Lucky loser Leonardo vyhrává bitvu Mayerů

Leonardo Mayer - oříznutý

Argentinský tenista Leonardo Mayer

Týden poté, co se nekvalifikoval do hlavního slosování německého tenisového mistrovství, porazil šťastný poražený Leonardo Mayer Floriana Mayera ve třech setech, aby si v Hamburku připsal druhý titul ATP World Tour.

Leonardo Mayer byl v kvalifikaci poražen teenagerem Rudolfem Mollekerem minulou neděli a získal si místo pouze v prvním kole, když Martin Klizan odstoupil kvůli zranění.

Argentinec rozhodně využil své příležitosti a vypálil 44 vítězů, když překonal svého jmenovce 6-4 4-6 6-3 a znovu vyhrál na místě svého prvního triumfu ve dvouhře ATP před třemi lety.

Je pozoruhodné, že šťastní poražení nyní vyhráli na turnaji ATP Tour v následujících týdnech, přičemž Andrey Rublev zvládl stejný výkon v Umagu minulou neděli.

Se světovým číslem 138 je Leonardo Mayer nejnižším vítězem turnaje od vítězství Floriana Mayera v Halle v loňském roce na 192. místě.

Poté, co se vzdal svého podání, aby prohrál úvodní set, Florian vytáhl úroveň a vypadal, že je pravděpodobnější, že získá vítězství na začátku rozhodujícího.

Silnější však skončil Leonardo, který se prolomil o vedení 5-3, než podal zápas na první pokus.

Populární Problémy

Po několika týdnech vysoce oktanového tenisu na severoamerických hardcourts se pozornost přesune do New Yorku na US Open.

US Open: Rozhodčí neměl ženu varovat před výměnou trička.

Tyto 4 skvělé ženské tenistky získaly tituly po celém světě, ale nikdy nemohly okusit úspěch v Melbourne.

Mnoho měst je plné toulavých koček a odhaduje se, že jen v USA žije více než 30 milionů toulavých, opuštěných a divokých koček. Https://www.humanesociety.org/resources/pets-numbers Mnoho obcí není schopno nebo nechce vzít...

Ukázka zápasů druhého kola ve skupině A finále ATP World Tour.

Je vaše srdce nastaveno na jasně znějící ukulele? No, teď je čas si jeden koupit! Nákup ukulele rozhodně není totéž jako nákup auta, ale je pár věcí, které byste si před koupí měli pamatovat, abyste neskončili s ...