské

Jedna z našich oblíbených tenisových bot je právě teď Adidas SoleCourt Boost , který poskytuje všestranný výkon v pohodlném, stabilním a odolném balení.

Podrážka má trvanlivý vzor rybí kosti pro skvělou trakci na všech površích a oceňujeme výrazný chránič prstů, který zůstává vysoko, protože obepíná vnitřní přední okraj boty.

Mezipodešev poskytuje technologie Boost vynikající pohodlí při zachování vynikající odezvy.

Svršek SoleCourt Boost je pohodlný a stabilní termoplastický polyuretanový (TPU) materiál, který adidas zakryl malými tečkami v přední části boty, aby poskytl zvýšenou odolnost proti oděru.

Proč je milujeme

 • Trvanlivost
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

Nejlepší hráči

 • Dominic Thiem
 • Stefanos Tsitsipas
 • Jo-Wilfried Tsonga

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Širší vpředu
Podpora oblouku Středně vysoký
Hmotnost 15,5 unce při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, šedá

Hodnocení

Pohodlí 8,9 Stabilita 9,0 Odolnost 9,3 Trakce 9,2 Větrání 8,0 Průměr 8,88

Asics Gel Resolution 8

Asics Gel Resolution 8 - Pánské

Série tenisových bot Gel Resolution byla jednou z nejpopulárnějších Asics a jejich vydání Gel Resolution 8 pokračuje v trendu jako jeden z našich oblíbených.

Podešev obuvi je vyrobena z odolného gumového materiálu AHAR+ od Asics, který se používá v celé řadě obuvi, aby poskytoval dostatek přilnavosti a dvakrát větší trvanlivost než standardní guma.

Jednou z našich oblíbených částí těchto bot je gelová mezipodešev, která poskytuje výjimečné pohodlí jako výjimečná funkce.

Kromě toho svršek Asics Gel Resolution 8 nabízí pohodlí a stabilitu, které přiléhají kolem vaší nohy díky svému designu Flexion Fit.

Proč je milujeme

 • Trvanlivost
 • Pohodlí

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

Nejlepší hráči

 • Gaël Monfils
 • Marin Čilič
 • Pablo Cuevas

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 15,4 unce při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, námořnictvo

Hodnocení

Pohodlí 9,4 Stabilita 9,2 Trvanlivost 9,1 Trakce 9,0 Větrání 8,4 Průměr 8,86

Adidas Adizero Ubersonic 3

adidas Adizero Ubersonic 3 - Pánské

Další lehkou tenisovou botou, kterou milujeme, je adidas Adizero Ubersonic 3, která si výjimečně vede po všech stránkách.

Podrážka je vyrobena z odolného dezénu rybí kosti, který je lehký a skvěle funguje na celé řadě povrchů hřiště.

Bezproblémová polyuretanová mezipodešev poskytuje spoustu odpružení a skvělý pocit odezvy.

Jednou z více jedinečných vlastností adidas Ubersonic 3 je svršek boty, který využívá vysoce výkonný vnější kryt vyrobený z vláken Dyneema a Vectran pro lehkou stabilitu a trvanlivost.

Na vnitřní straně najdete pohodlnou botu, která v kombinaci přináší nádherně lehkou a stabilní obuv, kterou milujeme.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Hmotnost

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

Nejlepší hráči

 • Alexandr Zverev
 • Fernando Verdasco
 • Lucas Pouille
 • Gilles Simon
 • Ernests Gulbis
 • Mischa Zverev

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Širší vpředu
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 14,3 uncí při velikosti 10,5
Barvy Bílá, šedá, modrá, zelená

Hodnocení

Pohodlí 9,0 Stabilita 9,1 Trvanlivost 8,5 Trakce 8,7 Větrání 8,9 Průměr 8,84

New Balance Lav

New Balance Low - Pánské

Naše oblíbená obuv z řady New Balance je Lav, obuv, kterou si vybral Milos Raonic.

Lavova podrážka je vybavena gumou NDurance, která pomáhá zajistit maximální odolnost a trakci na hřišti.

Mezipodešev je jednou z našich oblíbených funkcí, pohodlná čerstvá pěna, která je neuvěřitelně pohodlná na patě boty.

