Top 10 nejlépe oblečených tenistů

#4 Roger Federer v bundě ve vojenském stylu

Roger Federer ve vojenské bundě ...

Roger Federer v

vojenský styl

Bunda

Je mezi nejlépe oblečený tenista . Nikdy neváhá nosit obleky s dřevěným uhlím a riflovinu. V roce 2008 bez váhání spároval sako v armádním stylu. Pro mnoho srdcí je jednou z nejoblíbenějších ikon stylů z tenisového kurtu.

Nesl ho spolu se zlatou vestou, která byla ve skutečnosti inspirována vojenskými šaty. Veškeré příslušenství bylo obklopeno zlatými iniciálami.


#5 Oblečení Bethanie Mattek Sands Gaga

Oblečení Bethanie Mattek Sands Gaga

Oblečení Bethanie Mattek Sands Gaga

Je to americká hráčka známá také jako Lady Gaga v tenise. V roce 2011 to byl Shiva, jeden z nejvíce uměleckých tenisové oblečení. Byla to bílá bunda, která byla celá ozdobena polokulovými tenisovými míčky.

Tričko bez rukávů doprovázela válečná barva. Všechny tenisové míčky byly stříkány. Není to tak dramatické?

Populární Problémy

Recenze právě skončeného premiérového exhibičního turnaje Mubadala World Tennis Championship, kde Nadal získal rekordní 5. titul.

Jak neužívat drogy. Mnoho lidí láká na drogovou scénu vrstevníci a dokonce i přátelé. Brzy zjistí, že užívání drog není tak cool, jak si mysleli, že by bylo, nebo někdy dokonce tak zábavné. Někteří se stávají závislými a mají se hrozně ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy her Warriors online bez kabelového přihlášení, ať už jste na jejich trhu nebo mimo něj.

Zjistěte, jak vidět poslední sezónu komediálního seriálu.

Chrám Philadelphie a La Salle se setkají v sobotu v aréně Tom Gola. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Trenéři vždy hledají dobré obranné cíle. Očekává se, že obranné konce budou silné a svalnaté a zároveň budou rychlé a hbité. Chcete -li růst jako hráč, strávíte spoustu času cvičením. Obranné konce jsou také velmi ...