Oklahoma vs LSU Live Stream: Jak se dívat online bez kabelu

GettyLSU Tigers č. 1 se v sobotu v semifinále College Football Playoff setká s č. 4 Oklahoma Sooners, který se umístí v Peach Bowl na stadionu Mercedes-Benz v Atlantě.

Začátek hry je naplánován na 16:00. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Oklahoma vs LSU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Plátěné tenisky keds

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TVNebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Oklahoma vs LSU sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

sledujte hru panthers živě online zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

jak přidat disney plus do apple tv

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Oklahoma vs LSU na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Peach Bowl 2019

Tigers se přihlásili na mistrovství SEC a všichni si zajistili osivo č. 1 v play-off College Football 7. prosince, když udeřili na tehdejší č. 4 Georgia Bulldogs ve hře o titul konference na stadionu Mercedes-Benz.

Obránce LSU Joe Burrow dokončil 28 z 38 přihrávek na 349 yardů a 4 přistání. Přidal 41 yardů na zem a míč neproměnil.

O týden později se Burrow zapsal do historie tím, že získal Heisman Trophy s největším náskokem v historii ceny.

Burrow s nohama dokončil 77,9% svých přihrávek na 4715 yardů, 48 přistání a 6 zachycení, 305 yardů a trojici skóre.

To je to, o čem děti sní, podle Burrowa USA Today . Představil jsem si sebe na tom jevišti a být zadák týmu č. 1 v zemi hrajícího o národní šampionát. Takže celá tato sezóna byla pro mě splněným snem.

Redshirt senior vyhrál cenu s náskokem 1846 bodů, čímž zlomil O.J. Simpsonova známka z roku 1968 s 1750 body. Burrow získal 93,8% možných bodů, čímž překonal rekord 91,6% Troye Smitha z roku 2006.

Podle USA Today hlavní trenér Tigers Ed Orgeron ukazuje, jaký měl rok. Měl skvělý rok a myslím, že si toho všimla celá země. Jsme tedy velmi hrdí na to, že vyhrál s tak velkým náskokem.

Sooners byli týmem č. 6 v žebříčku College Football Playoff, když porazili tehdejší ne. 7 Baylor Bears 30-23 v prodloužení ve hře o titul Big 12 7. prosince.

O den později vybrala výběrová komise Sooners jako čtvrtý a poslední tým v College Football Playoff.

Brzy zadák Jalen Hurts dokončil 17 z 24 přihrávek na 287 yardů, přistání a trsátko k vítězství a přidal 38 spěchajících yardů. Při hlasování Heismana skončil druhý za Burrowem.

Začátkem tohoto týdne hlavní trenér Sooners Lincoln Riley přirovnal Burrowa k rozehrávači Clevelanda Browna Bakerovi Mayfieldovi, který vyhrál Heismana pod Rileyem, než byl celkově vybrán jako první v draftu NFL 2018.

řekni ano šatům online

Je velmi pohodlný v jejich schématech, dělá skvělou práci, jak dostat míč z rukou, velmi přesný přihrávač, řekl Riley o Burrowovi, podle 247 Sport . A pak letos udělal tolik obrovských her mimo kapsu, prodloužil čas, ať už je vzlétnut, nebo hraje na cestách. To je místo, kde opravdu ubližuje lidem. A hraje hodně stylem, který pro nás udělal Baker (Mayfield). V mnoha ohledech velmi, velmi podobný, a je to velmi, velmi účinné, velmi obtížně obhajitelné.


Populární Problémy

Jak udělat nové ručníky savějšími. Nadýchané, čerstvé ručníky se cítí skvěle, když se s nimi osušíte, ale často se zdá, že místo toho, aby je vsakovaly, jen pohybují vodou kolem vašeho těla. Důvodem je, že ručníky v obchodě často ...

Mats Point: Wawrinka bekhend snese Nadala, říká Wilander

Nadal bude pátat po pátém titulu v Madridu před French Open.

Jak vyjmout litinovou vanu. Pokud potřebujete vyjmout nebo vyměnit litinovou vanu, můžete být v pokušení zavolat odborníka. Ale navzdory zdánlivě skličující povaze projektu není odstranění vaší vany tak těžké, jak si myslíte ...

Není nic víc frustrujícího, než se snažit pracovat na kole, když sedí na stojanu nebo u zdi. Je těžké soustředit se na to, co děláte, když motocyklu neustále hrozí převrácení, a je těžké ...

Stát se olympionikem může být neuvěřitelný a obohacující zážitek. Pokud chcete dokázat svou atletiku na mezinárodní scéně, musíte si vybrat sport a trénovat přísně. S vytrvalostí a správným myšlením budete na ...