Jak se dívat na Chi Season 4 online bez kabeluZobrazit čas Obsazení 4. série „Chi“Hit Chicago založené drama The Chi se vrací do své čtvrté sezóny v neděli 23. května ve 21 hodin. ET/PT na Showtime.Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, zde je několik různých způsobů, jak sledovat streamování The Chi online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon PrimeJakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, Chi můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Showtime je k dispozici pouze v balíčku Premier nebo jako samostatný doplněk k jinému balíčku, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.tenisové dovednosti a techniky

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Chi můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chi můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, Chi můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled sezóny 4 „Chi“Hrát si

The Chi Season 4 (2021) Official Trailer | ZOBRAZIT ČAS Jake, Papa a Kevin čelí drsné realitě toho, jak svět pohlíží na mladé černochy v důsledku činu policejní brutality. Jak tři přátelé počítají s rozbitým systémem, otřesy se vlní po jižní straně a inspirují přátele a sousedy, aby povstali a začali jednat. Jak komunita… 2021-04-08T16: 00: 18Z

Podle tvůrce Leny Waithe je Chi aktuálním příběhem o dospívání, který se soustředí na skupinu obyvatel na jižní straně Chicaga, které spojuje náhoda, ale spojuje je potřeba spojení a vykoupení, podle tiskové zprávy Showtime.

Obsazení ve čtvrté sezóně zahrnuje Jacoba Latimora, Alexe Hibberta, Yolondu Rosse, Shamona Browna Jr., Michaela V. Eppsa a Birgundi Bakera, spolu s novými řadovými stálicemi Luke Jamesem a Curtissem Cookem. Kandi Burruss a La La Anthony se také objeví jako hostující hvězdy spolu s herci Tabitha Brown a Jason Weaver.

V každé sezóně autentické vyprávění „The Chi“ hlouběji rezonuje s jeho oddaným a rostoucím publikem, uvedl v prohlášení Gary Levine, prezident zábavy, Showtime Networks Inc. Lena Waithe spolu s Justinem Hillianem zkoumají radosti a žal života na jižní straně způsobem, který je v televizi jedinečný, a my si užíváme vyhlídky na pokračování tohoto průzkumu s nimi.

jak opravit tenisový loket

Tato show mě rozhodně vzala na cestu, dodal Waithe. Jeden z učení, uzdravení a růstu. Nevěděl jsem, jak bude tato sezóna přijata, ale míra zapojení a nadšení od fanoušků byla fantastická. Stále nemohu uvěřit, že se naše čísla zvyšují o dvě číslice! „Chi“ je týmová práce a já jsem vděčný, že mohu pokračovat v této cestě s tak úžasnou skupinou lidí.

Premiéra ve čtvrté sezóně nese název Soul Food a její popis zní: Kiesha zápasí s rozhodnutím, které ovlivní život jejího nenarozeného dítěte; nájezd na policii nechává Kevina, Jakea a Papa, jak se motají; Douda se snaží projít hranicí mezi gangsterem a starostou; Tiff a Dom se pustí do podnikání společně.

Chi vysílá v neděli ve 21 hodin. ET/PT na Showtime.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Daniil Medvedev si v neděli zajistil svůj 4. titul ATP Masters 1000 a ve finále National Bank Open 2021 porazil Reillyho Opelku 6: 4, 6: 3.

Nadal má zvláštní tiky a soudní pohyby, díky nimž mnozí uvěřili, že může mít OCD.

Zamyslete se nad Roland Garros a křestní jméno, které nás napadne, bude.

Jak vyrobit smažené fazole. Už jste někdy navštívili Taco Bell a/nebo jiné mexické restaurace a přáli jste si, abyste mohli mít ty samé dobré fazole v pohodlí svého domova? Pokud ano, postupujte krok za krokem a naučte se to ...

Kuznetsova překonává trenérskou kontroverzi a připravuje show Sereny

Kraft Macaroni and Cheese je rychlé a snadné jídlo, jehož příprava zabere jen pár minut! Často si ji můžete vychutnat bez přidání dalších přísad, protože je hladká, krémová a chutná sama o sobě. Pokud chcete, můžete ...