Jak sledovat film „Nevíte, Bo“ 30 za 30 online

ESPNESPN’S 30 za 30 série pojednává o životě a dobách bývalé duální sportovní superhvězdy Bo Jacksona Ty nevíš Bo .

Jak se dívat na film „Ty nevíš Bo“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Ty nevíš Bo , lze sledovat s předplatným ESPN+.sledujte hru o trůny sezóna 8 epizoda 5 online

Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Ty nevíš Bo na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled „Nevíte Bo“ 30 za 30

ESPN

Jsou hvězdy a jsou superhvězdy. Pak je tu Bo Jackson, v tomto začíná vypravěč filmu 30 za 30 splátka.

bílé tenisky bez plátna

Film režírovaný Michaelem Bonfigliom se dívá na Jacksonovo dědictví z jedinečné perspektivy. Bonfiglio na začátku filmu poznamenává, že chtěl zachytit naprostou ohromnost Jacksonovy větší než sportovní osobnosti. Bo Jackson byl po velmi krátkou dobu jedním z nejslavnějších lidí v zemi, ne -li na světě. Je to opravdu nejbližší věc, kterou jsme kdy viděli, se skutečným superhrdinou, řekl Bonfiglio. A věci, které dělal, způsob, jakým zachytil lidskou představivost a srdce, byly opravdu jako něco z fikce. Chtěl jsem, aby všechno ve filmu odráželo tuto legendu o Bo, tento druh superhrdinského nápadu a aby film byl o mytologii obklopující Bo Jacksona. Mytologie je přesně to správné slovo a film zdůrazňuje všechny nadpozemské věci, které z Jacksona udělaly takovou ikonu.Bývalí trenéři žasnou nad tím, jak sledovali, jak Bo přeskočil přes Volkswagen. Fotbalisté, basketbalisté i mediální analytici se střídají ve vyprávění příběhů o tom, jak Jackson vynikal v obou sportech způsobem, který nikdo předtím ani potom neměl. Jacksonův vůbec první zápas na pálce ve hře MLB All-Star v roce 1989 byl domácí běh, a když byly vysílány reklamy na tuto hru, zrodila se další část Jacksonovy legendy: jeho reklamní kampaň.


Bo Jackson ovlivnil populární kulturu jako několik sportovců, kteří přišli dříve

Tolik segmentů 30 za 30 dělat, Ty nevíš Bo ponoří se hluboko do kulturního ducha doby, když se Jackson stal senzací dvou sportů. Koncem 80. let se Jackson stal ikonou popkultury a jeho reklamní kampaň Bo Knows u Nike zůstává jednou z nejpamátnějších sportovních vychytávek všech dob. Jeho jméno bylo v té době součástí národního lexikonu a reklamy Nike byly hlavním důvodem.

Jackson, který byl elitou utíkající z Alabamy, byl celkovým výběrem č. 1 v draftu NFL 1986. Jackson pocházel z Auburn University a byl celkově vypracován Tampa Bay Buccaneers celkově, ale odmítl za ně hrát po incidentu, který způsobil, že zmeškal svou poslední baseballovou sezónu v Auburn. Jackson měl před návrhem návštěvu u Bucs a personál Tampy Bay mu řekl, že návštěvu schválila NCAA.

Ukázalo se, že tomu tak nebylo, a Jackson by poté za Buccaneers nehrál, protože obviňoval tým, že ho okradl o jeho poslední baseballovou sezónu v Auburn. Sedím tam na té zemi a plakal jsem jako dítě, Jackson prozradil, že v jednom z emocionálnějších momentů filmu promeškal závěrečnou baseballovou sezónu na vysoké škole.

Jackson si místo toho vybral hrát baseball s Kansas City Royals, který ho toho roku draftoval ve čtvrtém kole. Následovala jedna z nejunikátnějších a nezapomenutelných sportovních profesí v historii.

Jackson pojednává o dospívání chudých v Bessemeru v Alabamě a podrobně popisuje, jak byl plachý a tichý mladík s problémem koktání, který se nakonec stal rozzlobeným mladým mužem hledajícím konflikt všude, kde ho mohl najít. Nakonec svůj vztek a frustraci nasměroval do sportu a jeho legenda odtamtud teprve vyrostla.


Jackson uvádí podrobnosti o své historii ve fotbale i baseballu

Jackson podrobně popisuje, jak ho George Steinbrenner, bývalý majitel New York Yankees, chtěl navrhnout, a nabídl mu 250 000 $, aby mohl hrát za Yankees mimo střední školu, ale Jackson, který začal studovat vysokou školu, ho odmítl. Jackson také diskutuje o dvou osudových rozhovorech, které vedl se dvěma různými trenéry univerzitního fotbalu.

V den, kdy Bear Bryant zavolal do mého domu, to bylo jako Bůh volá, říká Jackson ve filmu. Jackson prozradil, že kdyby navštěvoval University of Alabama pod Bryantem, pravděpodobně by nehrál nejdříve do pozdních let svého druhého ročníku. Když ho tedy navštívil hlavní trenér Auburn Pat Dye a slíbil mu dostatek příležitostí začít jako nováček, Jackson zamířil do Auburn, kde v roce 1985 vyhrál Heisman a později pomohl Tygrům poprvé po devíti letech porazit Crimson Tide.

Jackson hrál s Royals pět sezón (1986-1990) a Los Angeles Raiders čtyři roky (1987-1990) a za tu dobu se stal jedním z nejpopulárnějších sportovců v jakémkoli sportu.

Divné zranění kyčle v zápase z roku 1991 proti Cincinnati Bengals mu zkrátilo kariéru. Jackson řekl, že si vykloubil kyčel a strčil ji zpět dovnitř, když se převalil. Zatímco se po zranění vrátil k baseballu, nikdy nebyl stejný.

jak položíte tenisové míčky na chodítko

Jacksonův čas ve sportovním světě je možná nejlépe popsán v tomto citátu z filmu: Vše, co jsme viděli, byl muž, který dělal věci, o kterých jsme neměli tušení, že jsou humánně možné. Pak z ničeho nic zmizel.
Hrát si

Bo Jackson - 30 za 30 (úvod) You Don't Know Bo: The Legend of Bo Jackson ESPN Films - 30 for 30 2012 (Intro) Zjevně nemám práva, ale pokud by tyto společnosti vytvořily kanály, které by ukazovaly jejich věci, lidé by nemuseli zveřejňovat věci nevlastní (alespoň méně). 2017-10-07T22: 21: 49Z

Streamujte „Nevíte Bo“ na ESPN+ zde


Populární Problémy

Existuje mnoho různých způsobů, jak ukrást kriketový míček. Někteří hráči spoléhají na svou sílu při vytváření vysokorychlostních mís, zatímco jiní se rozhodnou obětovat rychlost, aby se soustředili na vytváření pohybu míče. Změnou jejich přilnavosti „šev ...

Obhájkyně titulu Roland Garros Iga Swiatek nedávno trénovala se svým idolem Rafaelem Nadalem před zápasem v prvním kole proti Kaja Juvan.

LSU a Clemson se v pondělí večer setkají na národním mistrovství ve fotbale. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Luka Doncic a Slovinsko vstupují do vyřazovací fáze olympijských her proti Německu. Tato hra není v televizi v USA, ale zde je návod, jak ji můžete sledovat.