Pro svršek najdete uvnitř pohodlnou botu, která pomáhá udržet nohu pohodlně na místě, zatímco vnější vrstvu New Balance označuje jako Kinetic Stitching pro větší stabilitu.

V zadní části boty najdete viditelný podpatek pro stabilitu. Na přední straně je špička, která je směrem dovnitř boty tlustší a poté se ztenčuje, když zaobluje přední část na opačnou stranu, kde je obvykle zapotřebí menší trvanlivosti.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

Nejlepší hráči

 • Miloš Raonic
 • Reilly Opelka

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 15,4 unce při velikosti 10,5
Barvy Černá, šedá, modrá, žlutá/oranžová

Hodnocení

Pohodlí 8,9 Stabilita 8,9 Odolnost 8,5 Trakce 8,8 Větrání 9,0 Průměr 8,82

Asics Solution Speed ​​FF

Asics Solution Speed ​​FF - Pánské

Asics Solution Speed ​​FF je ultralehká tenisová obuv, která nabízí prvotřídní pohodlí a výkon na hřišti.

Podešev boty je z gumy AHAR, stejného materiálu, jaký najdete na Court FF 2, a je dodáván s běhounem z rybí kosti pro maximální trakci.

Na mezipodešvi najdete FlyteFoam, což je lehká pěna EVA, která zajišťuje super pohodlnou jízdu, a také jejich gelová technologie v přední a zadní části boty absorbující nárazy. V mixu je závěsný systém Twisstrust, který pomáhá předcházet kroucení a udržuje stabilitu.

Svršek pro Asics Solution Speed ​​FF nabízí pohodlí a podporu s technologií Flexion Fit a ochranným potahem odolným proti oděru. Stélka Ortholite pomůže udržet vaše nohy v suchu a přidá na polštáři boty.

Proč je milujeme

 • Hmotnost
 • Pohodlí

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

Nejlepší hráči

 • David goffin
 • Alex De Minaur
 • Vasek Pospisil

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 12,7 uncí při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, námořnická, šedá, červená

Hodnocení

Pohodlí 9,3 Stabilita 8,7 Odolnost 8,7 Trakce 8,9 Větrání 8,4 Průměr 8,80

Nike Air Zoom GP Turbo

Nike Air Zoom GP Turbo - Pánské

Jedna z nejnovějších verzí Nike, která nahrazuje Air Zoom Zero, nabízí výjimečný komfort a všestranný výkon.

Podrážka má trvanlivost, kterou byste od Nike očekávali, a nabízí různé stupně ochrany na základě běžných vzorů nošení. Pro mezipodešev používá Nike jejich strobelní jednotku Air Zoom po celé délce, která se dříve nacházela v Zoom Zeroes, a poskytuje tak pohodlí při odezvě.

Svršek nabízí pohodlí a odolnost s prémiovými materiály. Unikátní tkaná síťovina, která je průsvitná nebo průhledná, je k dispozici vpředu a přes oblouk boty uvnitř. V horní části najdete také šněrovací systém Nike Dynamic Fit, který najde dokonale bezpečné uchycení.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Trakce

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Mírně malý
Podpora oblouku Mírně zúžený
Hmotnost 16,2 unce při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, žlutá, oranžová, vícenásobná

Hodnocení

Pohodlí 9,4 Stabilita 8,6 Odolnost 8,6 Trakce 8,8 Větrání 8,0 Průměr 8,88

K-Swiss Ultrashot 2

K -Swiss Ultrashot 2 - Pánské

Ultrashot 2 je prémiová tenisová obuv od K-Swiss, která poskytuje vynikající pohodlí a stabilitu.

Podrážka této tenisové obuvi využívá Aosta 7, gumovou směs s vysokou hustotou, která je odolná a nabízí spolehlivou trakci. V mezipodešvi boty najdete Surglite pro pohodlí a stabilitu.

K-Swiss je na špičce Ultrashot 2 díky svršku, který kombinuje různé materiály, včetně síťoviny pro ventilaci a syntetické kůže kolem přední části boty, která zvyšuje odolnost.

