Jak uspořádat promoční párty

Absolvování střední nebo vysoké školy je důležitým úspěchem. Ať už absolvujete sebe nebo oslavujete zvláštní úspěch člena rodiny, chcete naplánovat večírek hodný této příležitosti plný přátel, jídla a zábavy! I když kvůli pandemii koronaviru nemůžete mít osobní oslavu, stále můžete mít úžasnou virtuální párty s lidmi, které milujete.Metoda 1 ze 3: Pořádání virtuální promoce

 1. 1 Vyberte si platformu videochatu, která funguje pro všechny vaše hosty. Chcete-li uspořádat virtuální večírek, budete muset použít aplikaci pro videochat nebo platformu založenou na prohlížeči, která vám umožní komunikovat se všemi hosty najednou. Předem se rozhodněte, kterou platformu chcete použít, a poté dejte vědět svým hostům, aby si mohli aplikaci stáhnout nebo si v případě potřeby zřídit účet.
  • Mezi dobré možnosti virtuálního setkání patří Google Hangouts nebo Google Meet (který je v současné době k dispozici zdarma), Zoom, Skype, Facebook Messenger a Houseparty.
  • Většina těchto aplikací umožňuje docela velké skupiny, ale zkontrolujte si to předem, abyste věděli, zda zvolená aplikace bude fungovat pro velikost vaší party. Ke skupinovému hovoru přes Skype můžete například přidat až 50 lidí. Na schůzku Zoom můžete přidat až 1 000 lidí a na obrazovce zobrazit až 49 video streamů najednou!
  • Aplikace Apple FaceTime má uživatelsky přívětivou funkci skupinového chatu, která vám umožní přidat až 32 lidí, ale funguje pouze na produktech Apple. Pokud si vyberete tuto aplikaci, mějte na paměti, že se do party mohou zapojit pouze hosté s iPhony, iPady nebo Macy.
 2. 2 Rozesílejte virtuální pozvánky, aby se večírek cítil oficiálně. Možná se vám nepodaří sejít se všemi osobně, ale přesto můžete rozeslat formální oznámení o vašich večírkových plánech! Použijte službu jako Evite, Punchbowl nebo Minted k návrhu a odeslání skvělých pozvánek s tematikou promocí pro vaše online setkání.
  • Zahrňte informace, jako je datum, čas a téma večírku. Můžete také přidat odkaz nebo pozvat kód do svého virtuálního prostoru schůzek a pokyny, jak se připojit.
 3. 3 Umístěte dekorace na téma promoce do své oblasti na obrazovce. I když vaši přátelé a rodina ve skutečnosti nebudou u vás doma, stále můžete věci oživit zábavnou party dekorací! Objednejte si ozdoby na téma promoce online nebo si je vyrobte sami a poté je umístěte do všech oblastí, které budou během virtuálního shindig viditelné na kameře.
  • Můžete například na pozadí zavěsit nějaké balónky nebo banner „Blahopřejeme absolventům“, nebo mu dát osobnější nádech sestavením plakátu nebo koláže s obrázky čestných diplomů.
  • Pokud má vaše párty téma, vyberte si dekor, který se hodí. Pokud máte například tropické téma, zavěste leis nebo postavte na pozadí nafukovací palmu.
  • Některé platformy pro videochat, jako je Zoom, vám také umožní využívat zábavuvirtuální pozadí. Vyhledejte předem připravené pozadí s motivací k promoci, které chcete použít, nebo si vytvořte vlastní!
 4. 4 Oblečte se jako na osobní párty. Večírek je vždy dobrou výmluvou k oblékání a virtuální párty není výjimkou. Vyberte si hezké oblečení, které odpovídá tónu nebo tématu večírku, a povzbuďte své hosty, aby udělali totéž, pokud chcete. Pokud jste absolvent, můžete si dokonce nasadit čepici a promoční šaty!
  • Můžete si objednat boppery nebo párty klobouky na párty s tematikou promoce online pro zábavný a veselý dotek.
 5. 5 Naplánujte si nějaké online hry nebo jiné zábavné aktivity. Večírek se neobejde bez několika zábavných aktivit, takže si vzpomeňte na pár her nebo jiné příjemné skupinové aktivity, které můžete dělat online. Všichni se můžete připojit k online hře, mít virtuální taneční párty nebo karaoke, nebo si zahrát drobnosti, abyste mohli otestovat všechny ty těžce získané znalosti.
  • „Most Likely To“ je skvělá hra pro maturitní večírek a je snadné ji hrát přes videochat. Vytvořte si seznam otázek, například „Kdo bude s největší pravděpodobností zvolen prezidentem?“ nebo „Kdo s největší pravděpodobností uteče a připojí se k cirkusu?“ Potom nechte každého hlasovat o tom, kdo ze skupiny je nejvhodnější!
 6. 6 Požádejte hosty, aby se připojili k virtuálnímu přípitku za hodnocení. V určitém okamžiku večírku nechte každého nalít svůj oblíbený nápoj a připojte se k přípitku pro čestného hosta. Nebo, pokud je přítomno několik známek, proveďte přípitek na počest všech.
  • Můžete buď nechat někoho, aby přednesl krátký proslov, nebo to zjednodušit krátkým přípitkem, například „Tady do budoucna!“
  • Pokud se jedná o maturitu, držte se zábavných koktejlů bez alkoholu nebo šumivého bílého hroznového džusu.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Plánování osobní párty

