Jak se dívat na Extreme Makeover Home Edition restartovat online bez kabelu

Sledujte Extreme Makeover Home Edition online

Jesse Tyler InstagramH GTV Extreme Makeover: Home Edition je zpět od 16. února 2020. Seriál bude následovat hostitele Jesseho Tylera Fergusona a představí řadu známých hostujících hvězd. Reboot má premiéru ve 21 hodin. ET/PT.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HGTV na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

HGTV je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě a přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi PhiloJakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Extreme Makeover: Home Edition žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát epizody, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

HGTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Extreme Makeover: Home Edition na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

tenisové termíny láska

Sling TV

Sling TV nabízí dva různé balíčky hlavních kanálů - Sling Orange s 32 kanály nebo Sling Blue se 47 kanály. Oba zahrnují HGTV:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos z Extreme Makeover: Home Edition na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Extreme Makeover: Home Edition Náhled

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

HGTV měla EXTREME reklamu, která běžela během malé hry v neděli večer. Viděl jsi to!? Nalaďte si 16. února v 9 | 8c a uvidíte ještě více Extreme Makeover Home Edition. #HGTVExtreme

Příspěvek sdílený uživatelem HGTV (@hgtv) 6. února 2020 ve 14:03 PST

Extreme Makeover: Home Edition původně vysílal na ABC, ale byl restartován HGTV. Restart bude představovat zcela nové obsazení během počátečního běhu 10 epizod.

Pokud jde o důvod, proč přivezli show zpět, Kathleen Finch, ředitelka značky životního stylu společnosti Discovery, řekl, že show je kultovní. Je to emocionální příběh soustředěný kolem domu. Existuje skutečné drama a skutečné sázky na dům, který se přestavuje, řekla Odrůda .

Když to bylo vysíláno na ABC, pořad hostil Ty Pennington, který je tesař a měl zkušenosti s domácími úpravami, ale tentokrát se síť rozhodla jít jiným směrem. Moderní rodina hvězda Jesse Tyler Ferguson bude hostit seriál jako jeden z hlavních způsobů, jak HGTV tuto myšlenku podpořilo.

Je to taková výsada, že se mohu setkat s lidmi, kteří něco potřebují, a být schopen jim dát to, co potřebují, řekl Ferguson v přívěsu pro novou sezónu.

jak myješ tenisky

Ty Pennington však z přehlídky neodejde navždy. 13. února 2020, HGTV zveřejněno na Instagramu oznámit, že se objeví. Pennington odpověděl na otázky týkající se jeho návratu s tím, že je mu ctí být tentokrát součástí show znovu.

Je mi ctí vyhrnout si rukávy a znovu prožít kouzlo nejpozitivnější show měnící život, jaké jsem kdy byl součástí, řekl Ty tisková zpráva . Jsem nadšený designem a pozitivní změnou v životě lidí. Extreme Makeover: Home Edition ukazuje, jaké úžasné věci se mohou stát, když lidé spolupracují.

The zaklínadlo sezóna je emocionální, což bude pocit, pro který HGTV jde v první sezóně show. Video obsahuje komentář, který říká, že show přináší rodinám novou naději.

Mezi hostující hvězdy této sezóny patří Tarek El Moussa, hvězda vlastní HGTV Flip or Flop, Jasmine Roth z Skrytý potenciál, a Tamara Day od Výhodná sídla . Nečekejte však, že renovátoři a domácí odborníci budou jediným typem hostujících hvězd první sezóny: HGTV již oznámila několik dalších hostů.

Jedním z takových hostů je country zpěvačka LeAnn Rimes. Ona řekla v tiskové zprávě že cítila, že musí mít ruku v restartu, protože byla vášnivou fanynkou originálu Extreme Makeover: Home Edition.

První renovace dokončena Extreme Makeover: Home Edition restartovací posádka proběhla v Clovis v Kalifornii po boku De Young Properties. Majitel domu, kalifornský kapitán ohně Nick Reeder, je otcem dvojčat. Jeho manželka zemřela v dubnu 2018.


Populární Problémy

R. Kelly poskytl rozhovor s Gayle Kingovou, která se vysílá ve více částech. Zjistěte více o rozhovoru a podívejte se, jak jej sledovat online.

Weber State a James Madison se v sobotu střetnou ve fotbalovém semifinále FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak změřit délku nohy. Ať už hledáte nové kolo, zjišťujete velikost kalhot nebo kontrolujete nesrovnalosti ve velikosti, budete chtít vědět, jak přesně změřit délku nohy. Změřte délku nohavice a najděte ...

Trojitá hlavička díkůvzdání 2020 začíná Texans vs Lions. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Berani se chopí Browns v potenciálně výbušném zápase Sunday Night Football. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.