Nakonec je Durawrap strategicky umístěn v horní části svršku boty, aby byla zajištěna stabilita a větší pevnost na špičce a bocích boty.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Širší vpředu
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 15,9 uncí při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, modrá

Hodnocení

Pohodlí 8,8 Stabilita 8,9 Odolnost 8,7 Trakce 8,7 Větrání 8,4 Průměr 8,70

Lotto Mirage 100 SPD

Lotto Mirage 100 SPD - pánské

Jedinou obuví z řady Lotto, která je na našem seznamu, je Mirage 100, která nabízí vynikající pohodlí a stabilitu v lehkém balení.

Na podešvi najdete trvanlivou gumu LongLast s jedním z unikátnějších geometrických dezénů, která poskytuje bezpečné uchopení na celé řadě povrchů hřiště.

pomáhá námraza tenisovému loktu?

Mezipodešev Lotto Mirage 100 nabízí mezipodešev EVA v kombinaci s jejich časem prověřenou technologií SYN-PULSE, která pomáhá snižovat otřesy a přitom zachovává citlivý reakce.

Na svršku najdete vícevrstvou nylonovou síťovinu Lotto Kurim pro ventilaci a polyuretanový ochranný kryt pro odolnost a podporu.

V neposlední řadě nabízí Mirage 100 SPD dvě vložky, jednu na čtyřech a druhou na pěti a půl milimetru, takže je můžete upravit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

Nejlepší hráči

 • Matteo Berrettini
 • Kevin Anderson
 • João Sousa

brejle

Velikost Mírně malý
Šířka Úzký
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 12,8 uncí při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, námořnická, šedá, červená

Hodnocení

Pohodlí 8,7 Stabilita 8,7 Odolnost 8,6 Trakce 8,6 Větrání 8,7 Průměr 8,66

Fila Axilus 2 pod napětím

Filat Axilus 2 Energized - Pánské

Fila Axilus 2 je trochu spáč, ale je to dobře zaoblená tenisová obuv, která je lehká a obepíná náš seznam nejlepších pánských tenisových bot.

Podrážka je vyrobena ze dvoudílné odolné gumy pro přilnavost na různých povrchech hřiště se známým dezénem.

Na mezipodešvi boty najdete nejnovější energizovanou gumu Fila pro větší pohodlí a návrat energie při každém kroku. Pro stabilitu je bota vybavena stopkou midfoot TPU, která také pomáhá předcházet kroucení.

Svršek boty zajišťuje větrání prodyšným svrškem, zatímco tvarovaná klec v přední části boty poskytuje ochranu a větší stabilitu. Uvnitř boty budete také těžit z protiskluzového nylonu, který pomůže udržet nohu bezpečně na svém místě.

Proč je milujeme

 • Hmotnost
 • Trvanlivost

Prostor pro zlepšení

 • Pohodlí

Nejlepší hráči

 • Andreas Seppi
 • Diego Schwartzman
 • John Isner
 • Sam querrey

brejle

Velikost Mírně malý
Šířka Mírně široký
Podpora oblouku Nízký
Hmotnost 13,1 unce při velikosti 10,5
Barvy Bílá, námořnická, zelená

Hodnocení

Pohodlí 8,5 Stabilita 8,6 Odolnost 8,6 Trakce 8,9 Větrání 8,6 Průměr 8,64

10+ nejlepších dámských tenisových bot 2021

Dále se podíváme na deset nejlepších tenisových dámských tenisových bot pro rok 2021, abychom vám pomohli rychle najít pár, který si zamilujete.

Pro rychlou orientaci zde uvádíme snímek a srovnání jednotlivých bot.

BotyPohodlíStabilitaTrvanlivostTrakceVětráníPrůměrný
Adidas Adizero Ubersonic 39.29.18.79.29.09.04
Asics Solution Speed ​​FF9.59.08.99.08.69.00
Nový zůstatek 9969.38.88.89.09.08,98
Nike Air Zoom Vapor X8.88.88.88.99.28,90
Asics Gel Resolution 89.29.08.98.98.48,88
Wilson Rush Pro 2.58.78.68.88.88.78,72
Adidas SoleCourt Boost8.68.79.08.88.48,70
K-Swiss Ultrashot 28.58.79.08.88.48,68
K-Swiss Hypercourt Express 28.88.88.88.78.28,66
Nike Court Air Zoom Zero8.78.98.68.98.28,66
Fila Axilus 2 pod napětím8.58.68.68.98.68,64

Adidas Adizero Ubersonic 3

adidas Adizero Ubersonic 3 - ženy

Další lehká tenisová obuv, adidas Adizero Ubersonic 3, je pohodlnou volbou, která je hodně prodyšná.

