Jak najít fyzicky aktivní sociální příležitosti

Pravděpodobně dobře víte o nesčetných důvodech, proč byste se měli věnovat pravidelné fyzické aktivitě. Výhody zdravého společenského života jsou také dobře zavedené. Naštěstí existuje mnoho příležitostí, jak spojit fyzické aktivity se socializací, jako jsou jízdy na kole nebo organizované běhy. Můžete také vyzkoušet skupinové cvičební hodiny - jako je indoor indoor cycling -, které zahrnují sociální interakci (a možná dokonce i nějakou taneční hudbu), aby hodiny byly zábavnější a motivovanější. Konečně existuje také mnoho způsobů, jak zůstat fyzicky a sociálně aktivní, jak stárnete.Metoda 1 ze 3: Prolínání fyzické aktivity a sociální interakce

 1. 1 Udělejte si společnou jízdu na kole. Sociální cyklistika se rozjíždí v mnoha městských oblastech po celém světě. Různé skupiny organizují jízdy různě. Například mnoho měst má týdenní tematické jízdy, které zahrnují další aktivity, jako je návštěva veřejných uměleckých instalací nebo zastavení jógy někde po cestě.
  • Některá města mají měsíční večerní jízdy, které trvají hodiny, s několika zastávkami po cestě. Obvykle se jim říká něco ve smyslu „kritického množství“. Tyto akce často zahrnují lidi, kteří táhnou přívěsy na kola s boomboxy, a také témata jízdy, která mohou inspirovat jak dekorace na kolo, tak kostýmy.
  • Zkontrolujte Facebook nebo jiná sociální média a zkontrolujte, zda existuje místní web pro sociální cyklistiku.
 2. 2 Připojte se k pivní lize. Pokud vaše společenské aktivity po práci obvykle začínají slovy „šťastná hodina“, může být sportovní liga dospělých jen upgradem, který hledáte. Nejen, že se připojíte k týdenní dodge ball nebo softball lize, bude aktivní součástí vašich společenských aktivit, pravděpodobně se ocitnete po náročné a zdravé soutěži.
  • Zvažte čísla. Pouhá hodina softballu dokáže spálit pár stovek kalorií. Dále se můžete ocitnout v tom, že budete pít méně, než kdybyste prostě šli do baru - a také si více užili!
 3. 3 Pozvěte spolupracovníky na aktivní oběd. Pokud máte možnost se u oběda stýkat, zvažte jeho aktivaci. Zeptejte se například v okolí, jestli by měl někdo zájem jít si zaběhat nebo si před jídlem zahrát rychlý tenisový zápas.
  • Možnosti jsou pravděpodobně omezeny na jakákoli blízká atletická zařízení. Přivítejte spolupracovníky, aby také přednesli své vlastní nápady.
  • Pokud se nic nestane, podívejte se, jestli by někdo nebyl na procházce po obědě. Nejen, že to do vašeho dne přinese nějakou fyzickou aktivitu, ale také vám dá příležitost kauzálně se stýkat se spolupracovníkem, nadýchat se čerstvého vzduchu a vyčistit si mysl v rámci přípravy na zbytek pracovního dne.
 4. 4 Udělejte si procházky po kávě. Je pravda, že může být osvěžující setkat se s přítelem ve vaší místní kavárně. To znamená, že procházka a povídání si s kávou v ruce může být ještě osvěžující. Kdykoli se s někým setkáte na kávě, zeptejte se ho, zda by byl ochotný jít pěšky do nejbližšího parku nebo jiného cíle, místo aby seděli spolu. Možná zjistíte, že vy nebo ti, s nimiž se setkáváte, jsou také pohodlnější v aktivnějším, méně formálním kontextu.
 5. 5 Naplánujte si víkendové volejbalové setkání. Jistě, shromáždit posádku na grilování a piknik se vždy vyplatí. Tyto sociální příležitosti budou samozřejmě ještě zábavnější - a aktivnější - pokud do pozvánky zapracujete týmový sport.
  • Volejbal je obzvláště dobrá volba, protože mnozí mohou hrát, konkrétní čísla nejsou důležitá a týmy lze snadno upravit tak, aby byla zábava zábavná a konkurenceschopná.
 6. 6 Vraťte se zpět k týmovému sportu, který jste hráli. Dokonce můžete mít ve skříni stále vybavení. Pokud jste jako mladší hráli fotbal nebo ragby, ale přestali jste s tím, když vás rodiče každou sezónu přestali registrovat, zkuste to zkusit znovu.
  • V blízkosti je pravděpodobně organizovaná liga jakéhokoli sportu, který vás zajímá, a dokonce mohou existovat ligy specifické pro váš věk nebo úroveň dovedností.
  • Obzvláště příjemné jsou týmové sporty, protože sociální složka bude živější a pravděpodobně se potkáte s lidmi z týmu i mimo hřiště.
 7. 7 Přihlaste se do společenského závodu. Ať už máte jakékoli běžecké zkušenosti, existuje nespočet závodů pořádaných převážně pro zábavu a/nebo charitu. Protože doufají, že přijmou co nejvíce účastníků, organizátoři často dělají tyto běhy jak společenské, tak vzrušující. Určitě si zacvičíte a nakonec se setkáte s dalšími lidmi, abyste se pobavili a zároveň zůstali aktivní.
  • Například v mnoha městech se opakují události, které obsahují barevný prášek stříkaný po závodní cestě, bahenní jámy k procházení nebo povinné kostýmy!
  • Dále různé roční procházky a běhy prospívají výzkumu konkrétních typů nemocí a mnoha dalších příčin. Podívejte se, zda existuje závodní událost spojená s příčinou, ke které byste chtěli přispět.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vstup do třídy sociálních cvičení

