Kdykoli je v rukou Rafaela Nadala, pomáhá dalším charitativním organizacím: manželce Xisce Perellovi

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Manželka Rafaela Nadala Maria Francisca Perello, lépe známá jako „Xisca“, nedávno dlouze hovořila o dobře zdokumentované velkorysosti světové dvojky. Podle Xiscy Nadal často pomáhá jiným charitativním organizacím než těm, které působí pod jeho vlastní nadací.

Nadalova manželka také poskytla pohledy na řadu témat týkajících se role jejího manžela a zapojení do nadace.

Nadaci Rafa Nadala inicioval Nadal a jeho matka Ana Maria Parera v roce 2008. Organizace je jednou z nejvýznamnějších charitativních organizací ve Španělsku a v době krize hrála velkou roli - o čemž svědčí její obrovský přínos v celé pandemický .

Při rozhovoru s Ultima Horou Xisca zmínil, že nadace je velmi blízko srdci Rafaela Nadala. Dodala však, že třináctinásobný šampion French Open si klade za cíl pomáhat dalším charitativním organizacím, které pomoc potřebují.

Ano (Rafa nadále pomáhá jiným charitativním organizacím), řekla Xisca. Nakonec je Nadace součástí Rafa. Přicházejí k němu žádosti všeho druhu a kdykoli je to v jeho rukou, spolupracuje.
Maria Francisca Perello, aka Xisca

Maria Francisca Perello, aka Xisca

Xisca se poté zeptala na Nadalovo zapojení do každodenního provozu nadace. Prozradila, že pomáhá díky účasti na velkých akcích, což zase pomáhá nadaci získat potřebné finance.

Rafa nám pomáhá různými způsoby, například účastí na různých akcích, pokračovala Xisca. Nadace je soukromá a přijímáme finanční prostředky od spolupracovníků, sponzorujících společností, anonymních dárců, charitativních akcí atd.

Když Rafael Nadal začal vynikat jako tenista, dělali mu návrhy na účast na charitativních akcích: Xisca

Rafael Nadal s titulem French Open 2020

Rafael Nadal s titulem French Open 2020

Mít základ se stalo populárním způsobem, jak špičkoví tenisté vrátit své lidi a společnost. Kromě Rafaela Nadala mají své charitativní nadace také jeho rivalové Roger Federer a Novak Djokovič.

Během rozhovoru Xisca vysvětlila, jak nadace Rafa Nadala vznikla poté, co se její manžel na turné začal prosazovat.

Když Rafa začal vynikat jako tenista, předkládali mu návrhy na účast na charitativních akcích, dodala manželka Rafaela Nadala. Přišel čas, kdy bylo navrženo vytvořit základ, ze kterého by bylo možné spravovat naše finanční prostředky a pomocí našich projektů trochu zlepšit společnost. '

Když mluvíme o cílech nadace na nadcházející rok, Xisca zdůraznila, že je třeba pokračovat v práci na jejich aktuálních projektech. Španěl dodal, že se budou snažit pořádat akce, jakmile se globální zdravotní situace zlepší.

re grip tenisová raketa
Prioritou je pokračovat v rozvoji projektů a péče, dodala Xisca. Pokud se vše zlepší, pro příští rok budeme dělat akce.

Populární Problémy

Potenciál č. 1 semen Michigan a Michigan State se setkávají v masivní rivalitě v neděli v Ann Arbor. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Parmentier v prvním kole vítězí nad bývalou jedničkou Marií Šarapovovou !.

Jak udržet svrchní ramena na místě. Zatímco topy mimo ramena jsou módní a zábavné, může být obtížné je udržet na svém místě. Když si vyberete top, který dobře padne vašim ramenům a umožní pohyb paží, zabráníte tomu, aby se váš vrch hýbal ...

Nejlepší osivo Fabio Fognini bere Roberta Carballese Baena v záludném otvíráku na Sardinii. Ital bojoval o formu od svého červnového návratu z operací kotníků.

Tady je přesně to, jak sledovat Disney Plus na LG TV s podrobným návodem, dobou spuštění aplikace a dalšími.

Jak zhubnout břišní tuk při menopauze. Pokud jste prošli menopauzou, víte, že zhubnout břišní tuk může být obtížné. Bohužel během menopauzy máte tendenci přibírat na váze v této oblasti. Nezoufejte však - můžete podniknout kroky k ...