Podrážka těchto párů obuvi využívá jednu z našich oblíbených, Adiwear 6, která poskytuje vynikající trakci na všech povrchech hřiště.

Obuv předvádí řadu funkcí na mezipodešvi, včetně torzního systému, který umožňuje nezávislý pohyb přední a zadní části chodidla, výrazně geometrický design pro lehkou stabilitu a adipren v patě boty tlumí nárazy při nárazu.

Botička je bezešvý kus látky, který je lehký a prodyšný a tvoří svršek. Strategicky umístěný kolem svršku boty najdete Adituff, materiál odolný proti oděru pro extra ochranu.

Výsledkem je dobře zaoblená bota, která nabízí úžasný výkon napříč celou řadou.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

Nejlepší hráči

 • Kristina Mladenovic

brejle

Velikost Mírně velký
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 10,5 unce při velikosti 7,5
Barvy Černá, bílá, šedá, oranžová, růžová

Hodnocení

Pohodlí 9.2 Stabilita 9.1 Trvanlivost 8.7 Trakce 9.2 Větrání 9.0 Průměr 9.04

Asics Solution Speed ​​FF

Asics Solution Speed ​​FF - ženy

Asics Solution Speed ​​FF je jednou z našich oblíbených dámských tenisových bot, která nabízí všestranný výkon v lehkém balení.

Podrážka je vyrobena z vysoce oděruvzdorné gumy nazvané AHAR, která poskytuje vynikající přilnavost spolu s běhounem pro všechny kurty. Bota také dostává trochu větší ochranu vpředu s výrazným chráničem prstů.

Na mezipodešvi najdete tlumení Asics FlyteFoam (jedna z klíčových vylepšení předchozího modelu), které nabízí o 76 procent lepší odpružení a zároveň shodí 55 procent hmotnosti, kterou najdete ve své typické mezipodešvi.

Asics Solution Speed ​​FF má také pohodlný jednodílný svršek a je zabalen do odolné gumy AHAR, která poskytuje ochranný obal kolem celé boty.

Celkově je to populární lehká obuv, kterou stojí za to vyzkoušet.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Hmotnost

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

Nejlepší hráči

 • Coco Vandeweghe
 • Daria Gavrilova
 • Julia Goergesová
 • Daria Gavrilova
 • Monica Puig

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 9,9 uncí při velikosti 7,5
Barvy Černá, bílá, námořnická, růžová, oranžová, červená

Hodnocení

Pohodlí 9,5 Stabilita 9,0 Odolnost 8,9 Trakce 9,0 Větrání 8,6 Průměr 9,00

Nový zůstatek 996v4

New Balance 996v4 - ženy

New Balance 996v4 je výjimečná lehká dámská tenisová obuv, která nabízí vynikající výkon na všech kurtech.

U podešve najdete gumu NDurance používanou střídmě pro maximální trvanlivost a zároveň udržuje botu lehčí než její konkurenti.

Mezipodešev poskytuje pohodlí, takže pěna New Balance FuelCell se používá po celé délce boty pro nejvyšší úroveň návratnosti energie - citlivý pocit, který si zamilujete.

V souladu s minimalistickým tématem New Balance 996v4, konstrukce Hypoknit svršku nabízí lehkou prodyšnost a špička z PU pomáhá poskytnout trochu extra ochrany vpředu.

Pokud hledáte lehkou tenisovou obuv, stojí za to si ji vyzkoušet.

Proč je milujeme

 • Hmotnost
 • Pohodlí

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

Nejlepší hráči

 • Coco Gauff
 • Heather Watsonová
 • Misaki Doi
 • Nicole Gibbsová

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 9,4 unce při velikosti 7,5
Barvy Černá, bílá, růžová, modrá, šedá

Hodnocení

Pohodlí 9,3 Stabilita 8,8 Odolnost 8,8 Trakce 9,0 Větrání 9,0 Průměr 8,98

Nike Air Zoom Vapor X

Nike Air Zoom Vapor X - Dámské

Na pánské i dámské straně zůstává Nike Air Zoom Vapor X jednou z nejpopulárnějších lehkých tenisových bot na trhu.