 1. 1 Podívejte se na datum a čas, který bude vašim hostům vyhovovat. Protože mnoho lidí může plánovat maturitní večírky přibližně ve stejnou roční dobu, vybrat čas, který bude vyhovovat každému, může být složité! Oslovte skupinu lidí, u kterých chcete být, a koordinujte je s nimi, abyste zjistili, co pro všechny z nich funguje nejlépe.
  • Při výběru data pro vaši párty nezapomeňte vzít v úvahu další události nebo povinnosti, které by mohla mít vaše rodina nebo blízcí přátelé. Pokud má například někdo, koho znáte, svatbu v létě, naplánujte si večírek na jiný víkend.
  • Pokud slavíte promoci na střední škole, možná budete chtít počkat několik týdnů po promoci, abyste nekonkurovali spoustě dalších večírků. Zkuste rande v červnu nebo červenci, než vaši přátelé začnou odcházet na vysokou školu.
  • U promoce na vysoké škole může být lepší uspořádat večírek hned, protože vy a vaši přátelé možná budete muset do jednoho nebo dvou dnů po ukončení studia opustit školní areál.
 2. 2 Uspořádejte večírek, pokud chcete oslavit s ostatními známkami. Může to být skvělý způsob, jak ušetřit peníze a vytvořit zábavnou a živou atmosféru. Je to také skvělý způsob, jak pro vás a vaše absolvující přátele sdílet radost z vašeho úspěchu! Zeptejte se několika svých dobrých přátel, jestli by nechtěli spojit svou promoční párty s vaší.
  • Kombinované večírky fungují dobře na maturitě, protože všichni absolventi dosáhli stejného cíle a maturovali současně.
  • Mějte však na paměti, že možná nebudete moci pozvat tolik členů širší rodiny na kombinovanou promoční párty.
 3. 3 Rezervujte si místo, které odpovídá velikosti vaší party. Přemýšlejte o přibližném počtu lidí, které byste chtěli pozvat na večírek. Podívejte se na místo, které pojme všechny vaše hosty a také vyhovuje vašemu rozpočtu. Chcete se ujistit, že máte dostatek prostoru pro své hosty a veškeré aktivity, které jste plánovali! Pokud plánujete pronajmout prostor, zavolejte alespoň několik týdnů předem, abyste se ujistili, že si můžete rezervovat místo na požadovaný čas a datum.
  • Mnoho lidí se rozhodlo uspořádat maturitní večírek u nich doma. Můžete uspořádat vnitřní večírek nebo nastavit stoly a židle venku na slavnostní letní raut. Toto je nejméně nákladná možnost, vezměte tedy v úvahu, kolik peněz jste ochotni utratit za večírek!
  • Pokud nechcete uspořádat večírek u někoho doma, zvažte možnost pořádání veřejných večírků, jako jsou restaurace, hotely, venkovské kluby, pláže, bazény, kempy nebo parky.
  • Pro večírek promoce můžete také uspořádat jednoduchou oslavu v místní restauraci nebo baru. Mějte však na paměti, že místní firmy budou během promočního víkendu pravděpodobně velmi přeplněné.

