Jak zabalit kufr za třicet minut (dívky)

Jste dívka a potřebujete/chcete si zabalit kufr za pouhých 30 minut? Tento článek obsahuje několik užitečných tipů a triků, jak na to.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Sbalit kufr za třicet minut (dívky) Krok 1

  1 Vyberte si kufr. Ujistěte se, že není příliš těžký ani velký, protože se vám nechce přebalovat a musíte platit drahé poplatky za nadváhu zavazadel.
 2. Obrázek s názvem Sbalit kufr za třicet minut (dívky) Krok 2

  2 Začněte balením oblečení. Sbalte si o 1–2 další topy a o 1–2 méně kalhot nebo šortek než dny, kdy cestujete. Nezapomeňte si sbalit PJ, spodní prádlo, ponožky, podprsenky (nezapomeňte si sbalit sportovní podprsenky nebo běžné podprsenky podle toho, co budete dělat) a plavky, ať už jdete kamkoli. Také pokud cestujete letadlem, nezapomeňte si sbalit oblečení do příručního zavazadla pro případ, že by se vám ztratila zavazadla.
 3. Obrázek s názvem Sbalit kufr za třicet minut (dívky) Krok 3

  3 Sbalte si dva cestovní oblečení. Cestovní oblečení je něco pohodlného, ​​co byste chtěli nosit při jízdě autem nebo při letu tam. (Udržujte své cestovní oblečení venku, které budete nosit na cestě tam, a sbalte druhé.)
 4. Obrázek s názvem Sbalit kufr za třicet minut (dívky) Krok 7

  4 Shromážděte a zabalte si toaletní potřeby. Budete potřebovat zubní kartáček, šampon, kondicionér, tělové mléko, houbu, zubní pastu, deodorant a možná parfém a/nebo pleťovou vodu.
 5. Obrázek s názvem Sbalit kufr za třicet minut (dívky), krok 8

  5 Zabalte si další věci, jako jsou šperky a make -up. Jen nezapomeňte přinést příliš mnoho, a pokud cestujete vzduchem a nosíte make-up v příručním zavazadle, nezapomeňte na pravidlo TSA (max. 3,4 fl. Oz nebo 100 milimetrů na objekt)
 6. Obrázek s názvem Sbalit kufr za třicet minut (dívky), krok 9

  6 Sbal si boty! Snažte se, aby to bylo malé, jako tenisky nebo tenisky a pár žabek.
 7. Obrázek s názvem Sbalit kufr za třicet minut (dívky), krok 10

  7 Sbalte si zábavnou tašku. Zábavná taška je taška plná věcí, které vás na cestě tam budou bavit. Obsahuje jednu nebo dvě knihy, iPod, Nintendo nebo Game Boy, několik her, kreslicí podložku, diář, telefon, nabíječky, notebook, sluchátka atd.
 8. Obrázek s názvem Sbalit kufr za třicet minut (dívky), krok 11

