Dimitrov poprvé porazil Del Potra, aby se dostal do čtvrtí Cincinnati

17. srpna 2017; Mason, OH, USA; Grigor Dimitrov (BUL) reaguje proti Juanu Martinovi del Potro (ARG) během Western and Southern Open v Lindner Family Tennis Center. Aaron Doster-USA DNES Sport

17. srpna 2017; Mason, OH, USA; Grigor Dimitrov (BUL) reaguje proti Juanu Martinovi del Potro (ARG) během Western and Southern Open v Lindner Family Tennis Center. Aaron Doster-USA DNES Sport

kdo může dělat body v badmintonové hře

(Reuters) - Grigor Dimitrov zdolal ve čtvrtek poprvé v šesti kariérních pokusech velkého bijce Argentince Juana Martina del Potra, aby si rezervoval místo v posledních osmi na Cincinnati Open.

Sedmý nasazený Bulhar postoupil do svého osmého čtvrtfinále ATP World Tour Masters 1000 vítězstvím 6-3 7-5 nad Del Potrem, který v závěrečných fázích hodinového 39minutového zápasu bojoval s intenzivním vedrem.

'Je to ošidný soupeř ... super zkušený hráč,' řekl Dimitrov.

„Rozhodně jsem se musel trochu držet stranou od toho forhendu. Věděl jsem, že když budu držet míč nízko na jeho bekhendové straně a jen se nějak propracuji na kurt, bude to správná věc. Myslím, že jsem to dnes udělal velmi, velmi dobře. '

Dimitrov se bude ucházet o postup do semifinále druhý rok po sobě, když se utká s Japoncem Yuichi Sugitou, který dosáhl svého prvního čtvrtfinále Masters 1000.

Nenasazený Sugita porazil Rusa Karena Chačanova 6-7 (0) 6-3 6-3, než si bouřka vynutila přerušení hry na více než dvě hodiny.

Před dvěma měsíci získal 28letý Japonec svůj první titul ATP World Tour na Antalya Open a přidal tak tři koruny ATP Challenger Tour získané v roce 2017.

'Hraje opravdu dobře,' řekl Dimitrov. 'Bude to rozhodně těžký soupeř, kterého je třeba hrát.'

„Nepodceňuji jeho schopnost hrát dobrý tenis. (Když) jste ve čtvrtfinále Masters 1000, může se stát cokoli. Je docela odhodlaný a docela ho vzrušuje hrát, takže je ještě nebezpečnější. '

Dimitrov začal skvěle tím, že otevřel vedení 3: 0 proti Del Potrovi, který nedokázal za stavu 3: 5, 30: 40 proměnit brejk na podání Bulhara.

Del Potro zrcadlil Dimitrov tím, že vyhrál první tři hry druhého setu, ale nedokázal proměnit tři šance na setboly na 5-4, než Argentinec začal bojovat v horku.

Na střídačku 6-5 byl povolán lékař, ale Del Potro byl rozhodnut zápas dokončit.

Dimitrov se pro sezónu zlepšil na 31-14, což zahrnuje dva tituly ATP World Tour.

(Reporting Larry Fine in Tampa; Editing by Ken Ferris)

Populární Problémy

Film „House on Fire,“ Lifetime's latest „Ripped From the Headlines“ má premiéru v sobotu 13. března. Zde je návod, jak můžete film sledovat online zdarma.

Super Bowl LV s Mahomesem a náčelníky vs Brady a Bucs je konečně tady. Zde je návod, jak můžete hru sledovat na konzole Xbox One nebo Xbox Series X/S.

Vázáni na vrchol ACC 5-1 v konferenčním hraní, Duke a Louisville se setkají v sobotu k obrovské bitvě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Dne 6. noci má premiéru 6. sezóna seriálu When Calls the Heart. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online nebo po jeho odvysílání.