 1. 1 Přihlaste se do skupinového cvičení. Existují všechny druhy skupinových cvičení, které zahrnují také socializaci. Fyzická aktivita i sociální složka různých tříd se samozřejmě velmi liší. Mezi příklady patří aerobik, tanec, kondice, jóga, indoor cycling a kickbox.
  • Navzdory různorodosti mezi třídami většina sdílí mnoho stejných výhod. Skupinové třídy kromě zábavného, ​​sociálního a motivujícího prostředí také obvykle používají bezpečné a osvědčené cvičební režimy a nabízejí vedení instruktora nebo jiných zkušených účastníků.
  • Jako jeden konkrétní příklad nabízí mnoho místních tělocvičen všeobecné lekce fitness na zajímavých místech, jako je park nebo pláž. Jsou obzvláště zábavné, protože se setkáte s dalšími lidmi, kteří mají zájem zůstat aktivní a být venku.
  • Neváhejte se zeptat na „nástup“ do kurzu, na který jste zvědaví. Často nebudete muset dodržovat týdenní závazek, i když je pravděpodobné, že to bude finančně motivováno, pokud zjistíte, že si užíváte konkrétní třídu.
 2. 2 Zvažte kurzy, na kterých je prominentní hudba. Sociální složka skupinového cvičení je jedním z hlavních důvodů, proč se vracíte. Další může být hudba. I když to během vašeho tréninku znamená méně konverzace, existuje nepopiratelná společná součást tvrdé práce a společného houpání. Ve skutečnosti halové jízdy na kole a další hodiny aerobiku stále častěji zahrnují vysokoenergetickou elektronickou hudbu, která účastníky motivuje a zvyšuje náladu všech.
  • Zábavné a pulzující skupinové cvičení jsou skvělé, protože vám mohou pomoci zajistit větší odpovědnost za to, že zůstanete fyzicky aktivní a že budete mít zdravou sociální síť.
 3. 3 Připojte se ke třídě, která odpovídá vašim logistickým potřebám. Několik faktorů, které byste měli zvážit, když uvažujete o vstupu do skupinového cvičení, zahrnuje vaši úroveň zkušeností a vaši dostupnost. Naštěstí můžete téměř jistě odpovídat vašim konkrétním parametrům.
  • Například nemusíte mít moc možností zůstat fyzicky aktivní nebo se stýkat. Pětačtyřicetiminutové nebo hodinové lekce jednou týdně s lidmi, které máte rádi, jsou skvělým způsobem, jak si naplánovat a dodržet oba tyto závazky.
  • Kromě toho, pokud nemáte čas zkoumat cvičební program nebo nemáte mnoho zkušeností s fyzickou aktivitou, začátečník nebo úvodní hodina je skvělým místem pro začátek. Setkáte se s dalšími lidmi na vaší úrovni, kteří také pravděpodobně začínají skupinové cvičení částečně pro sociální složku.
 4. 4 Vyzkoušejte skupinu cvičení nové skupiny. Možná jste slyšeli o cvičebních a „životosprávných“ organizacích, které mají vlastní filozofii o všem, od toho, jak udělat zátah, až po to, jak byste měli jíst. Ty určitě splní kritéria pro to, abyste se stali fyzicky aktivnějšími, a také vás propojí se sociální sítí, která bere jejich fyzickou aktivitu velmi vážně. Ačkoli se mohou zdát dost intenzivní, rozhodně jim lze připsat, že nabízejí účastníkům spoustu pozitivní motivace.
  • Kromě skupinových cvičení s organizacemi, jako je Cross Fit, existují i ​​další nově vznikající typy skupinových tříd, často založené na sbližování lidí s podobnými osobnostmi nebo zájmy.
  • Pravděpodobně například najdete lekci jógy, která se koná na pláži a nabízí kadidlo a gongy, nebo něco jako lekci kondiční jízdy na lyžích - dokonce i v poušti - pro ty, kteří se velmi zajímají o jednu konkrétní fyzickou aktivitu.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Hledání fyzicky aktivních sociálních příležitostí ve stáří

