Jak sledovat UFC 256 PPV na ESPN Plus

Deiveson Figueiredo

Getty Deiveson Figueiredo slaví poté, co porazil Josepha Benavideze v jejich zápase mistrovství UFC v muší váze během akce UFC Fight Night v rámci Flash Forum na UFC Fight Island 19. července 2020 na Yas Island, Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty.

Přišla poslední karta placení za zhlédnutí roku, protože Deiveson Figueiredo a Brandon Moreno bojují o pás muší váhy v UFC 256.

Hlavní PPV karta začíná v sobotu ve 22 hodin. ET a lze zakoupit pouze prostřednictvím ESPN+ . Existuje několik různých cenových možností v závislosti na tom, zda již máte nebo nemáte ESPN+, takže zde je kompletní přehled všeho, co potřebujete vědět, abyste si koupili UFC 256 a poté jej sledovali na různých zařízeních:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 256, pokud nemáte ESPN+

Můžete získat speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 256 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 256

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (5,99 $ za ESPN+nebo 12,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+), poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.


Jak koupit UFC 256, pokud již máte ESPN+

Stávající předplatitelé ESPN+ si mohou koupit UFC 256 PPV sami za 64,99 $ právě zde:

Kupte si pouze UFC 256 PPV

Nebo pokud máte pouze měsíční předplatné (a nemáte balíček Disney+), můžete stále získat speciální balíček, který zahrnuje rok ESPN+ a UFC 256 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 256 PPV za celkem 84,98 $:

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 256


Jak sledovat UFC 256 na ESPN+

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, můžete ve svém počítači hrát UFC 256: Figueiredo vs Moreno přes ESPN.com nebo můžete sledovat aplikaci ESPN na jakémkoli kompatibilním streamovacím zařízení připojeném k televizi, například:

Roku nebo Roku TV
Amazon Fire Stick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
Playstation 4
Xbox One
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Samsung Smart TV
Eye of the Go

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+), předstupně (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).

léky na tenisový loket

Náhled UFC 256

Budou to pouhé tři týdny, co Deiveson Figueiredo a Brandon Moreno sdíleli kartu na UFC 255, ale oba bojovníci s muší váhou jsou připraveni jít do toho poté, co oba dokončili své soupeře v prvním kole.

Figueiredo obhájil opasek v podání prvního kola Alexe Pereze. Bojovník 20-1 zamčený v gilotině se udusil jen něco málo přes tři minuty do boje. Svou výherní sérii rozběhl na pět vítězstvím se svým čtvrtým přerušením v řadě.

Když vyhrál a nezranil se, Hunter [Campbell, hlavní právník UFC] za mnou přišel a řekl, že Dana White chce, aby bojoval v prosinci, řekl Figueiredův manažer Wallid Ismail. Šel jsem se podívat na Deivesona. „Jsem v pořádku, příští týden s ním budu bojovat.“ To byla Deivesonova odpověď.

Moreno, o kterém si mnozí mysleli, že mohl být Figueiredovým protivníkem v jeho posledním boji, byl stejně působivý a na konci prvního kola skončil Brandon Royval s knockoutem.

Bylo to šílené, protože v tu chvíli zbývaly tři týdny do boje, takže jsem byl velmi nervózní, řekl Moreno o rychlém obratu. Ale mluvil jsem se svým hlavním trenérem a on řekl: „Jste připraveni. Z boje nemáte zranění, jste zdraví, jste ve formě a máte kardio. Takže je to tvůj čas a tvoje příležitost. ‘A já jsem toho využil, protože je to moje příležitost změnit svůj život.

Tony Ferguson se vrací do oktagonu v hlavní události poté, co v květnu prohrál s Justinem Gaethje. Postaví se na Charlese Oliveiru, který vyhrál sedm zápasů v řadě. Tento týden měl Ferguson pro média MMA drsná slova.

Kde je můj titul? Kde jsou všechny mé věci, které mi mají být „dlužny“? Řekl Ferguson Aaronovi Bronsteterovi. Nic vám není dlužno. Musíte si to vydělat. A stále si vydělávám cestu k vítězství pokaždé. Ale nikdo nemluví. Vy nemluvte, protože vám Conor platí. Dostáváte zaplaceno od Správné 12 a všech ostatních býků ---.

Plná karta UFC 256 a kurzy
Deiveson Figueiredo (c) -330 vs. Brandon Moreno +260, mistrovství v muší váze
Tony Ferguson -170 vs. Charles Oliveira +145, lehké váhy
Mackenzie Dern -190 vs. Virna Jandiroba +160, ženské slaměné váhy
Jacare Souza -115 vs. Kevin Holland -105, střední váhy
Ciryl Gane -440 vs. Junior dos Santos +340, těžké váhy
Daniel Pineda -160 vs. Cub Swanson +135, muší váhy
Rafael Fiziev -160 vs. Renato Moicano +135 lehkých vah
Tecia Torres -650 vs. Sam Hughes +475, ženské slaměné váhy
Billy Quarantillo -170 vs. Gavin Tucker +145, perové váhy
Chase Hooper -380 vs. Peter Barrett +300, péřové váhy


Populární Problémy

Roger Federer se nedávno objevil ve videu, kde byl viděn překvapivou návštěvu střešního tenisového italského dua. Carola a Vittoria hráli tenis a v rámci programu také sdíleli oběd s Rogerem Federerem.

Inscenace comebacků je pro Serenu Williamsovou zvykem.

Jak se ohýbat. Protahování svalů je skvělý způsob, jak předvést zisky z posilovny, ale věděli jste, že to může být také cvičení samo o sobě? To je pravda - protahování svalů je ve skutečnosti může posílit. Https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27329807/...

V úterý je důležitý zápas OVC na začátku sezóny, protože Murray State nastupuje proti Austinu Peaymu. Zde je návod, jak hru sledovat.

Hodní, špatní a oškliví z Australian Open '13