Linec Open 2020: Camila Giorgi vs Sara Sorribes Tormo náhled, souboj a předpověď

Camila GiorgiPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Camila Giorgi vs Sara Sorribes Tormo

Datum: 10. listopadu 2020Turnaj : Upper Austria Ladies Linz Open 2020

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Linec, RakouskoKategorie : WTA International

dlouhé tenisky

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 202 250 $Načasování zápasu: Cca. 13.30 místního času, 18.00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál

Camila Giorgi vs Sara Sorribes Tormo náhled

Camila Giorgi a Sara Sorribes Tormo v úterý zamknou rohy v úvodním kole Linz Open 2020.

Pro Giorgi to bude první turnaj, protože odešla v polovině prvního kola Roland Garros. Italka před krajankou Martinou Trevisanovou táhla 7: 5, 3: 0, než to kvůli zranění ukončila.

Je zajímavé, že Giorgi vedla v prvním setu 5: 1, než umožnila své soupeřce navinout devět her v řadě.

playstation vue pay per view

Osmadvacetiletá žena se nyní bude snažit pohřbít minulost a ukončit sezónu na plné obrátky. Při závěrečném turnaji WTA v kalendáři může mít Giorgi trochu motivace navíc, aby se mu v Linci dařilo.

Ital začal dobře po obnovení turné, čímž se semifinále Palerma otevřelo. Od té doby to ale s bývalým lineckým šampionem šlo většinou z kopce.

Světová jednička 75 se nedokázala dostat přes druhé kolo na Prague Open nebo US Open. Ještě hůře si Giorgi vedla na Italian Open a French Open, kde byla v prvním kole vyloučena.

Sara Sorribes Tormo

Sara Sorribes Tormo mezitím startuje ze čtvrtfinále na Ostrava Open. Španělka prohrála v českém městě extrémně zvrácené utkání s případnou šampionkou Arynou Sabalenkou.

Sorribes Tormo vedl v jedné fázi 6: 0, 4: 0 a na vítězství ho dělilo pouhých pět bodů. Poté ale Sabalenka zázračně otočila věci stejně důrazně a nakonec zvítězila 0-6, 6-4, 6-0.

Po odehrání pěti zápasů v Ostravě je 24letá Sorribes Tormo pravděpodobně aklimatizovaná na vnitřní podmínky než její soupeř. Ale ukáže se, jestli to funguje v její prospěch.

Camila Giorgi vs Sara Sorribes Tormo proti sobě

Je to vůbec poprvé, kdy se na turné proti sobě postaví Camila Giorgi a Sara Sorribes Tormo. Jejich vzájemný souboj tedy aktuálně činí 0-0.

Predikce Camila Giorgi vs Sara Sorribes Tormo

Camila Giorgi

Hardcourt je nejlepším povrchem Camily Giorgi, o čemž svědčí jejích sedm závěrečných vystoupení na něm. Není třeba říkat, že její silné hře se daří na rychlejších površích - a ještě více ve vnitřních podmínkách.

Lze očekávat, že Italka půjde do útoku od prvního bodu se svými plochými a pevnými disky. Její velké podání, i když je nekonzistentní, jí také může pomoci převzít vedení nad shromážděními.

Povaha tohoto zápasu by však neměla být příliš velkou překážkou pro Saru Sorribes Tormo, jejíž síla spočívá v její schopnosti proti úderu. Pokud je Španělka opatrná při umísťování svých těžkých topspinů a brání Giorgimu v příliš snadném odpalování, mohla by dělat věci zajímavé.

Předpověď: Camila Giorgi vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Zde je kompletní průvodce, jak můžete v roce 2020 sledovat každý fotbalový zápas v Tennessee online bez kabelu.

The Blues and Bruins se ve středu ve finále Stanley Cupu setkají ve hře 7, která bere vítěze. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Návrat podání Novaka Djokoviče si vybrali Murray i Monfils, zatímco stavěli svého dokonalého hráče. Murray pojmenoval forhend Rafaela Nadala a volej Rogera Federera, ale Monfils nevybral žádnou z Federerových ani Nadalových střel.

Pěstování rajčat v interiéru vám umožní produkovat čerstvá, chutná rajčata po celé zimní měsíce. Namísto konzumace rajčat z obchodu s potravinami bez chuti budete moci hodovat na čerstvé domácí sklizni rajčat. Rostoucí...

Pátá nasazená Elena Rybakina nastoupí v pátek ve štrasburském semifinále proti nenasazenému Nao Hibinovi. Rybakina získala titul Hobart na začátku tohoto roku a před vypnutím dosáhla dalších tří finále.