Tři k vidění, Madrid Den 6: Alcaraz vs. Dimitrov; Pegula vs. Bouzková; Runy vs. Fokina Davidovičová

Před každým dnem hry na Mutua Madrid Open si ukážeme tři zápasy, které musíte vidět.Carlos Alcaraz vs. Grigor Dimitrov

Alcaraz začal ve svém prvním zápase proti Emilu Ruusuvuorimu překvapivě pomalu a nervózně. Bylo to špatné znamení pro jeho obhajobu titulu, nebo jednorázové kvůli nervozitě z úvodního kola na domácím hřišti? Je velká šance, že je to to druhé. Když Alcaraz potřeboval svou hru, byla tam, a jakmile setřásl ty rané nervy, byl ve třetím setu tak velící, jak se očekávalo. Šance se také zdá být dobrá, že v příštím kole nebude tak těsný. Alcaraz vyhrál své jediné předchozí setkání s Dimitrovem loni na podzim v Paříži 6:1, 6:3. Ve svých posledních třech turnajích Bulhar jeden zápas vyhrál a druhý prohrál. Už jeden vyhrál v Madridu a teď hraje s Alcarazem, takže myslím, že vidíme, kam to směřuje. Vítěz: AlcarazAlcaraz ve svém jediném předchozím střetnutí proti Dimitrovovi loni na podzim v Paříži prohrál pouhé čtyři zápasy.

Jessica Pegula vs. Marie BouzkováMožná si myslíte, že Pegula bude největším favoritem dnešního zápasu v Santaně. Loni se dostala do finále v Madridu a umístila se o 21 míst výš než Bouzková. Čech má za sebou také zklamání, když vyhrál jen devět z 20 zápasů. Ale je tu jeden dobrý důvod, proč dát Bouzkové šanci: Proti Pegule vede 3:1 a naposledy, když hráli v Indian Wells v roce 2022, vyhrála třetí set 6:0. Bouzková je lepší než její žebříček i rekord z roku 2023 a při hraní dává všechno. Ale Pegula má ráda rychlejší madridskou antuku a zdálo se, že se na ní během výhry v prvním kole dostává do formy. Vítěz: Pegula

Pegulaová dosáhla svého prvního finále WTA 1000 v Madridu loni.co můžete udělat pro tenisový loket

Holger Rune vs. Alexandr Davidovič Fokina

V neděli to bude španělský večer v Santaně: První je Alcaraz, následovaný jeho krajanem Davidovičem Fokinou. Zúčtování s Rune může začít pozdě, ale doufejme, že se lidé budou držet, protože by to měla být vysoce energetická záležitost přímo do tváře – to je něco jako kurz s Rune. On a Davidovič Fokina přinesou na své první setkání pružné nohy, útočné myšlení a výbušné údery do země. Davidovič Fokina bude mít dav, ale to může bojovnou Rune rozpálit ještě víc. Vítěz: Rune

Populární Problémy

Španělsko dosáhlo finále Davisova poháru, když Ferrer porazil Isnera

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní basketbalové hry Kansas State vs TCU online. Oba týmy se snaží prolomit pokračující prohry.

V posledních letech si svět a mnoho uzavřených zemí stále více uvědomují práva LGBTQ a problémy, kterým komunita čelí.

Gunter Bresnik, bývalý trenér světové trojky Dominic Thiem, prozradil, že po sporu ohledně smluvních závazků si tato dvojice nemluví o podmínkách.