Jak sledovat LHH Miami Season 4 online bez kabeluVH1

Série Love & Hip Hop přinesla mnoho úspěšných spinoffů. Love & Hip Hop: Miami se vrací do své čtvrté sezóny v pondělí 23. srpna ve 20 hodin. Východní a tichomořské časy na VH1.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat Love & Hip Hop: Miami streamování online:

tenisová sukně dlouhá
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos VH1 a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Love & Hip Hop: Miami můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), na jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPad nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos VH1 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

oj vyrobený v Americe netflix

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Love & Hip Hop: Miami můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos VH1 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Love & Hip Hop: Miami můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. VH1 je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

xfl 30 pro 30 stream

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Love & Hip Hop: Miami můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos VH1 a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Love & Hip Hop: Miami můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

kde koupit dobré tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Ukázka ze 4. série seriálu Love & Hip Hop: MiamiHrát si

Love & Hip Hop: Miami Supertrailer | Premiéra v pondělí 23. 8. ve 21:00 ET/PT na VH1 #VH1 #LHH #LHH Paramount+ je tady! Streamujte všechny své oblíbené pořady nyní na Paramount+. Vyzkoušejte to ZDARMA na bit.ly/3qyOeOf More from Love & Hip Hop: Official Website: vh1.com/shows/love-and-hip-hop-new-york Like Love & Hip Hop on Facebook: facebook.com/loveandhiphop Follow Love & Hip Hop na Instagramu: instagram.com/loveandhiphop/ Sledujte Love & Hip Hop na Twitteru: twitter.com/loveandhiphop 2021-08-18T23: 09: 35Z

Když jsme naposledy viděli posádku Love & Hip Hop: Miami, Trick Daddy a Joy Young se pokoušeli oživit jejich romantiku, zatímco Sukihana přivítala své děti na návštěvě v Atlantě. Trick a Katrina Trina Taylor zahájili novou rozhlasovou show, ale boje Amara La Negra a PreMadonna hrozily, že zničí zahajovací večírek.

Když se show vrací do své čtvrté sezóny, mezi nové členy obsazení patří Ace Hood a jeho manželka Shelah Marie, Noreaga a jeho manželka Neri a Florence El Luche. V hostujících rolích se přidají vracející se členové obsazení Trina, Amara, Trick, Suki, Joy, Bobby Lytes a Miami Tip a navíc Ray J a Amarina matka Mama Ami.

Real Madrid vs Bayern Mnichov stream

Tiskové zprávy VH1 o nové sezóně, Vztahy, kariéra a pověst jsou testovány, když má premiéru nová sezóna.

Premiérová epizoda se jmenuje Miami je okamžik a její popis zní, Trina zasáhne plyn ve své kariéře; Ace Hood se znovu spojí se svou těžkou minulostí; Sukihana se střetává s managementem; N.O.R.E. čeká doma velké změny.

V nedávno vydaném super traileru je Trick Daddy pod palbou Beyhive za to, že říká, že Beyonce opravdu neumí zpívat. Krvácelo to do skutečného světa, když zdravotní inspektor, který se přišel podívat do Trickovy restaurace, byl shodou okolností také velkým fanouškem Beyonce.

Jinde se Noreaga a Neri pokoušejí najít dobrou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, zatímco Ace Hood a Shelah Marie se snaží stanovit hranice, aniž by přišli o manželství.

Nováček Florence El Luche se konečně dozví, že její manžel může mít poměr, i když říká, že nemá žádný důkaz, že podvádí.

S některými veteránskými herci má Trina dětskou horečku, ačkoli je to právě Amara, která ve skutečnosti může být těhotná. Suki také vydělává spoustu peněz na svém webu OnlyFans, ale zbytek posádky na tom není tak špatně.

Love & Hip Hop: Miami vysílá v pondělí ve 20 hodin. Východní a tichomořské časy na VH1.


Populární Problémy

Jak dát lístky jako dárek. Vstupenky na představení nebo akci mohou být skvělým dárkem pro téměř každou příležitost. Když dáváte lístky jako dárek, je důležité, abyste zvážili všechny své možnosti a určili, co odpovídá vašemu rozpočtu. Jestli ty...

Jak získat sexy vlasy. Proměňte své nevýrazné vlasy v sexy hřívu, aniž byste kdy vkročily do svého salonu. Před úpravou účesu vlasy důkladně očistěte. Udělejte si výbuch bomby a přidejte na objemu svým ochablým zámkům. Pro...

Jak trefit úder do tenisu. Servírování Topspin, běžně známé jako „kick serve“, je populární a efektivní tenisové podání. Úspěšné podání kopu zasáhne soupeřovu stranu kurtu a odrazí se vysoko nad ramena, kde váš soupeř ...

Zranění kotníku Davida Goffina na French Open ho donutilo příští měsíc odstoupit z Wimbledonu.

Jednadvacetiletý Alejandro Davidovich Fokina vzhlíží ke své krajance Rafaelovi Nadalovi pro jeho mentální sílu. Nadal nedávno získal 13. titul Roland Garros, čímž Rogera Federera svazoval za nejvíce Slamů v historii mužského tenisu.