Jak se dívat na 2. sérii „The Conners“ online bez kabelu

Sledujte The Conners online

ABC/Robert Trachtenberg Connerova rodina se vrací do další sezóny dysfunkce a chaosu.

Roseanne spinoff The Conners je zpět na další sezónu rodinné dysfunkce (samozřejmě bez matriarchy show). John Goodman, Laurie Metcalf a zbytek obsazení se vracejí na dalších 19 epizod, které začnou v úterý 24. září ve 20 hodin. ET/PT na ABC.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z The Conners na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody The Conners k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z The Conners na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV nyní nabízí šest různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš zaregistrujte se do AT&T TV hned tady , a poté můžete sledovat živý přenos z The Conners na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým DVR.


Ukážka premiéry 2. série „The Conners“

Přehlídka následuje po Connersovi, dělnické rodině, která se snaží obejít s omezeným příjmem domácnosti. Po smrti hlavní postavy původní show Roseanne (Roseanne Barr) jsou nuceni čelit každodenním životním problémům ve svém domě ve fiktivním městě Lanford v Illinois způsobem, jakým nikdy předtím.

V premiéře 2. série nazvané Preemie, plevel a nevěra Jackie vstupuje do role otcovské postavy a pro Becky po deportaci Emilia vytvoří pečlivý plán porodu; ale jak Conners vědí, nikdy nic nejde podle plánu. Mezitím se Darlene zamotá do složitého milostného trojúhelníku s Davidem a Benem a - stejně jako její matka - Harris se ocitne ve svém vlastním problému.

V nedávné epizodě Dobré ráno Amerika , hvězda a výkonná producentka Sara Gilbert si předvedla, co si přijde The Conners ‘Druhá sezóna.Hrát si

Sara Gilbert představuje ukázku sezóny 2 GMA The Conners Herečka nominovaná na Emmy hraje v show jako sarkastickou, přesto milovanou Darlene Connerovou a dává fanouškům pohled do nové sezóny. SLEDUJTE PLNÉ EPIZODY: abc.go.com/shows/good-morning-america Navštivte Good Morning America's Homepage: goodmorningamerica.com/ #GMA #TheConners #SaraGilbert 2019-09-18T15: 27: 36 000Z

The Conners hvězdy John Goodman jako Dan Conner, Laurie Metcalf jako Jackie Harris, Sara Gilbert jako Darlene Conner, Lecy Goranson jako Becky Conner-Healy, Michael Fishman jako D.J. Conner, Emma Kenney jako Harris Conner-Healy, Ames McNamara jako Mark Conner-Healy a Jayden Rey jako Mary Conner. Premiéru v sezóně napsali Bruce Helford, Bruce Rasmussen a Dave Caplan a režíroval Gail Mancuso.

V dalších novinkách ze série je herečka Zlatá zeměkoule oceněná Katey Sagal vracející se do show na desetidílný oblouk v hlavní roli Louise, bývalé rockové bubenkyně, která nyní řídí Casitu Bonita, bar, který Dan často navštěvuje. Louise šla s Danem na střední školu a doháněla s ním ztracený čas v Lanfordu. Sagalův oblouk začne ve třetí epizodě. Její postava byla naposledy viděna v epizodě osm sezóny 1, kde dala jasně najevo, že se o Dana romanticky zajímá.

Po návratu se Sagalem jsou oblíbenými hostujícími hvězdami Estelle Parsons jako Beverly Harris, matka Roseanne a Jackie, James Pickens mladší jako Chuck Mitchell a Jay R. Ferguson jako Ben.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živé online přenosy London Rugby Sevens zdarma, pokud žijete ve Spojených státech.

Dospělí mají obecně klidový srdeční tep 60–100 úderů za minutu. Sportovec ve špičkové formě může mít srdeční frekvenci mezi 40 a 60 údery za minutu. Lidé v lepší kondici mají obecně pomalejší srdeční frekvenci, protože jejich srdce bije ...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tom, jak často a kdy vyměňovat raketu za účelem dosažení optimálního výkonu, pohodlí a pocitu.

Jak zvládnout zlomenou paži. Zlomené paže jsou běžným zraněním, které se může stát mladým i starým. Pauza zahrnuje jednu ze tří kostí, které tvoří paži: buď pažní kost, ulna nebo poloměr. Http://www.mayoclinic.org/diseas ...

Zde je návod, jak sledovat finále sezóny 3 Yellowstone online.

Davis Cup World Group Play-off 2012: Preview