Jak cestovat z Los Angeles do Grand Canyonu

Grand Canyon je přírodní povodí v severní Arizoně, které bylo po miliony let vytesáno řekou Colorado. Grand Canyon se nachází v národním parku Grand Canyon a je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Jižní okraj je nejpopulárnější a nejdostupnější částí parku a je to nejlepší místo k návštěvě, pokud vidíte Canyon poprvé, nebo pokud začínáte z Los Angeles (LA). Existuje několik způsobů, jak se dostat z Los Angeles, Kalifornie do Grand Canyonu, včetně auta, letadla, autobusu, vlaku, kyvadlové dopravy a cestovní kanceláře. LA a Grand Canyon jsou od sebe vzdáleny přibližně 460 mil (660 km). Přečtěte si více, abyste zjistili, jak cestovat z Los Angeles do Grand Canyonu.toto byl xfl celý dokument

Metoda 1 ze 4: Přes auto

 1. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu Krok 1

  1 Pronajměte si auto v Los Angeles, pokud ho nemáte. Můžete si pronajmout auto z letiště a ve všech půjčovnách ve městě a okolí. K zapůjčení auta budete potřebovat kreditní kartu.
 2. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu Krok 2

  2 Najděte Interstate 40 (I-40) z výchozího místa. Zadejte I-40 a vezměte to až do Williamsu v Arizoně. To je přibližně 420 najetých kilometrů.
 3. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu Krok 3

  3 Jeďte po Arizona Highway 64 (AZ-64) na sever ve Williams, Arizona. Jeďte přibližně 60 mil, abyste dorazili na jižní okraj Grand Canyonu. Celková doba cesty na této trase je asi 8 hodin.
  • Toto je nejpřímější cesta do Grand Canyonu z Los Angeles, protože jiné způsoby dopravy vyžadují, abyste prošli Flagstaff v Arizoně.
  • Můžete také sledovat I-40 do Flagstaffu v Arizoně a poté po silnici 180 na sever do Grand Canyonu. Řízení bude trvat přibližně o 1 hodinu déle.


  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 1 KvízJak dlouho vám asi bude trvat cesta z LA do Grand Canyonu?8-9 hodin

Že jo! Ať už pojedete I-40 a AZ-64 nebo I-40 a Route 180, vaše cesta skončí za 8 až 9 hodin. Druhá možnost bude blíže k 9 hodinám, protože cestou pojedete přes Flagstaff v Arizoně. Přečtěte si další kvízovou otázku.

10-12 hodin

Ne tak docela! Může to být to, jak dlouho trvá vaše celková cesta s přidaným časem zastavení, ale vaše skutečná doba jízdy bude o něco kratší. Na této cestě skončíte celkem asi 480 mil jedním směrem. Existuje lepší možnost!4-5 hodin

Ani náhodou! Bude to trvat trochu déle, než se dostanete z LA do Grand Canyonu. Ujistěte se, že přidáte požadovaný čas na zastávky nebo jiné prohlídky po cestě! Hádej znovu!Záleží na trase, kterou se vydáte

Nepřesně! I když se vaše trasa může trochu lišit, mezi LA a Grand Canyonem existují pouze dvě hlavní trasy a liší se pouze délkou přibližně hodinu. Rozhodněte se, zda se chcete zastavit ve Flagstaffu v Arizoně, nebo ne, a poté bude rozhodnuto o vaší trase! Zkus to znovu...

Chcete další kvízy?Metoda 2 ze 4: Přes vlak

 1. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu Krok 4

  1 Přejděte na web Amtrak, amtrak.com a rezervujte si jízdenku z Los Angeles, Union Station do Flagstaff, Arizona . Kódy stanic jsou LAX a FLG. K nákupu budete potřebovat debetní nebo kreditní kartu.
  • Vyberte si datum. Vlak z LAX do FLG obvykle jezdí každý den. Odlétá v 18:15 a do Flagstaffu dorazí přibližně v 5:30 ráno následujícího rána.
 2. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu Krok 5

  2 Naplánujte si místo v autobusu nebo kyvadlové dopravě z Flagstaffu. Zavolejte Shuttle Service Grand Canyon na číslo 888-215-3105 a získejte jízdní řád nebo naplánujte kyvadlovou dopravu.
  • Open Road Tours provozuje autobus většinu dní. Pořádají také historické jízdy vlakem a výlety letadlem. Tyto zájezdy mohou stát mezi 50 a 500 dolary v závislosti na délce pobytu a způsobu dopravy.
 3. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu, krok 6

  3 V den cesty se dostavte předem na vlakové nádraží. Union Station se nachází na 800 N Alameda St, Los Angeles, CA 90012. Jeďte přes noc.
 4. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu Krok 7

  4 Počkejte ve Flagstaffu, dokud vaše prohlídka neodejde. Cestujte 80 mil prohlídkou jižního okraje Grand Canyonu. Cesta vlakem a výletem bude trvat 10 až 15 hodin. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 2 KvízJakou jízdenku na vlak si pořídit z LA do Grand Canyonu?

