Finále Nitto ATP 2019: Rafael Nadal vs Alexander Zverev, skupinová fáze, kde se dívat, plán televize, podrobnosti o živém přenosu a další

Rafael NadalRafael Nadal se zpočátku obával, že se objeví, tvrdí, že se vrátil ke zdraví, a je připraven na konci roku obvinit.

Naval nikdy nezískal titul ve finále ATP, přestože před rokem hrál turnaj osmkrát. Finalista v letech 2010 a 2013, Nadal se při těchto dvou příležitostech nemohl dostat přes Rogera Federera a Novaka Djokoviče.Devatenáctinásobný grandslamový šampion doufá, že tento rekord opraví a získá titul v edici 2019.

sada v tenise

Po výbušném začátku nedělního večera se Nadal ve druhém pondělním zápase utká s obhájcem titulu a světovou jedničkou Alexandrem Zverevem. Nadal, zařazený do skupiny Andre Agassi, má pro společnost také Stefanose Tsitsipase a Daniila Medveděva.

Daniil MedveděvNadal má za sebou super rok na turné, když získal US 12. titul na French Open a 4. na US Open. Pouhý jeden Slam od vyrovnání Federerova rekordu 20, současná světová jednička bude doufat, že zahájí svou nabídku na první titul finále ATP pozitivně.

Zverev, který se v poslední době nedostal do nejlepší formy, by měl těžkou práci na rukou proti Španělovi, proti kterému prohrál pět z pěti zápasů. Slibuje, že to bude senzační tenisový večer v O2 Areně, protože oba muži jdou po šesté hlavou proti sobě.

Alexandr Zverevmandalorianská epizoda 1 zdarma

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete vědět o finále Nitto ATP 2019

Název turnaje: Finále světového turné Nitto ATP 2019

Datum: 10. listopadu - 17. listopadu 2019

Kategorie: Finále ATP

Umístění: Londýn, Spojené Království

Místo: O2 Aréna

tenisová raketa pro levou ruku

Peníze: 9 000 000 USD

Povrch: Vnitřní hardcourt

Plán: (1) Rafael Nadal v (7) Alexander Zverev na centrálním dvoře, 1:30 dop. IST dne 12. listopadu 2019

Kde sledovat finále Nitto ATP 2019 v Indii

Finále Nitto ATP Finals 2019 bude vysíláno na platformách Sony ESPN a Sony ESPN HD.

Podrobnosti o živém přenosu pro finále Nitto ATP 2019

Přímý přenos Nitto ATP Finals 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Zápasy bude vysílat také Sony Liv.

tenisový míček otevřené dveře auta

Populární Problémy

Dusan Vemic, bývalý člen trenérského týmu Novaka Djokoviče, dlouze hovořil o Srbových největších schopnostech. Vemic také řekl, že Djokovič je jedinečný sportovec, který se nerodí každý den.

Frances Tiafoe nedávno sklidila chválu na Novaka Djokoviče a řekla, že Srbův pokus vyhrát letošní Golden Slam v kalendáři je „něco extrémně šíleného“.

Rennae Stubbs vystoupila na podporu podpalubí čáry v důsledku selhání USO Novaka Djokoviče. Djokovic byl diskvalifikován ze svého zápasu ve 4. kole poté, co zasáhl čárovou kouli míčem a přitom ji zranil