Přímý přenos Blazers vs Pacers Scrimmage: Jak se dívat onlineGetty Damian Lillard z Portland Trail Blazers.

oprava tenisek

Portland Trail Blazers a Indiana Pacers si ve středu poprvé vyzkouší bublinovou kouli.

Rvačka začíná v 15:30. ET. Bude se vysílat v NBA TV (na národní úrovni), NBC Sports Northwest (lokálně na trhu Blazers) a Pacers.com (pokud žijete do 75 mil od centra Indianpolis).

Pokud nemáte kabel nebo nejste tak blízko Indianapolis, zde je návod, jak streamovat rvačku Blazers vs Pacers online naživo:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte televizi NBA na FuboTV

Na vrcholu Hlavní 97kanálový balíček FuboTV , můžete zahrnout doplňkové balíčky, jako je Sports Plus nebo fubo Extra. Oba zahrnují NBA TV a oba mohou být zahrnuty do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos rvačky Blazers vs Pacers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Sledujte televizi NBA na Sling TV

NBA TV je součástí buď balíčku Sling Orange + Sports Extra, nebo balíčku Sling Blue + Sports Extra. Oba balíčky kanálů stojí první měsíc 30 $ (poté 40 $ měsíčně), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBA TV, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos rvačky Blazers vs Pacers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.


Náhled na Blazers vs Pacers Scrimmage

Do restartu NBA zbývá jen týden a týmy se po více než čtyřech měsících volna ladí s několika přátelskými rvačkami. Pacers jsou aktuálně jedničkou číslo 5 ve Východní konferenci a mají své místo po sezóně zablokované, i když se během osmi setí, které budou následovat po rvačkách, mohly utkat o umístění v průběžném pořadí.

Velkou otázkou pro Pacers v rvačkách bude, jak vypadá All-Star guard Victor Oladipo.

Prochází praktikami a vypadá dobře, řekl McMillan. Naše první rvačka je ve čtvrtek a uvidíme, jak se naši kluci cítí, a podle toho jim dáme minuty. Právě teď není pro nikoho žádná omezení.

Oladipo původně odmítl restart NBA, aby si rehabilitoval šlachu čtyřhlavého svalu, ale řekl, že je to silná možnost, která se může změnit. Aktuálně je v bublině v Orlandu.

Nakonec mě znepokojuje jen můj tým, moje koleno a schopnost zajistit, abych jim mohl v této organizaci předvést výkon a pomoci jim na nejvyšší možné úrovni právě tady, řekl Oladipo. To je tedy vše, na co se soustředím. Beru to jeden den v kuse, každý den to přehodnocuji a odtud se rozhodnu.

Blazers jsou momentálně venku a vypadají v play -off jako osivo číslo 9 v Západní konferenci, 3,5 utkání zpět za Memphis Grizzlies. Portland také soutěží o New Orleans, Sacramento, San Antonio a Phoenix o konečné místo.

Trenér Trail Blazers Terry Stotts řekl, že pokud jde o to, kde jsme právě teď, neměli jsme špatnou praxi. Velmi mě potěšilo, čeho jsme v praxi dokázali. Zaměření bylo opravdu dobré. Energie hráčů byla dobrá. Bylo to velmi povzbudivé.

Blazers se stali trendovou volbou, která bude problémem pro nejlépe nasazené Lakers v prvním kole play-off. Tajnou zbraní, kterou by Blazers mohli uvolnit, je jejich velká sestava s velmoži Jusuf Nurkic a Hassan Whiteside, kteří spolu hrají.

Není pochyb, že to uvidíte, řekl Stotts.

Nurkic v této sezóně nehrál žádný zápas, rehabilitoval se ze špatné zlomené nohy v březnu loňského roku.

Bylo toho požehnaně, řekl Nurkic. Je to 14 měsíců hrát první trénink s týmem, s celým týmem, docela hodně. Jen ta radost a vzrušení a pomíjivost, mám pocit, že se prostě naučit basketbal je něco, co mi opravdu chybí.


Populární Problémy

Dnešní premiéra 29. série seriálu Dancing With the Stars. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Ve středu má premiéru sezóna 9 „Můj život 600 liber“. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat epizody 3. série „Mayans MC“ streamované online zdarma.

Wimbledon 2014: Tenisové spojení Sheldona Coopera.

Oba za stavu 4: 1 ve hře Ivy League se Yale a Princeton sejdou na důležitém sobotním zápase. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.