Jak se dívat na 2. sérii online - The Hills: New Beginnings?

Kristin Cavallari a Audrina Patridge se účastní prezentace Kristin Cavallari By Chinese Laundry v Row NYC

Getty Kristin Cavallari a Audrina Patridge se účastní prezentace Kristin Cavallari By Chinese Laundry v Row NYCPočínaje rokem 2019 oživila MTV svou oblíbenou reality show The Hills with The Hills: New Beginnings. Nyní je zpět s druhou sezónou, která má premiéru ve středu 12. května ve 21 hodin. ET/PT na MTV.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování The Hills: New Beginnings online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philobadmintonový skok smeč

Jakmile se zaregistrujete do Philo, The Hills: New Beginnings můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, The Hills: New Beginnings můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. MTV je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, The Hills: New Beginnings můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Sling TV

Živý přenos MTV a dalších 40 a více kanálů můžete sledovat buď prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Comedy Extra nebo balíčku Sling Blue plus Comedy Extra. Tato možnost není součástí bezplatné zkušební verze, ale můžete získat slevu 25 $ na první měsíc:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, The Hills: New Beginnings můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, The Hills: New Beginnings můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

jak skórujete v tenise

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, The Hills: New Beginnings můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 2 „The Hills: New Beginnings“Hrát si

„The Hills: New Beginnings“ (sezóna 2) | První pohled Někdy jít kupředu znamená vyzkoušet vše. Mohou začít znovu? The Hills: New Beginnings returns with Season 2 Wednesday, May 12th at 9/8c on MTV! #MTV #TheHills Paramount+ je tady! Streamujte všechny své oblíbené pořady nyní na Paramount+. Vyzkoušejte to ZDARMA na bit.ly/3qyOeOf The Hills: New Beginnings následuje mnoho původního obsazení ... 2021-04-13T20: 32: 21Z

V první sezóně The Hills: New Beginnings se původní členové obsazení Brody Jenner, Audrina Patridge, Heidi Montag, Spencer Pratt, Stephanie Pratt, Whitney Port, Jason Wahler, Justin Brescia (aka Justin Bobby) a Frankie Delgado opět sešli po boku nováčků Brandona Thomase Lee, Mischa Barton, Kaitlyn Carter, Ashley Wahler a Jennifer Delgado - poslední tři jsou manželky Jennera, Wahlera a Frankieho Delgada.

Ve druhé sezóně se Stephanie Pratt a Barton nevrátí, ale k obsazení se přidala prominent Caroline D’Amore. Původní člen obsazení Kristin Cavallari se také chystá připojit se ve druhé sezóně jako hostující hvězda.

Finále první sezóny, které bylo odvysíláno v září 2019, znamenalo, že Montag debutoval s novým singlem Glitter and Glory a obnovil slib s manželem Prattem. Mezitím se Patridge a Brescia pokusili zakopat válečnou sekeru po sezóně plné dramat mezi nimi.

Nyní v nové sezóně tisková zpráva MTV škádlí:

Po roce uzavření a ztraceného času se obsazení nejikoničtější skupiny přátel Hollywoodu znovu sejde. Tato sezóna je nachází na křižovatce a jejich životy jsou zkoušeny jako nikdy předtím. Zatímco někteří bojují s finanční zátěží z globální pandemie a obnovy podniků, jiní procházejí skalními vztahy, bojují se závislostí i se svým duševním a fyzickým zdravím.

Od vysoce propagovaného rozvodu a opětovného zapálení bývalých plamenů až po založení nových rodin a překvapivých těhotenství jsou všechny sázky v této sezóně mimo. Skupina se připojila o novou hollywoodskou dívku na scéně a dlouho očekávané setkání s bývalým spoluvlastníkem a píše svou novou kapitolu znovu.

Premiérová epizoda má název Pohřbení minulosti a její popis škádlí. Po téměř ročním odstupu se skupina znovu spojí, aby pohřbila minulost s nadějí, že začne znovu; Brody se pokouší znovu objevit své tělo a duši, když se soustředí na nápravu s Kaitlynnem.

Epizoda dva vysílá 19. května a její popis zní: Sledování přátel, kteří se vracejí do města, které milovali a opustili ve svých 20 letech; nyní třicátníci a připravení čelit budoucnosti znovu zkoumají chyby minulosti, dělají nové a snaží se znovu získat slávu a oheň, které kdysi měli.

The Hills: New Beginnings se vysílá ve středu ve 21 hodin. ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Pokud hledáte odlehlé místo pro hraní, odpočinek nebo posezení s přáteli, soukromá skrýš může být přesně to, co potřebujete. Když stavíte úkryt, můžete nechat svou představivost převzít kontrolu. Jakmile to nastavíte, pojmenujte a ...

Dnes v noci je premiéra 14. série seriálu „America's Got Talent“. Získejte přehled o tom, jak sledovat AGT 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

USC a Arizona State zahájily své fotbalové kampaně 2020 zápasem v sobotu. Zde můžete zdarma sledovat živý přenos.

Váš průvodce sledováním Spider-Man: Animovaná série online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Real Madrid a Šachtar Doněck se ve středu setkají v akci Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.