  8 Přidejte si na cestu malý polštář a deku. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám sbalit boty do tašky? Pokud jsou vaše boty spravedlivě používány, zabalte je do zapečetěného sáčku se sušičkou. Pokud je zabalíte volně do kufru, všechno bude cítit. Pokud jsou vaše boty nové/téměř nenosené, není problém, jak je zabalíte.
 • Otázka Jak se mám sbalit na tříměsíční cestu do Evropy? To zcela závisí na tom, kdy a kam cestujete. Evropské klima a kultury se mohou značně lišit. Řekl bych, že vzít kombinaci vrstev, pláštěnku (zejména v zimě) a turistické boty nebo pohodlné vycházkové boty jsou nutností pro všechna místa. Některá místa v Evropě mají chytřejší šaty; například Italové mají tendenci nosit chytřejší a přizpůsobenější oblečení. Pokud cestujete do Skotska, teplo bude vaší nejvyšší prioritou.
 • Otázka Mám balit dámské hygienické potřeby do příručního nebo nepřenosného vaku nebo obojí? Pokud je budete během letu potřebovat (pokud máte teď menstruaci), sbalte si je do příručního zavazadla. Pokud je nosíte pro případ, můžete je dát do příruční tašky.
 • Otázka Co mám dělat, když v mém kufru již není místo? Rubidium Zkuste improvizovat; cpěte toaletní potřeby do srolovaného oblečení, noste své nejobjemnější věci, sbalte vše, co můžete, a vložte malé předměty do bot a/nebo pouzdra na brýle. Balení nezbytností byste měli provést pouze v případě, že se do vaší tašky nevejde mnoho věcí.
 • Otázka Jak se mi vejde všechno oblečení do příruční tašky na 1 týden oblečení a doplňků? Sbalení oblečení vám s prostorem hodně pomůže. Pokud do toho chcete vejít všechno, pak buďte velmi organizovaní a neberte si nic, co nepotřebujete.
 • Otázka Co mám dělat, když v mém kufru již není místo? Pokuste se minimalizovat množství věcí, které přinesete. Nebo se pokuste zabalit úhledně. Rolování oblečení spíše než jeho skládání je něco, co funguje opravdu dobře. Zabalil jsem se na dvoutýdenní exkurzi do Evropy jen s příruční a osobní taškou na převalování oblečení!
 • Otázka Jak si mohu zabalit kufr na 5denní tábor? Budu se věnovat aktivitám, jako je turistika a kanoistika. Nezapomeňte na sprej proti hmyzu! Kromě toho si pamatujte jednoduché věci, jako je spodní prádlo (také podprsenky), košile (také s dlouhým rukávem, budete v lese), kalhoty, šortky, ponožky, pyžamo a cokoli dalšího, co budete potřebovat.
 • Otázka Jak se mám sbalit na 2hodinový výlet do Kalifornie? Je mi 13. Rainbowtigress Pokud jsou to jen dvě hodiny, nebudete toho moc potřebovat. Jen nějaké oblečení navíc pro případ, že něco rozlijete, nějaké občerstvení, co dělat a vodu. Pokud se chystáte na letadlo, vezměte si také žvýkačku. Pokud pobýváte nějaký čas, sbalte si kufr stejně jako na teplý pobyt, ale s bundou nebo mikinou na chladné noci.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se na nějakou dobu chystáte pryč, skládání oblečení na polovinu a následné srolování skutečně ušetří místo!
 • Položte si boty na dno kufru, aby nedošlo k poškození lehčích předmětů.
 • Nesbalte si celou skříň!
 • Pokud budete pryč déle než týden, zabalte si zhruba polovinu dní, po které budete nepřítomni. Oblečení můžete prát v umyvadle nebo vaně pomocí mýdla na ruce. Není to nejlepší náhrada pracího prostředku, ale rozhodně je to lepší než balení spousty kufrů jen na oblečení!
 • Je dobré mít tekuté a toaletní potřeby, jako je ústní voda a zubní pasta, v cestovní tašce, aby se vám nerozlili a nezničily oblečení a boty.
 • Zabalte si oblečení na dno kufru. Vaše oblečení tak nebude tak rozdrcené a pomačkané, jako kdyby bylo blíže k jeho vrcholu.
 • Snažte se mít oblečení, toaletní potřeby a boty organizované na různých místech a ujistěte se, že víte, kde se vše nachází! Nebylo by moc zábavné být ve svém hotelovém pokoji a vědět, kde je vaše spodní prádlo!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Cardinals vs Packers online bez kabelu

Jak nosit džíny Bootcut. Džíny Bootcut mohou být všestranným doplňkem vašeho šatníku, protože vypadají skvěle v kombinaci s botami, podpatky nebo stylovými byty. Tento styl je nahoře těsnější a na spodní části volnější, s mírným odleskem. Nosit...

Jak získat tenčí stehna. Pokud sníte o štíhlých, upravených stehnech, nejste sami! I když pro hubnutí nemůžete udělat jen stehna (protože nemůžete spalovat tuky), zdravé stravování a cvičení vám mohou pomoci zhubnout ...

Formální Daniil Medveděv se ujímá Stan Wawrinka s místem ve čtvrtfinále prvního grandslamu v sezóně!

Belinda Bencic a Donna Vekic míří do svého vůbec prvního semifinále na grandslamu! .

Jak mít krásné psaní. Rukopis může v našem moderním světě vypadat jako starodávná památka; někteří dokonce tvrdí, že výuka kurzivního psaní ve školách je „zastaralá“ a „ztráta času“. http://www.makeuseof.com/tag/cursive-writing-obso ...