Podrážka boty je ve srovnání s jinými tenisovými botami poněkud minimalistická, což pomáhá udržet nízkou hmotnost boty. Nike přidává a ubírá tam, kde hráči zažívají vysoké nebo nižší oblasti opotřebení.

Mezipodešev Vapor X obsahuje tenkou jednotku Zoom Air na patě boty, která poskytuje nízkou citlivost a pohodlí, díky čemuž se hráči cítí ve spojení s kurtem. Zbytek duše poskytuje pohodlí díky Phylonu, což je lehká a reagující EVA pěna, která balíček doplní.

Svršek boty je ultra prodyšná lehká síťovina, která je pohodlná, ale podporuje dynamický střih.

Proč je milujeme

 • Hmotnost
 • Citlivý komfort

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

Nejlepší hráči

 • Simona Halepová
 • Madison Keys
 • Venus Williamsová
 • Belinda Bencic
 • Petra Kvitová
 • Maria Šarapovová
 • Eugenie Bouchardová
 • Barbora Strycova
 • Daria Kasatkina
 • Markéta Vondroušová

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Nízký
Hmotnost 10,6 unce při velikosti 7,5
Barvy Černá, bílá, šedá, modrá, růžová, fialová

Hodnocení

Pohodlí 8,8 Stabilita 8,8 Odolnost 8,8 Trakce 8,9 Větrání 9,0 Průměr 8,86

Asics Gel Resolution 8

Asics Gel Resolution 8 - ženy

Asics Gel Resolution 8 nabízí skvělý všestranný výkon, který je stabilní, pohodlný a odolný.

Podrážka boty je vyrobena z materiálu AHARPLUS, který poskytuje třikrát větší odolnost proti oděru než tradiční guma a výrazný dezén pro výkon na jakémkoli povrchu hřiště.

Na mezipodešvi najdete odpružení Asics Gel, které pomáhá snižovat otřesy, což je skvělé v oblasti paty a míče vaší nohy. FlyteFoam po celé délce boty poskytuje všestranný komfort a výkon.

Svršek Gel Resolution 8 nabízí pohodlí podobné rukavicím s Flexion Fit, zatímco technologie Dynawall boty pomáhá udržovat stabilitu.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

Nejlepší hráči

 • Johanna Konta
 • Caroline Garcia
 • Samanta Stosurová
 • Monica Niculescu

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Středně těsný
Podpora oblouku Nízký
Hmotnost 12,1 unce při velikosti 7,5
Barvy White, Navy

Hodnocení

Pohodlí 9,2 Stabilita 9,0 Odolnost 8,9 Trakce 8,9 Větrání 8,4 Průměr 8,88

Wilson Rush Pro 3.0

Wilson Rush Pro 3.0 - ženy

Nejnovější iterace Wilson Rush Pro je fantastická tenisová obuv, která nabízí pohodlí a odolnost.

Podešev obuvi využívá Duralast, vysoce hustou a odolnou gumovou směs, která odolává oděru a poskytuje hráčům vynikající trakci na všech površích. Zapečené v mezipodešvi najdete také podvozek Wilson 4D Support Chassis, který pomáhá udržovat stabilitu.

Společnost Wilson používá na mezipodešvi boty vysoce komprimovanou a patentovanou pěnu EVA s názvem R-DST+, která dodává optimální polštář, aniž by botě příliš zatěžovala.

Wilson Rush Pro 3.0 má minimalistický vrstvený svršek se síťovinou pro maximální ventilaci. Vnitřní ponožka Endofit zároveň pomáhá zajistit pohodlí a pocit uzamčení.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Trvanlivost

Prostor pro zlepšení

 • Stabilita

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Nízký
Hmotnost 10,6 unce při velikosti 7,5
Barvy Bílá, růžová

Hodnocení

Pohodlí 8,7 Stabilita 8,6 Odolnost 8,8 Trakce 8,8 Větrání 8,7 Průměr 8,72

Adidas SoleCourt Boost

Adidas SoleCourt Boost - ženy

SoleCourt Boost je špičková tenisová obuv z řady Adidas, která nabízí stabilitu a trvanlivost, která vydrží.