LAX do GCN

Zkus to znovu! Do Grand Canyonu nejezdí přímý vlak. Nejprve se musíte zastavit a poté zajistit další dopravu na okraj kaňonu. Existuje lepší možnost!

jak opravím tenisový loket
LAX do FLG

Absolutně! Chcete -li použít vlak, koupíte si jízdenku z LA (LAX) do Flagstaff, Arizona (FLG) a poté pojedete autobusem nebo kyvadlovou dopravou po zbytek cesty. Vlak do Flagstaffu jezdí každý den a obvykle jde o jednodenní výlet. Přečtěte si další kvízovou otázku.

LAX je ARZ

Ne tak docela! Musíte být trochu konkrétnější ohledně toho, kde v Arizoně skončíte, než jen „ARZ“. Pokud zamíříte do Grand Canyonu, je lepší koupit lístek. Zkus to znovu...

Kterákoli z předchozích možností bude fungovat.

Ani náhodou! Existuje pouze jeden způsob, jak se dostat z LA do Grand Canyonu vlakem. Uvědomte si, že vás vlak nepojede až k okraji kaňonu; budete muset naplánovat i jinou dopravu. Zkus to znovu...

Chcete další kvízy?

Metoda 3 ze 4: Přes autobus

 1. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu, krok 8

  1 Přejděte na webovou stránku Greyhound Bus, Greyhound.com . Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Los Angeles do Flagstaff Na této trase jezdí přibližně 6 autobusů, takže si můžete vybrat podle nejlepší ceny nebo nejvhodnějšího času.
  • Výlet bude stát mezi 60 a 90 dolary. Při online rezervaci předem ušetříte peníze.
 2. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu, krok 9

  2 Naplánujte si prohlídku nebo kyvadlovou dopravu z Flagstaffu do Grand Canyonu. Zavolejte Shuttle Service Grand Canyon na číslo 888-215-3105 a získejte jízdní řád nebo naplánujte kyvadlovou dopravu.
 3. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu, krok 10

  3 V den cesty dorazte na stanici Los Angeles Greyhound s předstihem. Stanice se nachází na 1716 East 7th Street Los Angeles, CA 90021. Jeďte autobusem do Flagstaffu po dobu 10 až 14 hodin.
 4. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu, krok 11

  4 Vydejte se na výlet nebo kyvadlovou dopravu z Flagstaffu do Grand Canyonu. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 3 Kvíz

Kráska a zvíře 1991 streaming

Jak můžete ušetřit peníze za jízdenku na autobus do Grand Canyonu?

Rezervovat osobně.

Nepřesně! Je lepší rezervovat online než rezervovat osobně. Trasu do Flagstaffu vede šest různých autobusů, takže online si budete moci vybrat možnost, která vám nejlépe vyhovuje Hádej znovu!

Zarezervujte si včas.

Přesně! Při včasné rezervaci získáte levnější letenku, než když budete čekat do poslední minuty. Váš lístek bude pravděpodobně mezi 60-90 USD bez ohledu na to, kdy si rezervujete, ale levnější ceny uvidíte dříve. Přečtěte si další kvízovou otázku.

je tenis snadný
Naplánujte si místo na raketoplánu.

Zkus to znovu! Abyste se dostali z Flagstaffu do samotného Grand Canyonu, budete muset získat místo na kyvadlovou dopravu nebo si rezervovat jinou dopravu, ale to nezmění cenu jízdenky na autobus. Autobusový systém Greyhound není propojen s kyvadlovou dopravou Grand Canyon. Vyberte jinou odpověď!

Stačí jet autobusem do Flagstaffu a najít si vlastní cestu do Grand Canyonu.

Ani náhodou! Bez ohledu na to, co jiného děláte, autobusový systém Greyhound vás vezme pouze tak daleko, jak je Flagstaff. Budete muset naplánovat další dopravu, abyste se dostali do samotného kaňonu. Existuje lepší možnost!

Chcete další kvízy?

