Přímý přenos UFC 241 Prelims: Jak se dívat online

Živý stream UFC 241 Prelims

Getty LAS VEGAS, NV - červenec 07: Raphael Assuncao (nahoře) vrhá úder proti Robu Fontovi během jejich boje v bantamové váze v T -Mobile Arena 7. července 2018 v Las Vegas, Nevada. Assuncao zvítězilo jednomyslným rozhodnutím. (Foto Sam Wasson/Getty Images)

Hlavní PPV kartu UFC 241 si můžete koupit právě zde . Další informace o tom, jak sledovat přímý přenos přípravných zápasů, naleznete níže


UFC 241 Prelims & Early Prelims nabízí řadu vzrušujících a nadcházejících vyhlídek, které stojí za to sledovat.

Předčasné sobotní předkoly (18:15 ET) bude výhradně na ESPN+ , zatímco druhá předběžná karta (20:00 ET) bude na ESPN. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech předběžných bojů online:

Jak sledovat online předkola UFC 241 online

ESPN+

Počáteční přípravné zápasy nebudou na běžné kabelové televizi nikde v USA, ale můžete sledujte živý přenos těchto bojů na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která zahrnuje živé UFC, rozsáhlou knihovnu UFC na vyžádání, mnoho dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další exkluzivní obsah za pouhých 4,99 $ měsíčně.

Cormier vs Miocic 2, Pettis vs Diaz a hlavní PPV kartu UFC 241 lze navíc objednat pouze prostřednictvím ESPN+. Pokud tedy plánujete sledovat rané přípravy a hlavní karta, můžete si zakoupit roční předplatné ESPN+ a UFC 241 PPV za speciální cenu balíčku 79,98 $ . Při nákupu samostatně je to obvykle 109,99 $.

Pokud chcete sledovat pouze úvodní přípravy, Můžete se zaregistrovat na ESPN+ právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos raných příprav na svém počítači přes ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Jak sledovat online druhou předběžnou kartu UFC 241

Druhá předběžná karta bude vysílána na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.


Náhled UFC 241 Prelims

Manny Bermudez a Casey Kenney odvedli úvodní kartu s bantamovou váhou mezi dvěma velmi vychvalovanými vyhlídkami. Bermudez drží neporažený rekord 14: 0, zatímco Kenny má rekord 12: 1, včetně vítězství nad veteránem UFC Rayem Borgem, který se po výzvě Demetriuse Johnsona o titul v muší váze přestěhoval do bantamové váhy. Bermudezova historie podrobení hovoří sama za sebe a Kenney pravděpodobně udělá vše, co je v jeho silách, aby se vyhnul tomu, že tento boj půjde k zemi, a místo toho se pokusí Bermudeze rozebrat na nohy. Kenney by měl být schopen kontrolovat místo boje, ale pokud ho Bermudez dostane dolů - pozor!

Chris Giagos se v prvním lehkém zápase presilovek utká s Drakkarem Kloseem. Giagos byl kolem bloku a v současné době je ve druhém stintu s UFC. Giagos, známý svým kvalitním zápasem a dobře zaoblenou hrou, představuje spolehlivý test pro rtuťový Drakkar Klose. Klose má překvapivou sílu na 155 pounder, což se projevuje jak v jeho síle při úderu, tak ve schopnosti uhýbat protihráčům k zemi. Vypadá to na boj, který by mohl velmi dobře překonat vzdálenost a sloužit jako silná technická výzva na zemi i na nohou pro blížícího se Klose.

Raphael Assuncao a Cory Sandhagen se setkávají ve druhém zápase bantamové váhy karty Prelim. Assuncao je jedním z nejrespektovanějších veteránů divize a bojoval s řadou nejznámějších jmen divize. Assuncao, mimořádně dobře připravený válečný umělec, je zdaleka největší zkouškou v mladé Sandhagenově kariéře v UFC. Vycházející z působivého vítězství nad rozděleným rozhodováním nad Johnem Linekerem by vítězství nad Assuncao přimělo Sandhagena k seriózní diskusi o umístění v první pětce divize. Výhra Assuncaa mu mezitím pravděpodobně zabrání v boji od jeho první (dlouho očekávané) střely do pásu.

Poslední bitva směřující k hlavní kartě představuje Devonte Smithovou, která nastoupí proti Khama Worthy. Zaslouží si to jako pozdní náhrada za Claye Collarda. Worthy prožívá svůj debut v UFC a úkol čelit jednomu z nejpůsobivějších začínajících útočníků lehké ligy vypadá jako skličující první test. Oba bojovníci dávají přednost ukončení boje rukama a zejména Worthy má tendenci nebojácně se vydat do boje a byl již mnohokrát zastaven brzy. Smith potřebuje vítězství, aby se vyšplhal na žebříček, zatímco Worthy by měl být více než ochotný vzít boj s ním brzy - dát jeho boji všechny předpoklady pro výbušné zakončení, aby se zbavil přípravných zápasů.


Populární Problémy

Jak zastrašit odpůrce. Získat psychologickou výhodu nad svým protivníkem je zásadní pro úspěch v jakémkoli konkurenčním úsilí. Abyste získali tuto výhodu, je důležité rozvíjet vlastní důvěru a řádně ji prokázat svým ...

Jak na longboard skateboard. Longboarding je sport podobný skateboardingu. Využívá delší prkno, větší kola a někdy i větší kamiony, aby umožnil longboardovému sportu rychlost, freeride, skluz a slalom. Longboarding je ...

Vzpomínková nebo pamětní zahrada může být promyšlenou poctou někomu, kdo zemřel. Může sloužit jako klidné, reflexní místo, kam se můžete jít uklidnit a inspirovat. Paměťová zahrada může obohatit váš život tím, že vám umožní ...

Jak pájet měděné trubky. Pokud potřebujete opravit netěsný spoj ve vašem potrubí, může být ekonomické to zkusit sami, pokud máte správné materiály. Naučte se spojovat měděné trubky pomocí součástí běžně dostupných v ...

Poté, co Kei Nishikori naštval Rogera Federera v jeho úvodním zápase, dokázal v úterý vyhrát jen jeden zápas proti Kevinovi Andersonovi.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Penn State vs Purdue online bez kabelu. Nittany Lions vedou do Mackey Areny sérii šesti výher.