Alex Corretja říká, že ho „trápila“ řeč těla Rogera Federera při ztrátě Halle

Roger Federer Roger FedererTrávní sezóna Rogera Federera začala skalnatým začátkem, když ho ve druhém kole Noventi Open v Halle porazil Felix Auger-Aliassime. To znamenalo první odchod Švýcara na akci, kde je desetinásobným šampionem.

Federer tedy dorazil s dvouhodinovým zpožděním na svou pozápasovou tiskovou konferenci , prohlašovat, že on potřeboval strávit porážku než mluvil s médii. Dvacetinásobný grandslamový šampion řekl, že se mu zápas „vymkl z rukou“, a přiznal, že jeho postoj nebyl zdaleka ideální.Alex Corretja v rozhovoru pro Eurosport řekl, že negativní řeč těla Švýcarů během celého zápasu byla znepokojivým znakem před Wimbledonem, který začíná v pondělí.

'Trochu jsem se obával o jeho řeč těla,' Řekl Strap . „Myslím, že byl uvnitř sebe. Je jediný, kdo ví, jak se cítí, jak se pohybuje. Někdy to není o stížnosti. Jde o to, že hrajete a ve vás cítíte „takhle se nechci cítit“. A myslím, že Roger se teď tak trochu cítí. '

Devětatřicetiletý hráč zaznamenal od návratu na turné po 13měsíční přestávce bilanci vítězství 4: 3. Navzdory svým bojům zůstává Švýcar ve svých šancích na Wimbledon, kde je osminásobným šampionem, optimistický.Corretja věří, že pokud se Federer dokáže probojovat do turnaje a najít svůj nejlepší tenis, může být konkurenceschopný.

'Obávám se, že se na koleni necítí stoprocentně, protože je normální, že jeho pohyby stále nejsou nejlepší,' řekla Corretja. 'No, potřebuje velmi, velmi dobrý první týden, aby získal rytmus, který potřebuje, aby se druhý týden stal dobrým a aby podával dobré výkony.'
'Myslím, že pokud dostane požadovaný rytmus, bude velmi nebezpečný, ale existuje mnoho hráčů, kteří mu právě teď mohou ublížit, když předtím to byli možná jen dva nebo tři,' dodal Španěl.

Corretja věří, že Federerova situace ukazuje, jak těžké je pro starší hráče vrátit se po vážném zranění.'Uvědomujeme si, jak těžké je vrátit se po velkém zranění,' řekl bývalý světový hráč číslo 2. 'Jak těžké je vrátit se, když ti je 39 let?'
„Právě to teď má a ty to musíš přijmout a pak to bude on, kdo rozhodne, zda chce pokračovat, nebo ne. Pokud uvidí, že je připraven vrátit se na svou nejlepší úroveň, bude pokračovat. Pokud má pocit, že nemůže být na úrovni, kterou chce, a nemůže vyhrát Slamy. Nemyslím si, že bude pokračovat, “dodal.

Roger Federer ukazující prstem na sebe v Halle byl „alarmující“: Mats Wilander

Roger Federer

Sedminásobný grandslamový šampion a bývalý světový hráč číslo 1 Mats Wilander také zvážil Federerovu formu a šance ve Wimbledonu. Švéd řekl, že považuje za „alarmující“, že osminásobný wimbledonský šampion ukázal prstem na svůj vlastní postoj.

Wilander přirovnal Federerovu exhibici proti Augeru-Aliassimovi k jeho porážce ve dvou setech s Gustavem Kuertenem na Roland Garros v roce 2004, kdy Švýcaři vypadali sklesle a bez nadšení.

badmintonový úder
'Vlastně jsem ho viděl ukázat to jednou proti Gustavovi Kuertenovi na Roland-Garros, kde vypadal, že nemá zájem tam být a byl ochotný zasáhnout travnaté hřiště,' řekl Wilander. 'Takže si myslím, že se tak nejspíš už dříve cítil, ale aby na sebe skutečně ukázal prstem - to je alarmující.'

Wilander věří, že Federerův negativní postoj by mohl hrát mladým hráčům do karet, což by jim dodalo víru, kterou potřebují k sestřelení Švýcarů.

„Myslím, že co se stane, když to uděláš, o čem jsme nikdy nemluvili, to dá zelenou v šatně zbytku pole jako“ wow, dokonce ani Roger Federer nemá chuť bojovat až do konce s v dnešní době dobrý přístup .. takže víš, co Rogere, je ti 39, mně je 21, budu tam pět hodin, pokud budu muset. I když jste Roger Federer, “dodal Švéd.

Populární Problémy

„The End“, nová temná komedie v Showtime, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.

Švýcarská legenda popřála Nadalovi brzké uzdravení ze zranění a řekla, že by ho rád viděl znovu v capri kalhotách.

„Creepshow“, nová očekávaná hororová antologická série, má premiéru ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat epizody online zdarma.

Pokud se chcete pobavit, musíte se dostat do správného myšlení a využít každou příležitost pro dobrý čas. Pokud jste uvolněni a nebojíte se být trochu hloupí, můžete se bavit téměř kdekoli, ať už jste na večírku nebo ...

Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování her Brooklyn Nets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na trhu nebo mimo něj.

Pokud plánujete stavbu vlastního akvária, možná zvažujete, že se místo skla rozhodnete pro akrylát. Akryl je nejen lehčí než sklo a je méně pravděpodobné, že se rozbije, ale také se snadno tvaruje, takže je ideální volbou pro ...