Wimbledon 2019: Monica Puig hrany Anna Karolina Schmiedlova ve třech setech

Den první: Mistrovství - Wimbledon 2019

Den první: Mistrovství - Wimbledon 2019

Monica Puig představila návrat pod tlakem, aby si zajistila vítězství v prvním kole 5-7, 6-4, 7-5 nad Annou Karolinou Schmiedlovou na wimbledonském mistrovství 2019. Portoričan překonal chyby v úvodním setu, aby v pondělí sestřelil výzvu od Schmiedlové na hřišti čtyři v All England Tennis Club.

Bylo to její první vítězství od roku 2013, kdy předvedl obrovský boj o udržení sváru. Ti dva se potkali celkově počtvrté a podruhé v sezóně se Slovenkou, která hledala svoji první výhru nad Puigem.

Schmiedlova neměla čas hrát na trávě, což ji znevýhodňovalo, ale dveře se otevřely, protože Puig nedokázal zaznamenat vítězství v Eastbourne. Zatímco v úvodním kole vypadala, že se vyhne šestému výbuchu v řadě, 24letá doufala, že v zápase získá oporu a ukončí své prohry na šampionátu.

cvičení pro léčbu tenisového lokte

Soutěž se rychle zahřála, když Schmiedlova brala bod na podání, aby odložila Puiga a pokračovala v brzké přestávce. Puig se ve třetině zlomil a vyrovnal skóre ve dvou silným přístupem služeb. Slovák vzal vedení zpět a přidal další s dalším brejkem Puiga.

Tím začala série čtyř her, kdy každý přerušil ten druhý, když Schmiedlova vedla 5: 4, když se trend zlomil. Po neúspěšném pokusu dostat se pryč ze sady, Schmiedlova sledovala, jak Puig vytlačuje situaci pěti, která v 11. hře vedla k nezbytnému držení.

S odmítnutím kritického bodu ke změně přílivu odlomil 24letý Portoričan ve dvanáctém zápase dva setboly, aby se po 49 minutách prosadil. Dvojité chyby byly velkým problémem, který vedl k řadě brejků, ale silnější hra s odvetou a méně nevynucených chyb vedly k velkému rozdílu ve skóre.

Puig věděl, že zlepšení musí přijít hned od začátku druhého a začal silně s přestávkou. Ve druhém se konsolidovala se zadržením, ale ve třetím nedokázala udržet Schmiedlovou zpět.

Slovák se ve čtvrtém pokusil dostat věci na úroveň vynucením dvojky a dostal to na dvojchybu následovanou chybou, která se trefila do sítě. Příliv kontroly se změnil, když se Slovák stal tím, kdo dělal chyby a dával Puigovi šanci vypuknout. V šestém zápase měl Puig dvě herní mezery s přestávkou v ruce na Schmiedlové.

Vrátili se do držení slouží, ale páka zůstala s Puigem, který držel její neporušený rozpětí dvou her, dokud nedokončila sadu za 45 minut, aby nastavila klíčového rozhodujícího. Bylo jasné, že Puigův přestupek diktoval druhý set, když z prvního podání získal 61 procent a od druhého vyhrál devět ze 14. Dopustit se méně nevynucených chyb a více vítězů byl její způsob, jak tvrdě bojovat a vidět, jak výsledky přicházejí ve svůj prospěch.

Když začala třetí sada, sledovala, jak Schmiedlová při vlastním podání skórovala. Trápila se na podání, ale ve třetí hře dokázala zlomit Slovenku o vedení. Puig pokračovala v prohlubování mezery mezi ní a Schmiedlovou a získala další přestávku na postoj 4-1 se setem na dosah. Dostat se přes podání byl pro Puig obtížný úkol, který chyboval ve své zpáteční hře a dával Schmiedlové šance.

Pětadvacetiletý muž si vynutil dvojku, ale při dvou pokusech nedokázal zahodit bod výhody. Slovenka získala své příležitosti, aby to zvládla na druhý pokus. Dva hráče dělily dvě hry, Schmiedlova se to snažila navinout, ale během sedmého zaostala ve skóre. Shromáždila se zpět, aby vzala hru a poslala Puiga na horké sedadlo, aby získala ztracenou půdu.

Spěch od Schmiedlové se však vyplatil vyrovnat skóre a ujmout se vedení 5-4.

Kráska a zvíře 2017 streaming

Puig odmítla pustit na podání a zajistila si cestu k vynucení výsledku pěti, než proměnila přestávku v jedenácté hře, která jí dala šanci na podání pro zápas.

Ve dvanáctém nenechala Schmiedlové nic na práci, když sama nastavila hru se dvěma mečboly a položila úvodní kolo do postele se skvělým vítězem, který dokončil její vítězství za 2 hodiny a 34 minut.

S pozdním nárůstem pracujícím ve prospěch Puigové bude určitě muset předvést svou nejlepší hru, když ve středu ve druhém kole čelí třetí nasazené Karolině Plíškové.

Populární Problémy

Club América a Monterrey se ve čtvrtek setkají ve finálovém prvním kole Ligy MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu online ve Spojených státech.

Jak cestovat, pokud jste nevidomí nebo zrakově postižení. Užívání dovolené může vašemu životu poskytnout tolik potřebné vzrušení a relaxaci. Může vám také umožnit zkontrolovat určitá místa nebo zkušenosti mimo váš seznam vaček. Nicméně,...

Zde je návod, jak můžete online streamovat speciální Gwen Stefani NBC s názvem „You Make It Feel Like Christmas“ online.

Jak dosáhnout ploché porce v tenise. V tenise je vaše podání vaší konečnou zbraní. Na začátku bodu máte naprostou kontrolu a s vynikajícím podáním můžete bod také ukončit. Nejrychlejší podání a možná nejvíce ...

Vyrovnávání se se školou a vším, co k ní patří, může být stresující. Může se stát, že se pokusíte vyvážit náročné úkoly, problémy s přáteli a spolužáky a další situace. Můžete se vypořádat se stresujícím ...

Světová jednička 10 Jo-Wilfried Tsonga pozastavil hru, aby doprovodil mladou dívku s míčem, která onemocněla mimo kurt.