Po předčasném odchodu z Citi Open zůstává Rafael Nadal zpět ve Washingtonu, aby si zahrál golf

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Předčasný odchod z washingtonského Citi Open by byl pro 20násobného vítěze Major Rafaela Nadala obrovským zklamáním, ale Španěl mu to nenechal zabránit, aby si užíval čas strávený ve městě. Pětatřicetiletý muž byl v pátek spatřen, jak se odpaluje v klubu Congressional Country Club ve Washingtonu.

Nadal ve čtvrtek sestoupil do boje proti Lloydovi Harrisovi ve třetím kole Citi Open. Po vyčerpávajících dvou hodinách, 11 minutách setkání, se Jihoafrický mladík vyšel s třísetovým vítězstvím nad Španělem.

Výsledek také zajistil, že Nadal vypadne z prvních tří, když budou v pondělí aktualizovány žebříčky ATP s Stefanos Tsitsipas se rozhodl předjet Španěla .

Nadal nyní přesune své zaměření na National Bank Open v Torontu, ale před cestou do Kanady byl Španěl spatřen, jak si užívá několik golfových kol, chatuje s místními a rozdává podepsané kopie svého zboží.

Rafael Nadal v kongresovém venkovském klubu. Foto od dctennispro na Instagramu.

Rafael Nadal v kongresovém venkovském klubu. Foto od dctennispro na Instagramu.

jaký grip tenis

Není to poprvé, co golf přišel Rafaelovi Nadalovi na pomoc jako prostředek, jak odvést jeho mysl od tenisu. Španěl v minulosti při několika příležitostech vyměnil raketu za golfovou hůl a otevřeně přiznal svou lásku ke sportu.

držet krok s Kardashianovou sezónou 17, epizoda 2
Rafael Nadal hraje golf ve Washingtonu D.C. Foto od dctennispro na Instagramu.

Rafael Nadal hraje golf ve Washingtonu D.C. Foto od dctennispro na Instagramu.

Foto dccelebrityone na Instagramu

Foto dccelebrityone na Instagramu

Rodák z Mallorky se často účastní Baleárského golfového mistrovství ve svém rodném městě. V loňském turnaji dokonce skončil na šestém místě, což je působivé pro někoho, kdo tráví hodiny cvičením úplně jiného řemesla.

Nadal považuje golfovou legendu Tigera Woodse za jeden ze svých sportovních idolů a dává si záležet na tom, aby sledoval americký pokrok na PGA Tour. Ti dva jsou velmi dobří přátelé, což bylo vidět, když Woods během US Open 2019 vášnivě fandil Nadalovi.

Rafael Nadal přesune své zaměření na National Bank Open v Torontu

Dalším turnajem Rafaela Nadala bude National Bank Open v Torontu, který má podle plánu začít 9. srpna. Španěl, obhájce titulu na turnaji Masters 1000, chce před US Open hrát ve formě.

Nadal je v současné době na úrovni Novaka Djokoviče s 36 tituly Masters 1000 a vítězství v Torontu poskytne Španělovi výhradní vlastnictví rekordu.

Populární Problémy

Jak vycvičit dominantní psa. Popis psa jako „dominantního“ začal znamenat psa, který se vidí jako „špičkový pes“, „šéf“ a hlava domácnosti. Ve skutečnosti je tato motivace pro tento typ chování mimořádně vzácná. Skutečný...

Ceny Grammy 2021 se budou vysílat v neděli 14. března. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete show sledovat online zdarma.

Podívejte se, jak sledovat 3. sérii epizod „Dobrý boj“ online prostřednictvím živého přenosu, který je k dispozici na CBS All-Access.

Rozměry tenisu: Jak velký je tenisový kurt a který povrch je nejrychlejší ?.

Jak vyrobit kandovaný citrus. Tento dekadentní recept je dokonalou ozdobou mnoha dezertů a jeho kombinace sladkého a koláčového nadchne vaše chuťové pohárky! Podává 8 až 10 Doba přípravy: 10 minut Doba vaření: 20 minut Oloupejte ...