  Spropitné: Pořádání velké party může vyjít draho! Než začnete plánovat, vytvořte si rozpočet, který bude zahrnovat věci jako dekorace, jídlo, pití a náklady na pronájem prostoru nebo zásob (jako jsou stoly a židle).

 4. 4 Vytvořte si seznam hostů a pošlete pozvánky. Zahrňte všechny lidi, kteří utvářeli vaše středoškolské nebo vysokoškolské zkušenosti. Možná budete chtít pozvat své přátele, některé z vaší širší rodiny a učitele nebo trenéry, kterých si opravdu vážíte. Je to také dobrá příležitost k oslavě s rodinou a přáteli, kteří se nemohli zúčastnit promoce.
  • Rozhodněte se, zda chcete rozesílat papírové nebo digitální pozvánky. Můžete také poslat pár papírových pozvánek rodině a virtuální pozvánky přátelům.
  • S papírovou pozvánkou můžete přidat kopii svého staršího obrázku na památku členů rodiny.
  • Zahrňte všechny základní informace o vaší párty: kdy, kde a jak se přihlásit.
  • Ve své pozvánce jasně uveďte, zda je nebo není v pořádku, když s sebou vaši hosté vezmou i další lidi.
 5. 5 Vyberte si téma, které vaší párty dodá jedinečný nádech. Kromě promoce může mít večírek zábavnou atmosféru a usnadní vám plánování jídelního lístku a výzdoby. Můžete to zjednodušit a ozdobit svými školními barvami, nebo být kreativní a vymyslet úplně jiné téma! Mezi několik možných témat patří:
  • „Tropický havajský“: To je skvělé pro venkovní párty. Můžete zapálit pochodně tiki, podávat ovocný punč, kolem stolů dát travnaté sukně a hrát plážovou hudbu.
  • „Poslední šance být dítětem“: Je to skvělý způsob, jak uvolnit a nechat každého trochu si užít dětskou zábavu. Pozvěte své hosty, aby přinesli vodní pistole, naplnili vodní balónky, venku bojovali s vodou a následovalo grilování.
  • „Chytrý soubor cookie“: Toto je zábavné a jednoduché téma, které každému poskytne záminku k tomu, aby si dopřál chuť na sladké! Vyberte si dekor se sušenkami a podávejte chutné pečivo, jako jsou sušenky, sušenky a koláčky.
 6. 6 Vytvořte menu, které pojme všechny vaše hosty. Pokud nemáte večírek v restauraci, budete muset svým hostům zajistit jídlo! Ujistěte se, že máte spoustu jídla a pro každého něco. Během hlavního večírku podávejte kromě hlavního jídla také různé druhy prstů a občerstvení. Poskytněte spoustu možností pro různé chutě a dietní potřeby.
  • Můžete uspořádat večírek, připravit si vlastní jídlo nebo si dát kombinaci domácích a zásobovaných jídel. Pokud jdete na kutilství, myslete na jídla, která si můžete připravit předem, například kastrol a studené saláty.
  • Umožněte hostům sestavit si jídlo. Vyberte si jídla jako tacos, špagety, chilli, hamburgery a párky v rohlíku, saláty nebo sendviče, které si hosté mohou připravit, jak jim chutnají. Stačí mít stůl prostřený formou bufetu.
  • Zvažte výrobu nebo koupi dortu s gratulací pro absolventa. Kromě dortu můžete chtít i další dezerty, například zmrzlinový pohár, sušenky nebo mísy s cukrovinkami.

