Názor: Roger Federer má pravdu v tom, jak Serena Williamsová zašla příliš daleko se svým chvástáním na US Open

2018 US Open - 13. den: Serena se hádá s Carlosem RamosemVždy diplomatický a vždy politicky korektní Roger Federer konečně odpověděl na to, co měla většina tenisových fanoušků na mysli: Co dělá největší tenistka všech dob z výbuchu US Open pravděpodobně největší ženské tenistky vůbec?

V nedávném rozhovoru Federer řekl, že cítil, že Serena Williamsová zašla ve svém chvástání příliš daleko a měla se zastavit dříve. Ačkoli byl tím nejhezčím milým chlapem, zmírnil své pozorování tím, že část viny z tohoto fiaska hodil i na dveře rozhodčího Carlose Ramose. Řekl, že i Ramos měl být trochu opatrnější, aby se nestabilní situace dále nezhoršovala.Ale když přijdu od Rogera, jeho přiznání, že Williams zašel příliš daleko, je významné prohlášení. Zdůrazňuje skutečnost, že nejen mezi většinou veřejnosti sledující tenis na celém světě, ale také v očích špičkových hráčů, včetně těch, které jsou považovány za vůbec nejlepší, byl Serenin čin prostě ošklivou demonstrací moci a nemístným umístěním. pocit nároku.

O Serenině slávě jako tenistce nelze pochybovat. Lze také podat žalobu ohledně jejího postavení jako možná vůbec největšího. A není to jen jako hráčka, ale také jako kulturní symbol, ona a její sestra Venuše dávají sílu a moc ženám a mužům mnoha historicky marginalizovaných komunit na světě.

Ale jak by řekl slavný superhrdina v kapse: S velkou mocí přichází velká zodpovědnost. Bohužel to vypadá, že Serena tuto moc zneužila. Rozhodčí Carlos Ramos prostě plnil svou povinnost. Neměl být vystaven těmto druhům falešných obvinění a verbálního zneužívání, protože vykonával pouze svou povinnost.Pokud si to vůbec zaslouží, zaslouží si veškerou pochvalu za to, že se držel nejvyšších standardů umpiringu tváří v tvář extrémnímu tlaku extrémně populárního hráče na hřišti a hlasitého davu, který se honil za jeho krví.

Chvála Sereny Williamsové z US Open 2018 zůstane navždy jako skvrna v jinak slavné kariéře.

Populární Problémy

Získejte přehled o tom, kdy se vysílá červený koberec Emmys 2019, jak se na něj dívat online prostřednictvím živého přenosu bez kabelů a další ceny ukazují podrobnosti.UCF a Marshall se v pondělí setkají v Gasparilla Bowl. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Světová č. 2 Naomi Osaka oficiálně odstoupila z bett1open, jehož začátek je naplánován na 14. června v Berlíně.

Světová sedmička David Ferrer odstoupil z Wimbledonu.

Jak jíst koblihu. Kobliha je lahodná a sladká pochoutka ze smaženého těsta. Některé koblihy přicházejí v kruhu s otvorem uprostřed, ale jiné nemají díru a ve středu jsou vybaveny báječnou náplní. Existuje mnoho koblih ...

Obrovsky uznávaná kniha „Mezi světem a mnou“ je skokem na velkou obrazovku. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování filmu online.