Ajax vs Tottenham Live Stream: Jak sledovat 2. etapu v USA

Getty Osamělý gól dal Donny van de Beek při vítězství Ajaxu nad Tottenhamem v první etapě.AFC Ajax bude hostit Tottenham Hotspur v Amsterdam Areně pro druhou etapu semifinále Ligy mistrů.

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a budou vysílány na TNT, Univision Deportes a UniMas. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:FuboTV

TNT, Univision Deportes a UniMas jsou tři Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

live stream packers vs jaguars

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled 2. etapy Ajax vs Tottenham

Ajax prohlásil první zápas 1: 0 na stadionu Tottenham Hotspur 30. dubna, ale de Godenzonen byl zklamán, že opustil Anglii s jediným gólem venku.

Úplně jsme dominovali, řekl manažer Ajaxu Erik ten Hag Associated Press . Tottenham změnil systém (na zadní čtyři), přeřadil na jiný rychlostní stupeň a nepředpokládali jsme to.

Dvaadvacetiletý záložník Ajaxu Donny van de Beek našel v 15. minutě zadní část sítě ze sedmi yardů poté, co dostal šikovné krmení od svého záložníka Hakima Ziyecha.

Prvních 20 minut jsme hráli opravdu dobře, a poté Tottenham něco honil, řekl van de Beek, podle AP.

S tímto hodnocením souhlasil záložník Spurs Christian Eriksen, který dříve reprezentoval Ajax.

Prvních 20 minut hry jsme byli jen pozorovatelé míčů, řekl Eriksen, podle AP. Nechali jsme je vypadat [mnohem] lépe. Jsou dobrou stránkou, ale dali jsme jim pocit, že mohou věci ovládat.

Tottenham v této sezóně nepřidal žádné hráče; od roku 2016 do roku 2019 utratili na svém novém stadionu zhruba 1 miliardu liber.

Moji hráči jsou hrdinové v situaci, v jaké jsme dnes, řekl manažer Mauricio Pochettino, podle AP. V první půlhodině to nebylo nejlepší. Stále jsme naživu v kravatě.

Pokud by se Tottenham vrátil, pak nejlepší Liverpool ve finále, řekl 47letý Argentinec novinářům, že zváží odchod z organizace.

sledujte císařovu novou drážku

Vyhrajete Ligu mistrů? Řekl Pochettino, podle Associated Press . To by mělo být fantastické, ne? Zavřete pětiletou kapitolu a jděte domů.

A dodal: Není to vtip, proč? Abych mohl za těchto okolností v této sezóně vyhrát Ligu mistrů s Tottenhamem, možná budu muset přemýšlet o tom, jestli v budoucnu možná neudělám něco jiného.

Spurs padají do Bournemouthu

Tottenham přichází s neuspokojivou prohrou 1: 0 s Bournemouth ve hře EPL. Porážka ohrozila jejich umístění mezi prvními čtyřmi.

Myslím, že hru viděl každý, každý může mít svůj vlastní názor. Bylo to v přímém přenosu v televizi, 12:30, nemusím příliš vysvětlovat, každý viděl v televizi, každý tady viděl, co se stalo, řekl Pochettino podle ESPN . To je fotbal.

Není možné vše zvládnout. Je kruté bojovat ve druhém poločase s devíti hráči, inkasovat gól ve druhém poločase je kruté, ale musíme jít dál.

Naštěstí pro Pochettinovu stranu Arsenal o den později remizoval s Brightonem. Tottenham, který by nyní vypadl z Ligy mistrů, by potřeboval prohrát svůj poslední zápas EPL a vidět, jak Arsenal vyhraje ten svůj, a Arsenal by musel Tottenham odchytat v brankovém diferenciálu, kde mají Spurs osmigólovou výhodu.


Populární Problémy

Leo Borg, syn švédské tenisové legendy Bjorna Borga, nedávno odhalil, že 20násobný vítěz Major Rafael Nadal je jeho idolem od dětství.

Zde je návod, jak můžete online streamovat temnou novou minisérii FX A Christmas Carol. Série je založena na stejnojmenné novele z roku 1843 od Charlese Dickense.

Doufáte, že k tomu nedojde, ale nevyhnutelně se to stane-dostanete menstruaci při pečlivě naplánovaném útěku. A nejen to - je ještě těžší, než obvykle. Nenechte si touto nepříjemností zničit cestu do zahraničí, do kempu nebo ...

FC Dallas převezme Philadelphia Union za otvírák MLS každého týmu v roce 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu.

Jak rychleji sundat rovnátka. Zubní rovnátka fungují tak, že vyvíjejí nepřetržitý tlak po určitou dobu, aby pomalu pohybovaly zuby určitým směrem. Http://www.webmd.com/oral-health/guide/braces-and-retainers#2 Problém je v tom, že ... .