Jak se dívat na Vikings vs Bills Preseason online bez kabelu

Sledujte Vikings vs Bills online

Getty

Když se preseason blíží ke svému poslednímu týdnu, Minnesota Vikings se ve čtvrtek vydávají na cestu k Buffalo Bills v New Era Field.

Začátek je v 19 hodin ET. Zde je přehled toho, jak sledovat Vikings vs Bills online bez kabelu, přičemž možnosti přímého přenosu závisí na tom, kde bydlíte:

křížovka pro nastavení tenisu

Pokud je hra na vašem trhu

Nejprve budete chtít vědět, na jakém kanálu je hra. Je to na Liška v Minneapolis a ABC v Buffalu , a to bude buď ABC, NBC, CBS, Fox, CW nebo MyTV v jiných městech.

Pokud pak nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos jednoho, některých nebo všech těchto kanálů (na vybraných trzích) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých přenosů -Služby streamování televize:

Fanoušci v Minneapolis, Buffalu a dalších vybraných trzích: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox, NBC, CBS, ABC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos účtů Vikings vs Bills na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Fanoušci v Minneapolis a dalších vybraných trzích: FuboTV

Fox, NBC, CBS a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ABC není součástí FuboTV, takže fanoušci v Buffalu budou chtít použít jinou možnost.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos účtů Vikings vs Bills na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Fanoušci na Rochesteru a dalších trzích: Amazon Prime

Pokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je tomu v Rochesteru a Cedar Rapids) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Vikingů vs Účty na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.


Pokud je hra mimo váš trh

Každou předsezónní hru NFL mimo trh můžete sledovat online prostřednictvím NFL Game Pass , který za sezónu stojí 99,99 $ (nebo můžete zaplatit čtyři splátky po 29,99 $).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi NFL Game Pass právě zde , a pokud je hra mimo váš trh, můžete Vikingy vs Bills sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postsezonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

nejlepší ortéza na zánět šlach

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos hry Vikings vs Bills a všechny ostatní hry NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Vikingové vs. účty

Jak se preseason blíží ke svému poslednímu týdnu, většina týmů se dlouze a důkladně podívá na nejhlubší část svých hloubkových tabulek s 53člennými škrty v sestavě na obzoru. Málokdo, pokud vůbec nějaký startující, obvykle vidí pole ve finále předsezóny.

Většina týmů hraje jen čtyři přípravné hry v naději, že najde rovnováhu mezi tím, jak zůstat ostrý a vyhýbat se zraněním. Jak již bylo řečeno, v exhibičních hrách vždy dojde ke zranění, které zanechá týmy a fanoušky s hlavou v rukou.

Vikingové vstupují do roku a snaží se znovu získat severokorejskou korunu NFC poté, co před rokem sledovali povýšené Chicago Bears. Vikingové získali titul v roce 2017.

Minnesota minulý offseason nakopl quarterbacka Kirka Cousense k velké peněžní dohodě a jeho první rok u Vikes přišel se smíšenými výsledky. Tým skončil 8-7-1 a Cousins ​​hodil na 4 298 yardů, 30 přistání a 10 zachycení.

Bratranci nevzbuzovali žádnou důvěru v předsezónní finále týmu, když šli jen 3 ze 13 na 35 yardů.

Opravdu zklamáním, “řekl bratranec listu St. Paul Pioneer Press. Dej to na mě. Nebylo to dost dobré. Pokud takto budeme hrát v sezóně, bude to velmi těžký rok. Musíme být mnohem lepší, než jsme byli [sobota]. A opravdu bych měl říci, že musím být mnohem lepší, než jsem byl. Je to asi tak jednoduché.

Bills skončili před rokem 6–10, chybělo play-off. Hlavní trenér Sean McDermott však řekl, že je to vzrušující doba být Buffalo Billem a fanouškem Buffalo Bills.

Tým se spoléhá na quarterbacka druhého ročníku Joshe Allena, aby předvedl určitý postup ve své druhé sezóně, kde absolvoval 2074 yardů 10 přistání a 12 zachycení. Měl historickou sezónu, kdy běžel míč, celkem 631 yardů a osm přistání pomocí nohou.

The Bills přidali rychlé široké přijímače John Brown a Cole Beasley, aby doufejme podpořili procházející hru, zatímco veterán Frank Gore se připojí k LeSean McCoyovi v zázemí.

Pokud jde o obranu, výběr z prvního kola Ed Oliver by měl pomoci obranné linii týmu vytvořit větší tlak. Přidá se k nedávným kolegům z prvního kola Shaqovi Lawsonovi, Tre’Davious Whiteovi a Tremaine Edmundsovi v obraně Buffala.

Bills kopy jejich sezóny proti Jets 8. září Vikingové čelí sokolům ve stejný den, aby zahájili svou kampaň v roce 2019.


Populární Problémy

Jak zabránit rekti diastázy. Diastasis recti nastává, když je mezi levým a pravým břišním svalem malá mezera. Když máte diastasis recti, pravděpodobně uvidíte bouli v břiše. Když se vaše břišní svaly oddělí ...

Mechanici spoléhají na momentové klíče, které zajišťují přesné a spolehlivé odečty točivého momentu, takže mohou na matice a šrouby ve vozidle aplikovat správné množství síly. Momentové klíče je však nutné pravidelně kalibrovat, aby se zajistilo ...

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.

Váš průvodce streamováním Halloweentownu online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Analýza letošního losování dvouhry žen před Italian Open 2019.