Čtvrtfinále Wimbledonu Preview: Serena Williams vs Victoria Azarenka

Čtvrtfinále Wimbledonu Preview Serena Williamsová vs Victoria Azarenková

Serena Williamsová má proti Victorii Azarenkové bilanci 16: 3

V tomto zajímavém zápase nastoupí Serena Williamsová ve čtvrtfinále Wimbledonu proti Victorii Azarenkové. Po emocionálním vítězství proti svému staršímu sourozenci Venuši vypadá Serena z těch dvou nebezpečněji. Pro současnou světovou jedničku proti Bělorusku to však nebude snadné. Williams vede ve svém vzájemném rekordu (16-3) s velkým náskokem, ale jejich zápasy byly vždy bojovné a vyčerpávající.

tweener tenisové rakety

Serena také vypadá docela sebejistě, podle USA Today „Těším se na zítřek,“ řekl optimistický Williams tváří v tvář Azarenkové.

„Mám pocit, že můj turnaj konečně začal. Tady se na grandslamu cítím opravdu dobře. '

Azarenková nebyla tou samou hráčkou jako před zraněním v roce 2014, a přestože se zdá, že se její podání zlepšilo, existuje několik otazníků ohledně její kondice. Její wimbledonská cesta však zatím proběhla dobře, aniž by proti svým protivníkům shodila jedinou sadu.

Její vášeň a chuť v ní byly dobře naznačeny tisková konference „Zavřít není dost dobré,“ řekla v pondělí Azarenková.

Musím tam jít a dokázat se. Mluvit o tom je pro mě zbytečné.

Serena Williamsová má navrch

Duo se střetlo třikrát na trávě, přičemž Williams vyhrál všechny tři ve čtvrtfinále Wimbledonu a semifinále v letech 2009 a 2012, respektive na olympijských hrách v roce 2012.

Naposledy se tito dva utkali mezi sebou na French Open Round-of-32, kde Serena musela bojovat ze setu, aby vyhrála zápas 3-6 6-4 6-2. Williams však má historii, která ji podporuje; za posledních osm zápasů, které dosáhla na čtvrtiny grandslamu, vyhrála sedmkrát neuvěřitelných.

S Serenou historií, která ji podporuje, a také s motivací dosáhnout nepolapitelného kalendářního grandslamu, který se rýsuje v dálce, můžeme očekávat, že Serena toto setkání vyhraje a rezervuje si místo v semifinále.

sledujte zážitek přítelkyně online zdarma

Určitě očekávejte soutěžní a vzrušující zápas.

Cesta do čtvrtfinále
Williams Azarenková
1. kolo porazit Gasparyana 6-4 6-1 porazit Kontaveit 6-2 6-1
2. kolo porazit Babose 6-4 6-1 porazit Flipkens 6-3 6-3
3. kolo porazit Watsona 6-2 4-6 7-5 porazit Mladenovic 6-4 6-4
4. kolo porazit V. Williamse 6-4 6-3 porazit Bencic 6-2 6-3

Populární Problémy

V sobotu se ve čtvrtích FA Cupu střetnou Manchester City a Newcastle. Pokud jste v USA, podívejte se na zápas.

Při pohledu na některé z nejlepších outfitů ze Šarapovova šatníku.

Jak integrovat Slack s jinými aplikacemi. Existují stovky aplikací, robotů a služeb, které můžete přidat do svých kanálů Slack. Tyto aplikace mohou členům vašeho týmu pomoci provádět užitečné úkoly, jako je sdílení souborů z disku Google nebo ...

Diy

Jak brousit plevel bez mlýnku. Všichni jste připraveni zabalit misku nebo vyválet kloub, ale nemáte mlýnek. Bez obav! Svůj plevel můžete stále rozdrtit, aniž byste museli používat věci, které už pravděpodobně ležíte kolem domu. Snaž se...

NFL MVP a další významná ocenění budou předána na výstavě NFL Honors 2021 v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos online bez kabelu.

Několik lidí chodí do světa, aby udělali něco, co by nikdo jiný nedokázal. V polovině 70. let byl Wimbledon svědkem jednoho z největších konkurentů v historii tohoto sportu. Mnozí ho považovali za první rockovou hvězdu profesionálního tenisu. Švéd Bjorn Borg hrál každý úžasný tenis.