Podrážka obuvi je opatřena gumou Adiwear, která odolává oděru tvrdých kurtů a zároveň poskytuje trakci s dezénem rybí kosti, který dobře funguje i na hlíně a trávě.

Na mezipodešvi bota nabízí odpružení Boost od středu boty k patě pro citlivé pohodlí, které absorbuje nárazy a vrací energii hráči. Pěna EVA v přední části chodidla poskytuje známý pocit polštáře.

Adidas SoleCourt Boost skvěle doplňuje prémiový svršek, který pohodlně obepíná nohu díky velkorysé opěře kotníku. Pro větší odolnost pokrývají přední část boty tuhé polyuretanové body, které chrání před oděrem.

Proč je milujeme

 • Stabilita
 • Trvanlivost

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

Nejlepší hráči

 • Garbine Muguruzaová
 • Andrea Petkovic
 • Angelique Kerberová
 • Caroline Wozniacki
 • Jelena Ostapenko
 • Qiang Wang

brejle

Velikost Mírně velký
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 13,5 uncí při velikosti 7,5
Barvy Černá, bílá, červená

Hodnocení

Pohodlí 8,6 Stabilita 8,7 Odolnost 9,0 Trakce 8,8 Větrání 8,4 Průměr 8,70

K-Swiss Ultrashot 2

K -Swiss Ultrashot 2 - ženy

K-Swiss Ultrashot 2 je vítanou revizí předchozí generace, která nabízí špičkovou odolnost a úctyhodnou stabilitu.

Podrážka boty je vybavena kombinací odolné gumy Aosta 7, která odolává oděru a DragGaurd na špičce a patě pro ochranu a lepší trakci.

Pro mezipodešev bota využívá Surgelite, který poskytuje lehké pohodlí, a technologii GuideGlide, která udržuje střed chodidla a stabilitu. V neposlední řadě doplňuje K-Swiss mezipodešev stélkou Ortholite X-40, která odvádí vlhkost a udržuje vaše nohy svěží.

Ultrashot 2 využívá lehkého svršku ze síťoviny, aby byla obuv dobře větraná, a navrstvuje ji Duragard pro stabilitu a extra ochranu špičky a vnitřního okraje v přední části boty.

Proč je milujeme

 • Stabilita
 • Trvanlivost

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

Nejlepší hráči

 • Ajla Tomljanovic

brejle

Velikost Mírně malý
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 12,2 unce při velikosti 7,5
Barvy Bílá, zelená, růžová

Hodnocení

Pohodlí 8,5 Stabilita 8,7 Odolnost 9,0 Trakce 8,8 Větrání 8,4 Průměr 8,68

K-Swiss Hypercourt Express 2

K -Swiss Hypercourt Express 2 -Dámské

Hypercourt Express 2 od K-Swiss, aktualizovaný v roce 2020, poskytuje všestranný výkon při zdůraznění pohodlí a odolnosti.

Stejně jako Ultrashot 2, tento model používá gumu Aosta 7 pro podešev, která zajišťuje odolnost a nabízí jedinečný vzhled tradičního dezénu ve stylu rybí kosti pro trakci.

Mezipodešev využívá technologii Surgeline společnosti K-Swiss pro lehký komfort, aniž by přidávala příliš velkou váhu.

Konečně svršek mixuje prodyšnou syntetickou síťovinu, která pomáhá udržovat vaše nohy v pohodě, s K-Swiss DuraWrap Flex pro trvanlivost a stabilitu, aniž by se vzdal ohybu nezbytného pro dynamický pohyb.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Trvanlivost

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Nízký
Hmotnost 10,8 unce při velikosti 7,5
Barvy Bílá, černá, šedá, fialová, aqua

Hodnocení

Pohodlí 8,8 Stabilita 8,8 Odolnost 8,8 Trakce 8,7 Větrání 8,2 Průměr 8,66

Nike Court Air Zoom Zero

Nike Court Air Zoom Zero - Dámské

Nike Air Zoom Zero je lehká dámská tenisová obuv, která září v oddělení stability.