  Spropitné: Chcete -li ušetřit peníze a čas strávený vařením, přemýšlejte o tom, že z promoce uděláte potluck. Požádejte každého hosta, aby s sebou přinesl jedno jídlo. Může to být zábava a pomůže vám to párty udělat levnější! 7. 7 Umístěte dekorace, které odpovídají tématu vaší party. Ozdoby nemusí být ozdobné, aby byla vaše párty výjimečná! Dokonce jen pár balónků nebo banner s nápisem „Gratulujeme, grády!“ pomůže nastavit tón. Pokud má vaše párty téma, vyberte si dekorace, které se hodí, nebo si vytvořte vlastní.
  • Zavěste balónky a stuhy do školních barev nebo do barvy, která odpovídá tématu vaší párty.
  • Zvažte výrobu paměťové nádoby a položte vedle ní tužky a kousky papíru. Požádejte každého ze svých hostů, aby si zapsal jednu vzpomínku, kterou má ze školy s vámi. Bude to skvělá památka, kterou si můžete uchovat po mnoho let.
  • Přidejte trochu nostalgie. Promoční párty je ideálním místem, kde si můžete zavzpomínat na zábavné chvíle, které jste ve škole zažili. Zobrazte obrázky z let.
  • Pokud pořádáte maturitní večírek pro více absolventů, může být zábavné mít hádanku o dětské fotografii. Spojte si fotografie každého absolventa jako malé dítě a nechte každého hosta, aby se rozhodl, kdo je kdo.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Výběr aktivit pro vaši promoční párty

 1. 1 Postavte si stůl pro deskové hry pro rychlou a snadnou zábavu. Na promoční párty se chcete ujistit, že máte spoustu různých aktivit, kterými pobavíte své hosty. I když pořádáte venkovní večírek, mít stůl u stolních her v interiéru může být skvělý způsob, jak dát svým hostům možnost vychladnout se uvnitř. Pořiďte si zábavné společenské hry jako Taboo nebo What Do You Meme, nebo se držte jednoduchých klasik, jako jsou šachy nebo dáma!
  • Vytvořte stůl, kde můžete rozložit všechny své deskové hry, ze kterých si budou moci lidé vybírat. Ujistěte se, že máte spoustu židlí, do kterých si mohou hosté sednout.
  • Nabídka různých her. Vyberte si něco, co lze hrát až s 2 lidmi.
  • Deskové hry se snadno nastavují a poskytnou vašim hostům večírků spoustu zábavy, aniž byste museli něco usnadňovat.
 2. 2 Hrajte interaktivní hry pro živou skupinovou zábavu. Vzpomeňte si na klasické párty hry, jako jsou šarády, nebo ještě aktivnější hry, jako jsou štafety nebo dodgeball. Tyto hry můžete hrát ve dvojicích nebo týmech.
  • Nastavte si velký blok papíru a nechte hosty hrát Pictionary. Pokud hru Pictionary nemáte, vymyslete si vlastní indicie. Mohou být náhodné, nebo je můžete vrátit zpět k promoci.
  • Pokud jste venku, můžete hrát hry jako Twister a Cornhole.
 3. 3 Postavte si fotokoutek pro kutily, abyste si vytvořili trvalé vzpomínky. Je to skvělý způsob, jak si vzpomenout na maturitní večírek. Hosté si budou moci hrát s rekvizitami a pořizovat hloupé obrázky a při této příležitosti si odnesou vzpomínku. Kupte si předem připravenou kulisu z párty obchodu nebo si vytvořte vlastní pomocí jednoduchých řemeslných předmětů.
  • Jako pozadí na zeď použijte velký kus papíru nebo list. To může být hladké nebo vzorované.
  • Přidejte banner se jménem absolventské školy a rokem.
  • Pomocí plakátové tabule vytvořte rekvizity, jako jsou řečové bubliny, obří kníry a klobouky, aby se hosté večírků drželi při fotografování na svých telefonech.
 4. 4 Udělejte si přípitek na promoci. To může být skvělý způsob, jak ocenit absolventy (absolventy) a oslavit jejich velký úspěch. Osoba, která přednese projev nebo přípitek, by měl být někdo, kdo absolventa dobře zná, buď rodinný příslušník nebo dobrý přítel. Toast nemusí být dlouhý ani komplikovaný - ve skutečnosti je nejlepší, aby byl krátký, jednoduchý a upřímný.
  • Určitě promluvte o konkrétních silných stránkách a úspěších absolventa a popřejte jim štěstí do budoucna.
  • Pokud chcete, můžete použít oblíbený citát, který se zdá být vhodný pro tuto příležitost.
  • Toast se šampaňským nebo šumivou šťávou.
  reklama

