Čtvrtfinále Wimbledonu Preview: Serena Williams vs Victoria Azarenka

Čtvrtfinále Wimbledonu Preview Serena Williamsová vs Victoria Azarenková

Serena Williamsová má proti Victorii Azarenkové bilanci 16: 3

V tomto zajímavém zápase nastoupí Serena Williamsová ve čtvrtfinále Wimbledonu proti Victorii Azarenkové. Po emocionálním vítězství proti svému staršímu sourozenci Venuši vypadá Serena z těch dvou nebezpečněji. Pro současnou světovou jedničku proti Bělorusku to však nebude snadné. Williams vede ve svém vzájemném rekordu (16-3) s velkým náskokem, ale jejich zápasy byly vždy bojovné a vyčerpávající.

tweener tenisové rakety

Serena také vypadá docela sebejistě, podle USA Today „Těším se na zítřek,“ řekl optimistický Williams tváří v tvář Azarenkové.

„Mám pocit, že můj turnaj konečně začal. Tady se na grandslamu cítím opravdu dobře. '

Azarenková nebyla tou samou hráčkou jako před zraněním v roce 2014, a přestože se zdá, že se její podání zlepšilo, existuje několik otazníků ohledně její kondice. Její wimbledonská cesta však zatím proběhla dobře, aniž by proti svým protivníkům shodila jedinou sadu.

Její vášeň a chuť v ní byly dobře naznačeny tisková konference „Zavřít není dost dobré,“ řekla v pondělí Azarenková.

Musím tam jít a dokázat se. Mluvit o tom je pro mě zbytečné.

Serena Williamsová má navrch

Duo se střetlo třikrát na trávě, přičemž Williams vyhrál všechny tři ve čtvrtfinále Wimbledonu a semifinále v letech 2009 a 2012, respektive na olympijských hrách v roce 2012.

Naposledy se tito dva utkali mezi sebou na French Open Round-of-32, kde Serena musela bojovat ze setu, aby vyhrála zápas 3-6 6-4 6-2. Williams však má historii, která ji podporuje; za posledních osm zápasů, které dosáhla na čtvrtiny grandslamu, vyhrála sedmkrát neuvěřitelných.

S Serenou historií, která ji podporuje, a také s motivací dosáhnout nepolapitelného kalendářního grandslamu, který se rýsuje v dálce, můžeme očekávat, že Serena toto setkání vyhraje a rezervuje si místo v semifinále.

sledujte zážitek přítelkyně online zdarma

Určitě očekávejte soutěžní a vzrušující zápas.

Cesta do čtvrtfinále
Williams Azarenková
1. kolo porazit Gasparyana 6-4 6-1 porazit Kontaveit 6-2 6-1
2. kolo porazit Babose 6-4 6-1 porazit Flipkens 6-3 6-3
3. kolo porazit Watsona 6-2 4-6 7-5 porazit Mladenovic 6-4 6-4
4. kolo porazit V. Williamse 6-4 6-3 porazit Bencic 6-2 6-3

Populární Problémy

Brazílie a Paraguay se ve čtvrtek setkají ve čtvrtfinále Copa America. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Během nedávného rozhovoru se Sebastianem Torokem z La Nacional bývalý kondiční trenér Rogera Federera Paul Dorochenko prozradil, jak si švýcarský maestro dokázal v neustálém vzdoru prodloužit kariéru

Arsenal a Tottenham se střetnou ve středečním zápase Carabao Cupu v Emirates. Zde je návod, jak sledovat hru online ve Spojených státech nebo Kanadě.

Jak zhubnout v posilovně. Pokud se snažíte zhubnout, je cvičení v posilovně jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout. Pokud však nejste úplně „krysí tělocvična“, možná nevíte, kde začít! Nakonec budete muset ...

Moderní stavební trakaře jsou relativně levné, trvanlivé a snadno se používají. Pokud ale hledáte rustikálnější, ozdobný trakař, který můžete použít jako truhlík nebo něco vystavit, zde je několik kroků, které vám pomohou ...

Státní nepřátelé TCU a SMU pokračují v soupeření v sobotu ve Fort Worth. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.