Forhend Steffi Grafové mě zabíjel, takže jsem si říkal, že už to nedokážu: Sebastian Korda

Sebastian Korda

Sebastian Korda

Americký mladík Sebastian Korda strávil mimosezónní trénink v Las Vegas s Andreem Agassim. Sebastian, syn bývalého světového č. 2 Petra Kordy, je s Agassim v pravidelném kontaktu a nedávno hovořil o tom, jak je zvláštní mít ve svém rohu někoho jako on .

Nyní Sebastian Korda odhalil, že během svého působení ve Vegas také dostal šanci zasáhnout se Steffi Grafovou.

velikosti raketové rakety

Dvaadvacetinásobná grandslamová šampionka, která je shodou okolností vdaná za Agassiho, se od svého odchodu do důchodu do značné míry držela stranou pozornosti nebo jakýchkoli formálních trenérských aktivit. Němce však často viděli na tenisových kurtech ve Vegas s hráči, kteří tam trénují.

Bývalá světová pětka Eugenie Bouchardová patří mezi ty, kteří loni zasáhli Grafa při práci s Agassiho bývalým trenérem Gilem Reyesem.

Korda odhalila, že Graf stále může škodit svým 'Fraulein Forehand', podpisovým výstřelem, který ji viděl dominovat ženské hře na konci 80. a na počátku 90. let.

'Se Steffi jsem byla párkrát na kurtu, nechtěla jsem si s ní hrát, byla jsem z ní příliš vystrašená,' Opakovaně. 'Její forhendový crosscourt mě právě zabíjel, takže jsem si řekl:' Už to nemůžu dělat. '

Korda dále prozradil, že jedenapadesátiletý hráč může během bitvy být docela konkurenceschopný, a poté dodal, že byl potěšen, že od legendy získal cenné vstupy.

„Byla neuvěřitelná, dala by mi pár tipů na kurt a energii, kterou každý den přináší, jen jsi věděl, že je taková konkurentka, když by zmeškala, naštvala by se na sebe, vyletěla by do vzduchu bylo úžasné ji vidět na kurtu, bylo to super speciální, “řekl Korda.

Sebastian Korda postupuje do semifinále Delray Beach Open

Sebastian Korda

Sebastian Korda

Zdá se, že čas ve Vegas pomáhá Sebastianovi Kordu. Dvacetiletý mladík zaznamenal v pondělí velké rozrušení, když ve třech setech vyřadil osiva č. 2 Johna Isnera, aby na Delray Beach Open dosáhl posledních čtyř.

Toto je první semifinále úrovně ATP pro mladého Američana. Nyní vyhrál osm zápasů v řadě a 16 z posledních 18 zápasů, včetně ATP Challenger v Eckentalu a French Open.

roztočit stolní tenis

Korda se utká s britským Cameronem Norriem o místo ve finále Delray Beach.

Bez ohledu na to, jak zbytek akce dopadne, nebude Sebastian Korda na prvním grandslamu kalendáře 2021 vidět v akci. Američan se rozhodl vynechat kvalifikační akci na Australian Open, která se aktuálně koná na Blízkém východě, a soutěžit v Delray Beach.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 2019 NBA Dunk Contest online bez předplatného nebo přihlášení pomocí kabelu.

Vše, co potřebujete vědět o blockbusteru Semifinále Federer vs Nadal na French Open 2019 zítra.

Tenis: Heather Watson vs Victoria Azarenka - profily hráčů

Novaka Djokoviče dělí pouhé dvě výhry od rekordního 7. titulu z Australian Open.

Prognóza US Open 2021 pro každého hráče losování dvouhry mužů, odvozená z jejich hodnocení Elo. Novak Djokovic začíná jako favorit z horní poloviny, následovaný Alexandrem Zverevem, zatímco Daniil Medvedev je favoritem ze spodní poloviny, následovaný Andrey Rublevem a Stefanosem Tsitsipasem.