Šablona pro párty, jídlo a pití a pozvánky

Jídlo sloužící na promoční párty Nápoje sloužící na promoční párty Šablona pozvánky na večírek promoce

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Chci uspořádat večírek pro střední školy se svými přáteli přes Snapchat FaceTime. Co všechno je třeba v této situaci změnit?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redaktorů Odpověď zaměstnanců Online promoční párty může být velmi podobná osobní párty, ale v mnoha ohledech je jednodušší ji nastavit! Přemýšlejte o hrách a aktivitách, které můžete dělat, aniž byste museli být tváří v tvář, jako je hraní vědomostní hry nebo virtuální taneční párty. Nebudete muset zajišťovat jídlo pro své přátele, ale pokud chcete, můžete si všichni naplánovat společný cupcake nebo jiné občerstvení současně. Možná budete chtít dát nějaké dekorace, aby je vaši přátelé mohli vidět na pozadí, když chatujete.
 • Otázka Měli byste mít hudbu na promoci? Hudba je skvělý způsob, jak navodit náladu na maturitním večírku a udělat večírek slavnostnějším.
 • Otázka Pokud pořádám maturitní večírek, mám použít své středoškolské barvy nebo své vysokoškolské barvy? Co dělá většina lidí? Mnoho lidí používá své maturitní barvy, ale je to zcela na vás! Nebojte se, že byste se museli přizpůsobit standardní promoční párty.
 • Otázka Jak mohu požádat přátele a rodinu o pomoc s přípravou večírku? Doporučil bych se jen zeptat co nejpříjemněji. Vysvětlil bych, proč pořádáte večírek, a zeptal se, zda by byli ochotni dobrovolně věnovat svůj čas nebo úsilí, aby vám pomohli s přípravou.
 • Otázka Mám maturitu svého syna ve společenské místnosti na bowlingu. Jelikož bowlingová dráha podává alkohol, je vhodné, aby hosté zůstali mimo místnost, pokud pijí? Sofia C. Zní to rozumně, ale ještě lepší by bylo, kdyby se nepilo vůbec.
 • Otázka Moje máma právě dokončuje vysokou školu online a nechce nic efektního. Budeme to jen my, ale jak to mohu ozvláštnit? Pokud má oblíbenou příchuť dezertu, například pokud miluje čokoládový dort, upečte jí. Pokud má oblíbenou květinu, udělejte/objednejte si s nimi kytici. Stačí přidat věci, které bude milovat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud vám vaši hosté na párty dávají promoční dárky, nezapomeňte jim napsat všechny děkovné poznámky.
 • V dolarových obchodech nebo zlevněných skladech obvykle najdete levné promoce. Můžete si je také objednat online, ale nezapomeňte plánovat dopředu, aby dorazily včas.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud plánujete venkovní promoční párty, připravte si záložní plán pro případ deště.
 • Pokud na večírku podáváte alkohol, ujistěte se, že ani vy ani vaši hosté nepijete a neřídíte. Nikdy nepodávejte alkoholické nápoje mladistvým, kteří ve vaší oblasti nedosáhli zákonného věku pro pití!
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Zde je návod, jak ve středu sledovat živě online hru Knicks vs Spurs bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

Jak zamezit zamlžování brýlí. Pokud jste někdy zažili zamlžování brýlí po změně teploty, pak víte, jak frustrující to může být, když najednou nevidíte. Víc než jen nepříjemnost, zamlžené brýle ...Při pohledu na udržení druhého místa v A-10 se Rhode Island ujímá Fordham Wednesday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Lokální dysplázie je potenciálně invalidizující stav postihující loket psa v důsledku problémů s růstem a vývojem kloubu. To může mít za následek předčasnou artritidu lokte. Váš pes zažije spoustu ztuhlosti ...

Příprava: Hsieh Su-Wei vs Marta Kostyuk