Přímý přenos Blazers vs Pacers Scrimmage: Jak se dívat online

Getty Damian Lillard z Portland Trail Blazers.jak vyhrát tenisový zápas proti lepšímu hráči

Portland Trail Blazers a Indiana Pacers si ve středu poprvé vyzkouší bublinovou kouli.

Rvačka začíná v 15:30. ET. Bude se vysílat v NBA TV (na národní úrovni), NBC Sports Northwest (lokálně na trhu Blazers) a Pacers.com (pokud žijete do 75 mil od centra Indianpolis).Pokud nemáte kabel nebo nejste tak blízko Indianapolis, zde je návod, jak streamovat rvačku Blazers vs Pacers online naživo:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte televizi NBA na FuboTV

Na vrcholu Hlavní 97kanálový balíček FuboTV , můžete zahrnout doplňkové balíčky, jako je Sports Plus nebo fubo Extra. Oba zahrnují NBA TV a oba mohou být zahrnuty do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos rvačky Blazers vs Pacers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Sledujte televizi NBA na Sling TV

NBA TV je součástí buď balíčku Sling Orange + Sports Extra, nebo balíčku Sling Blue + Sports Extra. Oba balíčky kanálů stojí první měsíc 30 $ (poté 40 $ měsíčně), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBA TV, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos rvačky Blazers vs Pacers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.


Náhled na Blazers vs Pacers Scrimmage

Do restartu NBA zbývá jen týden a týmy se po více než čtyřech měsících volna ladí s několika přátelskými rvačkami. Pacers jsou aktuálně jedničkou číslo 5 ve Východní konferenci a mají své místo po sezóně zablokované, i když se během osmi setí, které budou následovat po rvačkách, mohly utkat o umístění v průběžném pořadí.

Velkou otázkou pro Pacers v rvačkách bude, jak vypadá All-Star guard Victor Oladipo.

Prochází praktikami a vypadá dobře, řekl McMillan. Naše první rvačka je ve čtvrtek a uvidíme, jak se naši kluci cítí, a podle toho jim dáme minuty. Právě teď není pro nikoho žádná omezení.

Oladipo původně odmítl restart NBA, aby si rehabilitoval šlachu čtyřhlavého svalu, ale řekl, že je to silná možnost, která se může změnit. Aktuálně je v bublině v Orlandu.

Nakonec mě znepokojuje jen můj tým, moje koleno a schopnost zajistit, abych jim mohl v této organizaci předvést výkon a pomoci jim na nejvyšší možné úrovni právě tady, řekl Oladipo. To je tedy vše, na co se soustředím. Beru to jeden den v kuse, každý den to přehodnocuji a odtud se rozhodnu.

Blazers jsou momentálně venku a vypadají v play -off jako osivo číslo 9 v Západní konferenci, 3,5 utkání zpět za Memphis Grizzlies. Portland také soutěží o New Orleans, Sacramento, San Antonio a Phoenix o konečné místo.

Trenér Trail Blazers Terry Stotts řekl, že pokud jde o to, kde jsme právě teď, neměli jsme špatnou praxi. Velmi mě potěšilo, čeho jsme v praxi dokázali. Zaměření bylo opravdu dobré. Energie hráčů byla dobrá. Bylo to velmi povzbudivé.

Blazers se stali trendovou volbou, která bude problémem pro nejlépe nasazené Lakers v prvním kole play-off. Tajnou zbraní, kterou by Blazers mohli uvolnit, je jejich velká sestava s velmoži Jusuf Nurkic a Hassan Whiteside, kteří spolu hrají.

Není pochyb, že to uvidíte, řekl Stotts.

Nurkic v této sezóně nehrál žádný zápas, rehabilitoval se ze špatné zlomené nohy v březnu loňského roku.

Bylo toho požehnaně, řekl Nurkic. Je to 14 měsíců hrát první trénink s týmem, s celým týmem, docela hodně. Jen ta radost a vzrušení a pomíjivost, mám pocit, že se prostě naučit basketbal je něco, co mi opravdu chybí.


Populární Problémy

Ocitnout se v situaci, ve které je láska jednostranná, může být obtížné. Možná, že váš milostný zájem neví o vašich pocitech; možná jste ve vztahu, ale cítíte, že vás váš partner nemiluje tolik jako vy jeho ...

Když se Roger Federer a John Isner chystají zamknout rohy ve finále Miami, podívejte se dopředu, co se v zápase může stát.

Shrnutí klíčových momentů z mistrovství Wimbledonu 2014, kde triumfovali Novak Djokovič a Petra Kvitová.

Provádění jakéhokoli druhu fyzické aktivity, včetně cvičení, může způsobit bolest svalů se zpožděným nástupem (DOMS). Většina záchvatů bolesti by měla trvat pouze 24–72 hodin, ale existují způsoby, jak se DOMS téměř úplně vyhnout. Zvyšte své svaly ...

Myneni je nyní na žebříčku ATP na nejvyšší úrovni 132.

Zde je návod, jak streamovat hudební epizodu Riverdale v sezóně 4 „Hedvika a rozzlobený palec“ online bez kabelu.