Metoda 4 ze 4: Přes letadlo

 1. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu, krok 12

  1 Naplánujte si let z letiště Los Angeles (LAX) do města Flagstaff (FLG). Možná budete muset mít přestávku ve Phoenixu v Arizoně. Letiště Grand Canyon je pravidelně obsluhováno pouze lety pocházejícími z Nevady.
  • Mesa, US Airways, Ameriflight a Empire Airlines slouží letišti Flagstaff.
  • Lety budou trvat 4 až 6 hodin. To bude pravděpodobně nejdražší způsob cestování z Los Angeles do Grand Canyonu. Lety často běží mezi 400 a 600 dolary.
 2. Obrázek s názvem Cestování z Los Angeles do Grand Canyonu, krok 13

  2 Vydejte se na výlet nebo kyvadlovou dopravu z Flagstaffu na jižní okraj Grand Canyonu. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 4 Kvíz

Jaký je nejdražší způsob cestování mezi LA a Grand Canyon?

Letící

Ano! Létání je nejdražší způsob cestování mezi LA a Grand Canyonem. Ceny letenek se pravidelně pohybují mezi 400 a 600 dolary. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Řízení

Nepřesně! Pokud si musíte půjčit auto, vaše náklady se mohou trochu změnit, ale stále existuje možnost, která je pravděpodobně dražší. Řízení je jedním z nejpřímějších způsobů, jak se dostat do Grand Canyonu, takže pokud máte auto, je to dobrá volba. Hádej znovu!

Autobus

Ne tak docela! Autobusové jízdenky jsou obecně dostupné bez ohledu na to, kdy si je koupíte. Mějte na paměti, že budete muset najít dopravu mezi Flagstaffem a samotným Grand Canyonem. Vyberte jinou odpověď!

Vlak

Zkus to znovu! Cesta vlakem zahrnuje cestu vlakem a přepravu mezi Flagstaffem a okrajem kaňonu, ale ani ty sečtené dohromady pravděpodobně nebudou tak drahé jako některé z dalších možností. Před zakoupením vstupenek proveďte kontrolu ceny, abyste ze svých peněz vytěžili maximum! Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

jak léčit bolesti tenisových loktů
Záleží na ročním období

Ani náhodou! Nejdražší varianta je dostatečně drahá, že bez ohledu na roční období bude pravděpodobně stát nejvíce. Při určování nákladů se ujistěte, že berete v úvahu vše: ubytování, pronájem auta, dopravu na okraj atd. Vyberte jinou odpověď!

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Můžete cestovat mezi jižním a severním okrajem Grand Canyonu po silnici 67.
 • Jedinou formou veřejné dopravy mezi jižním okrajem a severním okrajem je Trans Canyon Shuttle.
 • Jízdenky na vlak si můžete koupit také přímo u úředníka na Union Station v Los Angeles. Jízdenky na autobus si můžete koupit v hotovosti přímo ze stanice Los Angeles Greyhound.
 • Pokud byste se chtěli vydat na dlouhou, pohodovou jízdu se spoustou zajímavých atrakcí, můžete se také vydat po Route 66 mezi Los Angeles a Grand Canyonem.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dálnice 67, silnice z jižního okraje do severního okraje, je kvůli povětrnostním podmínkám v období od října do května uzavřena.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Auto
 • Kreditní karta
 • Jízdenka na vlak Amtrak
 • Lístek na autobus greyhounda
 • Prohlídka z Flagstaffu
 • Letenky
 • Kyvadlová rezervace
 • Telefon

Populární Problémy

Někdy romantika může ztratit část své jiskry, když spolu trávíte více a více času, a vnější faktory začínají vážit váš vztah. Je důležité pokusit se udržet romantiku ve vztahu tím, že si najdete čas ...

Jak nosit přehoz. Jen málo vzorů je tak ikonických a rozpoznatelných jako kostkované. Tento potisk pocházející ze stylu „tartanu“ používaného ve starověkém Skotsku je známou módní záležitostí po celém světě. Https://www.scotshistoryonline.co ....

Ačkoli je UNC uprostřed pokaženého roku, každý zápas vévody a Caroliny je vždy nezbytným materiálem. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Air Zoom Vapor X je populární tenisová obuv, ale není pro každého. Před nákupem si prohlédněte naši recenzi a test, abyste zjistili, zda jsou pro vás to pravé.

Americký ženský fotbalový tým se ve čtvrtek utká v přátelském zápase se Švédskem. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Manchester United se ve čtvrtek utká s Derby County v pátém kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.