Přímý přenos Plant vs Truax: Jak se dívat online zdarma

Getty Caleb Plant slaví poté, co 15. února 2020 v Nashvillu v Tennessee porazil Vincenta Feigenbutze z Německa v zápase o mistrovství světa v super střední váze IBF v Bridgestone Arena.pravidla stolního tenisu pro dvouhru

Titul IBF Super Middleweight bude na řadě, když Caleb Plant (20-0, 12 KO) v sobotu obhájí opasek proti Calebovi Truaxovi (31-4-2, 19 KO).

Hlavní bojová karta začíná ve 20 hodin. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Plant vs Truax online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Plant vs Truax můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

jak stáhnout disney plus na lg smart tv

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Plant vs Truax můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Plant vs Truax můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

jaká velikost tenisové rakety pro 8 let

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba u Foxu, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Plant vs Truax můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

tenisová servisní linka

Náhled Plant vs. Truax

Sedmatřicetiletý Truax bojoval naposledy před rokem, kdy předal Davidu Basajjamivuleovi ztrátu na základě rozhodnutí většiny. Ve věku 28 let Plant, který pochází z Tennessee, naposledy bojoval v únoru 2020, kdy zaznamenal knockouty proti Mikeovi Lee a Vincentu Feigenbutzovi. Tento zápas bude pro Sweet Hands třetí obhajobou titulu a zaměřuje se na větší věci, konkrétně na ránu proti kolegovi držiteli titulu Canelo Alvarezovi, který letos projevil zájem o sjednocení hlavních titulů.

Nedívám se kolem něj, ale dívám se skrz něj, řekl Plant, přes Boxing Junkie . Snažím se tento boj ukončit brzy. Nevidím to na 12 kol. Takže ať už hodí bílý ručník, já mu dám bílý ručník nebo rozhodčí vstoupí do práce, hledám zastávku. To končí tím, že jsem zvedl ruku velkolepě.

(Truax) je bývalý mistr světa a předtím lidi rozčiloval, Rostlina přidána . Snaží se mě naštvat a vzít můj světový titul a přejít k větším a lepším věcem. Ale pro mě nezáleží na tom, jaký styl přináší nebo co v ringu prezentuje. Chci se umět přizpůsobit a přizpůsobit se, a nevidím, jak tento boj trvá 12 kol. V určitém okamžiku buď skončí, nebo bude vyřazen, nebo jeho tým hodí vlajku.

Pokud jde o jeho část, 168 liber těžký Truax naposledy vyhrál a nosil pás IBF v roce 2017 a chtěl by znovu cítit hardware kolem pasu. Ví, proti čemu se postaví v neporaženém závodě, ale zůstává neohrožený. Těžko říct, jestli je Plant nejtěžším soupeřem mé kariéry, dokud se nedostaneme do ringu. Není to nejzkušenější chlap, není to nejvíce vychvalovaný chlap, se kterým jsem bojoval, Řekl Truax a dodal :

Přistupoval jsem k tomu, jako by to byl můj poslední výstřel ... V dokonalém světě je to slugfest, boj potěšující dav a já získávám vítězství ve 12kolovém rozhodnutí. Vlastně v dokonalém světě tam jdu a vyrazím ho prvním úderem. Ale všichni víme, že se to nestane. Je to dobrý bojovník, takže očekávám, že udělám 12 kol a práci dokončím.


Populární Problémy

Southern Miss přebírá Alcorn State v sobotu v roce 2018. Zde je návod, jak sledovat hru, která není v běžné televizi.

Jak léčit bolest lokte. Bolest loktů může být způsobena artritidou, nadměrným používáním, napětím a fyzickými zraněními. Pokud rádi hrajete tenis, golf nebo cokoli, co zahrnuje pohyby při házení, můžete v určitém okamžiku pocítit bolest lokte. Naštěstí,...

Jak používat monopod. Monopod je podobný stativu, který se používá ke stabilizaci předmětů, jako jsou fotoaparáty a dalekohledy. Zatímco však stativ má tři nastavitelné nohy, aby se vaše zařízení ustálilo a vyrovnalo, monopod má pouze jeden. To znamená...

Zde je návod, jak sledovat kontroverzní dokument Michaela Jacksona „Leaving Neverland“ online v USA.

S fotbalovými míčky je zábava hrát, ale kreslení je neznámé. Tradiční fotbalový míč je vyroben ze dvou plochých tvarů, pětiúhelníků a šestiúhelníků. Pětiúhelník je samozřejmě pětistranný mnohoúhelník, zatímco šestiúhelník má šest stran. ...

Jak nosit čelenku. Nosit čelenku je skvělý způsob, jak okořenit účes a dodat vašemu outfitu šmrnc. Čelenku můžete nosit různými způsoby a téměř pro každou příležitost, podle toho, jaký styl si vyberete a jak ...