Citát dne: Holger Rune doufá v „méně dramatu“ v odvetě Caspera Ruuda

Rok po jejich dramatickém střetu na Roland Garros – a následném „ja-gate“ blábolení, které následovalo – se dvojice znovu setká o místo v semifinále.SLEDUJ: Holger Rune mluví s Tennis Channel poté, co porazil Francisca Cerundola ve čtvrtém kole Roland Garros 2023.

Během čtvrtého kola bitvy Holgera Runea proti Franciscu Cerundolovi na Roland Garros nebyla nouze o drama, kde nasazená šestka potřebovala zápasový tiebreak a téměř čtyři hodiny – přesněji řečeno tři hodiny a 59 minut – Argentinský.

„Řekl jsem si na začátku tiebreaku zápasu, abych si ten okamžik užil, zkus hrát svůj tenis. Podívejte se, jak to jde,“ řekla Rune po vítězství 7-6 (3), 3-6, 6-4, 1-6, 7-6 (10-7). Na cestě ke svému prvnímu pětisetovému vítězství v kariéře v pondělí zasáhl 48 vítězů.'Aspoň odejděte z kurtu s úsměvem na tváři, protože jsem odehrál dobrý zápas.'

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Roland-Garros (@rolandgarros)

Ale před jíl prach dokonce stačil usadit, tenisoví fanoušci a učenci už pilovali drama, které teprve mělo přijít. ve čtvrtfinále, Rune dostane další šanci na Nora Caspera Ruuda —odveta loňského sporového celoseverského střetu:Je fér říci, že loňský zápas měl hodně incidentů? …Jak byste nyní popsal svůj vztah s Casperem? Vím, že jsi ho nedávno porazil. Je to pro vás tak trochu odvetná mise?

HOLGER RUNE: Jo, myslím, minulý rok to bylo samozřejmě drama a doufám, že letos uděláme drama méně. Hráli jsme proti sobě v Římě. Byl to dobrý zápas, myslím. (usmívající se)

nejlepší nová tenisová raketa

Je to dobrý hráč. Vážím si ho. Není problém. Byli dobří. Zápas by měl být bez problémů, doufám. Jen se těším.Víš, očividně jsem loni prohrál. A bude to stejný scénář: Hrajeme ve čtvrtfinále – možná zase noční, možná ne. Uvidíme.

Snad to letos otočím a udělám jinak.

Rune vyhrál svůj poslední letošní zápas v Římě a zlepšil se na 1-4 ve své bilanci proti Ruudovi.

Samozřejmě, mluvíme o „ja-gate“ , když napětí vzešlo po čtvrtfinále Rune a Ruuda na loňském Roland Garros. Zápas už byl napjatý, protože Ruud byl po celou dobu viditelně nebavený soupeřovými dováděním a bylo vidět, jak koulí očima a kroutí hlavou během jejich mrazivého stisku rukou.

Opravdové drama ale přišlo později, když Rune obvinil norského hráče a jeho tým z přehnaných oslav v šatně. Ruud, který právě dosáhl svého prvního grandslamového semifinále, byl obviněn křičet 'ja!' v dánském směru – obvinění, které Ruud důrazně popřel.

I když se nikdy nedozvíme, co se ten večer stalo v šatně Roland Garros, rozhodně se budeme těšit, až se tito dva ve středu znovu setkají. Dvojice se nedávno střetla v Římě, přičemž Rune si vyžádal své první vítězství proti Ruudovi zlepšit svůj vzájemný zápas na 1-4 (všechny zápasy na antuce).

Populární Problémy

Jednou z nejdůležitějších částí plánování nadcházející stavby nebo projektu zlepšení domu je určit, kolik materiálu je potřeba. Pro mnoho projektů to znamená najít lineární stopy materiálu, který potřebujete. (Termín 'přímý' ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos fotbalových her USC na počítači, telefonu, Roku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Ó, la la! Romantika je ve vzduchu. Jste zamilovaní a chcete svému výjimečnému člověku ukázat, co pro vás znamená. Ať už je váš vztah nový, nebo jste spolu už věky, svou lásku snadno omdlíte. Zanechávejte milostné poznámky ...