 1. 1 Zvažte výhody zůstat aktivní. Jak stárnete, nelze podceňovat důležitost fyzického a sociálního zapojení. I když vaše duševní i fyzické zdraví může těžit ze sociální, aktivní interakce, může být také těžší najít příležitosti, které vás zajímají. To znamená, nezapomeňte do svého týdne začlenit několik aktivit, které vám umožní pohyb a interakci s ostatní lidé.
  • Stručně řečeno, je méně pravděpodobné, že budete trpět určitými nemocemi, budete žít déle, budete šťastnější a udržíte svou mysl bystřejší, čím více se budete účastnit aktivit, které zahrnují fyzickou i sociální složku.
 2. 2 Vypadněte ze svého obytného prostoru. Vyrazit na jakoukoli akci je dobrý způsob, jak rozhýbat tělo a trávit čas s jinými lidmi. I když jdete jen po chodbě nebo do komunitního centra v bloku, setkání se skupinou přátel pro karty vám pomůže cítit se zdravěji a šťastněji.
  • Využijte příležitost vidět show nebo si zajít na jídlo, když se objeví.
  • Často existují možnosti cestování pro konkrétní věkové skupiny, které budou obzvláště vstřícné vůči jakýmkoli logistickým úvahám, které můžete mít. Patří sem jak jednodenní výlety, tak noční výlety na ta vzdálená místa, o jejichž návštěvě jste vždy snili.
 3. 3 Zapište se do nové třídy na něco, co vás baví. Nikdy nejsi příliš starý na to, aby ses naučil něco nového. Ať už vás baví cokoli - můžete dále rozvíjet své odpovídající znalosti nebo dovednosti. Přihlaste se do třídy spojené s jedním z vašich koníčků, například pletení nebo malování. Jednoduše se setkat s ostatními lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy, může být hluboce obohacující.
  • Kurzy umění, vaření a počítače jsou další možnosti, jak zůstat aktivní a zaujatí.
  • Nejlepší ze všeho je, když se přihlásíte do třídy, díky které budete fyzicky aktivní v doslovnějším smyslu. Jóga a tai chi nejsou jen fyzicky zdravá cvičení, ale mohou mít také pozitivní dopad na vaše duševní zdraví.
 4. 4 Vraťte své komunitě. Dalším způsobem, jak zůstat fyzicky i sociálně aktivní, je dobrovolnictví v místní organizaci, kterou upřednostňujete. Možnosti jsou rozsáhlé: můžete podávat jídla, posílat balíčky péče, pečovat o zvířata nebo poskytovat rady ve své oblasti odbornosti.
  • Přínosy dobrovolnictví jsou mnohonásobné. Nejen, že budete chodit ven a pravidelně se setkávat s lidmi, ale také se seznámíte s novými lidmi a zúčastníte se také různých druhů akcí.
 5. 5 Trávit čas venku. Jednoduše dostat se ven je skvělý způsob, jak do svého dne zapracovat trochu fyzické aktivity. Pravděpodobně také najdete někoho, kdo se k vám přidá. Zeptejte se například přátel, zda by nechtěli na chvíli zahradničit, nebo se prostě jen jít projít.
  • Když vás navštíví rodina, rozhodněte se sedět venku společně. Může se dokonce stát, že budete přijati do rodinné konkurence. Pokud se někdo zmíní o přetahování lanem, ujistěte se, že jste na správné straně.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Dva trenéři ve Španělsku nedávno hovořili o svých interakcích s velmi mladým Rafaelem Nadalem. Nadal odpálil míč s neuvěřitelnou intenzitou a vytrvalostí už jako 12letý, což ho dělilo od jeho vrstevníků.

Studio 54 zkoumá vzestup a pád světoznámého nočního klubu v New Yorku. Zde je návod, jak sledovat dokument online.Ať už jste v golfu nováčkem, nějakou dobu jste nehráli, nebo se jen snažíte trochu vylepšit svou hru, je třeba udělat několik kroků, abyste mohli dobře řídit golfový míček. Uvedení odpaliště do hry je kombinací znalosti ...

French Open Novaka Djokoviče skončilo poté, co v Paříži utrpěl šokovou porážku z rukou Marca Cecchinata.

Jak se zbavit cvrčků. Cvrčci v létě zvoní svým charakteristickým zpěvem a v malém počtu jsou docela neškodní. Když se však začnou rozmnožovat uvnitř domu, mohou poškodit papírové výrobky, oblečení, ...Roger Federer má téměř jistotu, že zůstane v top 8 žebříčku ATP i přes 9měsíční propuštění. Federer by mohl být dokonce nasazen mezi nejlepší 4 na příštím ročníku Australian Open, podle toho, jak dopadnou další výsledky.