Jak se dívat na Texans vs Cowboys online bez kabelu (přípravná sezóna 2021)

Cowboys QB Dak Prescott, HC Mike McCarthy

Getty Cowboys QB Dak Prescott, HC Mike McCarthy

Dva texasští rivalové se postavili proti sobě, když se v sobotu utkají v přípravném zápase na stadionu AT&T Houston Texans a Dallas Cowboys.

Hra (čas zahájení 20:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Texans vs Cowboys, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Texans vs Cowboys můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.


Amazon Prime

Poznámka : Tuto možnost mají diváci v Dallasu, Beaumontu, Corpus Christi, Harlingenu a na dalších místních trzích, kde je hra na CBS

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, Texans vs Cowboys můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

zábal paže na tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Texans vs Cowboys můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a více než 60 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Texans vs Cowboys můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Paramount+

Poznámka : Tuto možnost mají diváci v Dallasu, Beaumontu, Corpus Christi, Harlingenu a na dalších místních trzích, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, Texans vs Cowboys můžete sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


Pokud je hra mimo váš trh

NFL Game Pass

Živě můžete sledovat každou předsezónní hru NFL mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Texans vs Cowboys naživo v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Texans vs Cowboys , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled předsezóny Texans vs Cowboys

Pokud jde o preseason, Cowboys se hodně soustředí na quarterbacka Dak Prescott, který se potýká s poněkud záhadným zraněním ramene.

Neočekává se, že Prescott bude hrát proti Texanům, protože zvyšuje svou práci v očekávání základní části.

Existuje velká šance, že pravděpodobně nebude hrát [proti Texanům], uvedl trenér Dalls Mike McCarthy. To je fér říci.

McCarthy také řekl, že Prescott pravděpodobně nebude hrát v předsezónním finále týmu proti Jacksonville, což znamená, že jeho první akce se uskuteční 9. září pro týmový zápas 1. týdne proti obhájci titulu v Super Bowlu Tampa Bay Buccaneers.

Na konci dne věřím postupu, řekl McCarthy. Tempo toho, jak cvičíme, variace kadence a důraz na herní situace, mám opravdu dobrý pocit z toho, co jsme v tomto prostředí schopni zvládnout, na rozdíl od spoléhání na předsezónní hry. Vždy jsem měl pocit, že přípravné hry byly primárně pro rozvoj vašich mladých hráčů. Vím, že toto je náš první rok absolvování výcvikového tábora.

Texans se potýkají s vlastním dramatem, s quarterbackem Deshaunem Watsonem-bývalým trojnásobným profesionálním Bowlerem a úřadujícím vůdcem projíždějících yardů NFL, který je v toku kvůli obchodní žádosti a právním problémům.

Je nepravděpodobné, že by ve hře hrál určitě, takže se rozhodneme později v týdnu, co se s tím stane, řekl hlavní trenér prvního ročníku Texans David Culley o postavení Watsona proti Packers minulý týden. Je to založeno na omezených opakováních, která měl v praxi, a na podobných věcech.

Texasané mají nejnižší výhru v NFL na pět, na CBS Sports. Stále zjišťují své předkrmy a to, kdo může vykročit do větších rolí, což je podstatnou součástí předsezóny.

Ještě jsme přesně neurčili, kdo je pro nás předkrm a kdo pro nás teď není, ale vím, že minulý týden ti kluci, kteří hráli a nehráli moc, budou hrát trochu víc, řekl Culley. Jak moc? Zatím si nejsme jisti. Určíme po tréninku a dostupnosti našich hráčů, kteří ve hře budou hrát. Protože je tu spousta kluků, kteří nehráli, myslím, že 10 až 12 kluků, kteří nehráli minulý týden a kteří dostanou tento týden opakování.

Cowboys jsou 3,5 bodovým favoritem hry, přičemž celkový počet je nastaven na 36,5 bodu.


Populární Problémy

Pohled na to, co pomohlo Marinovi Cilicovi přeměnit se z podřízeného na světového šéfa na US Open 2014, kde ve finále porazil Kei Nishikori.

Hledáte živý přenos Gennady 'GGG' Golovkin vs. Kell Brook? Zde je souhrn všech vašich možností sledování online nebo na jiných streamovacích zařízeních.

Koule se liší od kruhu, protože je trojrozměrná nebo 3D. Kreslení koule může být složité kvůli stínování a zvýraznění, aby vypadala 3D. Vše, co však potřebujete, je pár jednoduchých nástrojů a trocha fantazie, abyste ...

Lvi a Packers se setkají v neděli v zápase NFC North. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Jak zabránit opalování při nadměrných outdoorových aktivitách. Pokud trávíte hodně času na slunci, vaše kůže v důsledku pigmentace melaninu ztmavne. Někteří lidé rádi chodí opalovat se venku, ale jiní se snaží opalování vyhnout ...

Jak bezpečně chodit po skleněné střeše. Chůze po skleněné střeše může být zapotřebí z důvodu práce, opravy domu nebo dokonce záchranných důvodů. Typy skleněných střech mohou zahrnovat střechu ve skleníku, designovou střechu na bytě nebo domě, speciální ...