Top 10 nejlépe oblečených tenistů

#4 Roger Federer v bundě ve vojenském stylu

Roger Federer ve vojenské bundě ...

Roger Federer v

vojenský styl

Bunda

Je mezi nejlépe oblečený tenista . Nikdy neváhá nosit obleky s dřevěným uhlím a riflovinu. V roce 2008 bez váhání spároval sako v armádním stylu. Pro mnoho srdcí je jednou z nejoblíbenějších ikon stylů z tenisového kurtu.

Nesl ho spolu se zlatou vestou, která byla ve skutečnosti inspirována vojenskými šaty. Veškeré příslušenství bylo obklopeno zlatými iniciálami.


#5 Oblečení Bethanie Mattek Sands Gaga

Oblečení Bethanie Mattek Sands Gaga

Oblečení Bethanie Mattek Sands Gaga

Je to americká hráčka známá také jako Lady Gaga v tenise. V roce 2011 to byl Shiva, jeden z nejvíce uměleckých tenisové oblečení. Byla to bílá bunda, která byla celá ozdobena polokulovými tenisovými míčky.

Tričko bez rukávů doprovázela válečná barva. Všechny tenisové míčky byly stříkány. Není to tak dramatické?

Populární Problémy

Průvodce, jak sledovat živý přenos Duke vs Virginia Tech v turnaji Sweet 16 turnaje NCAA 2018-19.

Jak vycvičit své morče. Morčata, také známá jako kaviáre, jsou velmi inteligentní a lze je vycvičit k dodržování jednoduchých příkazů a triků. Https://www.livescience.com/50658-guinea-pig-facts.html Aby školení proběhlo hladce .. .

Jak zhubnout za 10 dní. Pokud chcete zhubnout za 10 dní, můžete to udělat, pokud jste oddaní a vážní. Můžete mít jen 240 hodin, ale s trochou soustředění a trpělivosti můžete zhubnout rychle a bezpečně! Vyřešit...

Jak protáhnout vnitřní stehna. Svaly na stehnech jsou důležité pro všechny druhy cvičení a každodenní činnosti. Ať už běháte, stoupáte po schodech, hrajete tenis nebo se jen procházíte, svaly vašeho vnitřního ...

Váš průvodce streamováním Aladdina (1992) online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Váš průvodce streamováním „Třináctého roku“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.