Na podrážce najdete jeden z výraznějších vzorů běhounu v našich dámských tenisových botách, který odvádí fantastickou práci a poskytuje trakci a je ideální pro tvrdé kurty.

Na mezipodešvi máte jednu z nejnovějších inovací společnosti Nike, která je vybavena celovečerní jednotkou Zoom Air, která sedí nad mezipodešví EVA v patě boty, ale směřuje dolů a vpředu končí pod. Výsledkem je mimořádně citlivý pocit, jaký jste v jejich teniskách nikdy předtím neviděli.

Svršek Nike Air Zoom Zero je jediný kus materiálu s prodyšným semi-bootie uvnitř pro pohodlí, které obepne nohu.

Celkově je Nike Air Zoom Zero citlivá obuv, která stylově posouvá hranice.

Proč je milujeme

 • Stabilita
 • Trvanlivost

Prostor pro zlepšení

 • Větrání

Nejlepší hráči

 • Naomi Osaka
 • Bianca Andreescu
 • Elina Svitolina
 • Sloane Stephensová
 • Amanda Anisimova
 • Aryna Sabalenka

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Středně těsný
Podpora oblouku Nízký
Hmotnost 10,8 unce při velikosti 7,5
Barvy Černá, bílá, šedá, červená

Hodnocení

Pohodlí 8,7 Stabilita 8,9 Odolnost 8,6 Trakce 8,9 Větrání 8,2 Průměr 8,66

Fila Axilus 2 pod napětím

Fila Axilus 2 Energized - ženy

Náš seznam deseti nejlepších dámských tenisek doplňuje odolná a lehká obuv Fila Axilus 2.

Bota dává gumě Fila’s Evergrind pro podešev zaručující trvanlivou trakci se známým dezénem.

Mezipodešev obuvi poskytuje hráči pohodlí tím, že integruje energetickou gumu, která absorbuje otřesy a nabízí spoustu odezvy, a stopka midfoot dodává stabilitu.

Svršek Fila Axilus 2 je prodyšná síťovina s ochrannou vnější klecí, která se přizpůsobí obuvi a zvýší její stabilitu.

Proč je milujeme

 • Hmotnost
 • Trvanlivost

Prostor pro zlepšení

 • Pohodlí

Nejlepší hráči

 • Ashleigh Bartyová
 • Kiki Bertensová
 • Sofie Kenin
 • Laura siegemund
 • Margaret Gasparyan
 • Timea Babos

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 10 uncí při velikosti 7,5
Barvy Bílá, zelená, modrá, oranžová

Hodnocení

Pohodlí 8,5 Stabilita 8,9 Odolnost 8,6 Trakce 8,9 Větrání 8,2 Průměr 8,64

Balení

Ať už se jen učíte jak hrát tenis nebo zkušený hráč s dlouholetými zkušenostmi, nalezení správného páru tenisek, které vás baví, je zásadní pro zdraví vašich nohou a vašeho těla.

Když nakupujete nejlepší pár tenisek, může vám to pomoci předem stanovit rozpočet a určit, které funkce, tj. Pohodlí, odolnost, stabilita atd., Jsou nejdůležitější pro zúžení vašich možností.

Naštěstí náš průvodce pomůže osvětlit, jak přemýšlet o koupi tenisových bot a zároveň zaměřit své vyhledávání na úzký výběr obuvi, při jejímž nákupu si můžete být jistí.

Samozřejmě, pokud máte nějaké dotazy nebo máte tenisky, bez kterých nemůžete žít, budeme rádi, když se nám ozvete v komentářích.

Populární Problémy

Všechny podrobnosti, které potřebujete vědět o ATP Cupu 2020.

Tsitsipas pokračoval ve snu, zatímco Nadal to měl snadné.

Bucks čelí vyřazení, když se v sobotu utkají s Raptory. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Chtěli jste někdy vědět, jak se chovat jako ta elegantní francouzská dívka Fleur Delacourová z Harryho Pottera? Kromě magie jsme pro vás připraveni! Začněte být divný. Toto je lidštější krok. Fleur Delacour je francouzka, takže toto je nejvíce ...

Kevin Anderson ve svém úklonu ATP Finals nečelil bodu zlomu, když v prvním zápase v O2 Areně porazil Dominica Thiema.