Jak koupit UFC 249: Cena PPV a nabídka balíčku ESPN Plus

Hodinky UFC 249

Getty Tony Ferguson se v sobotu utká s Justinem Gaethjem v hlavní soutěži UFC 249.

UFC se vrací do akce v sobotu 9. května 2020 v Jacksonville na Floridě se vzrušující kartou s titulky Tony Fergusona a Justina Gaethjeho.

Předkola (čas zahájení 18:00 ET) lze sledovat na ESPN nebo ESPN+, zatímco hlavní karta PPV (22:00 ET) může lze objednat pouze prostřednictvím ESPN+ . Ceny PPV závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+, takže zde je úplný přehled vašich možností:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 249, pokud nemáte ESPN+

Můžete získat speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 249 (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což znamená úsporu asi 26 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 249

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (4,99 $ za ESPN+nebo 12,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+) a poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.

Jak koupit UFC 249, pokud již máte ESPN+

Aktuální předplatitelé ESPN+ mohou kupte si UFC 249 PPV samostatně zde . Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, a poté vyberte Pouze hledáte UFC 249? Získejte jej za 64,99 $ zde odkaz:

Kupte si UFC 249 PPV

Kromě toho, pokud chcete speciální cenu balíčku, můžete ji stále získat, i když jste již předplatitelem ESPN+. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 249 PPV za celkem 84,98 $. Tento balíček můžete získat přímo zde:

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 249


Kde sledovat UFC 249

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Ferguson vs Gaethje a kompletní hlavní kartu UFC 249.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předzápasy (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 249

Tony Ferguson a Justin Gaethje se utkají v zápase lehké divize, který bude jedním z nejočekávanějších bojů na kartě. Ferguson je zde oblíbený, ale ne o moc. Je to už osm let, co Ferguson padl poražen, ale také téměř rok nebojoval, takže tohle by mohlo být zajímavé. Vítěz tohoto zápasu získá prozatímní titul divize a šanci získat Khabib Nurmagomedov, šampion UFC v lehké váze.

Zdá se však, že Nurmagomedov je v poslední době Fergusonovou myslí. F— Khabib, Řekl Ferguson začátkem tohoto týdne v plném chvástání. Obhájím opasek potřetí. Toto je pro skutečný pás, toto není pro prozatímní titul. To je pro skutečné mistrovství b—.

Gaethje se k němu staví opatrněji. Prozatímní pás pro mě znamená, že budete uznáni jako muž číslo 2 na světě, řekl Gaethje. Khabib právě teď nemůže bojovat, takže toto jsou dva nejhorší muži ve váhové třídě, kteří tento víkend bojují o právo nazývat se nejlepšími, a nakonec vyzývají Khabiba. Myslím, že bojujeme o příležitost reprezentovat Ameriku proti Khabibovi. To je to, za co bojuji.

Mezi další oblíbené boje na kartě UFC 249 patří:

  1. 1. Ryan Span a veterán Sam Alvey zahájí zápas lehkou těžkou váhou.

2. Šampión v bantamové váze Henry Cejudo nastoupí proti Dominicku Cruzovi.

3. Francis Ngannou a Jairzinho Rozenstruik se utkají v těžké váze na kartě.

amazon fire stick disney plus

4. Jeremy Stephens a Calvin Kattar se utkají v tomto boji s muší váhou, který slibuje dodání zboží. Stephens nevyhrál ve svých posledních třech zápasech, a Kattar je favoritem, který v posledních třech zápasech vyhrál 2: 1, ale stále by to měl být akční boj.

5. Bývalý hráč NFL Greg Hardy nastoupí na Yorgan De Castro v těžké váze.

6. V Octagonu se také střetnou Donald Cowboy Cerrone a Anthony Pettis. Cerrone a Pettis spolu naposledy bojovali v roce 2013, takže by to mohl být zajímavý lehký zápas.

7. Dva ze sportovně nejchudších veteránů se rozcházejí, když Aleksei Oleinik bojuje v tomto zápase těžké váhy s Fabriciem Werdumem.

8. Carla Esparza a Michelle Watterson, zařazené na 7. a 8. místo v národě, budou představeny v této bitvě o divizi slaměné váhy.

9. Ronaldo Jacare Souza se vrací do řad 185 liber a v Octagonu bude bojovat s někdejším vynikajícím Uriah Hallem TUF.

10. Vicente Luque a Niko Price se představí v zápase welterové váhy před více než dvěma lety.

11. Lehká váha Bryce Mitchell hledá čtvrté vítězství v UFC v řadě proti Charlesu Rosovi.Populární Problémy

Rafael Nadal se ve druhém kole Australian Open 2019 utká s dalším Australanem.

Jak držet pádlo Ping Pong. Naučit se držet pingpongové pádlo je prvním krokem ke zvládnutí stolního tenisu. Naštěstí neexistuje jen jeden správný způsob, jak držet ping pongové pádlo. Je tu oblíbený shakehand grip, ...

Jak mít dobrý pracovní pohovor. Získání pracovního pohovoru je vzrušující a děsivá zkušenost. Chcete na svého tazatele udělat skvělý dojem a získat práci, ale pravděpodobně se cítíte velmi nervózní. Naštěstí malá příprava ...

Jak dostat myš z domu. Myši mohou být trochu roztomilé, ale není to tak milé, když vidíte jednoho, který se proháněl vaším domem. Horší je najít stopy po myši ve vašich skříních nebo skříních, jako je výpovědní trus nebo dokonce hnízdo ....

Roger Federer a Rafael Nadal se dostali do první pětky tohoto seznamu, ale kdo je číslo 1?

Když se cítíte na dně, může být opravdu těžké mít pocit, že se věci někdy zlepší - ale povede se. Každý někdy dostane blues, takže nebuďte na sebe příliš tvrdí, abyste se cítili smutní, naštvaní, osamělí nebo v depresi. Zda...