Roland Garros: Ana Bogdan vs Timea Babos náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Ana Bogdan bojuje se zraněními od své odpočinkové sezóny 2018

Ana Bogdan bojuje se zraněními od své odpočinkové sezóny 2018

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Ana Bogdan vs Timea Babos

Datum: 29. září 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

je ping pong stejný jako stolní tenis

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Finanční odměna: Cca. 38 000 000 €

jaká velikost tenisové rakety pro 6 let

Načasování zápasu : 11 hodin SELČ, 14:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC / tenisový kanál | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: Kompletní Rozpis French Open 2020


Ana Bogdan vs Timea Babos náhled

Rumunka Ana Bogdan má za posledních několik měsíců svůj spravedlivý podíl na problémech s opakujícím se zraněním lokte. Ale dřívější světová jednička 59 se bude snažit obrátit nový list tím, že se mu na French Open daří.

Sedmadvacetiletá Bogdanová měla v roce 2018 průlomovou sezónu a zdálo se, že neustále stoupá po světovém žebříčku. Ale právě v té době začaly na povrch vycházet problémy s loktem a ona od té doby dokázala hrát jen sporadicky.

Bogdan však měl pár slibných výsledků při návratu turné WTA v srpnu letošního roku a dosáhl na posledních osm v Praze. Nyní bude mít své šance proti relativně snadné soupeřce prvního kola Timea Babos.

Timea Babos letos ještě nevyhraje hlavní remízu ve dvouhře

Timea Babos letos ještě nevyhraje hlavní remízu ve dvouhře

Babos, přestože je na antuce stále zelenou hrozbou, v tomto zápase nevzbuzuje velkou důvěru. Letos hrála osm turnajů ve dvouhře, ale zatím nevyhrál hlavní remízu.

Babosovy výsledky po návratu z turné byly obzvláště znepokojivé. Na posledních dvou turnajích utrpěla zkrotné ztráty na Madison Keys a Arantxa Rus, přičemž ve dvou zápasech dohromady zvládla pouze tři hry.

nejlepší tenisové sukně

Maďar má útočnou hru založenou na pevných úderech, poněkud podobnou Bogdanu. Obě ženy jsou také extrémně pohodlné na síti a zápas přijde na to, kdo v daný den dobře provede svou hru.

Ana Bogdan vs Timea Babos proti sobě

Ana Bogdanová

Jedinou výhrou Ana Bogdana v Paříži je Marketa Vondrousová, finalistka roku 2019

Timea Babos vede tváří v tvář proti Ana Bogdan se štíhlým rozdílem 1: 0. Maďarka porazila svou soupeřku v jejich jediném předchozím setkání, které přišlo na tvrdých kurtech Brazílie v roce 2016.

Predikce Ana Bogdan vs Timea Babos

Jedná se o poměrně dobře vyvážený zápas, protože obě ženy mají podobný styl hry, přičemž ani jedna z nich v posledních měsících nevytvořila nejlepší úroveň.

Bude to bitva o základní linii se spoustou dlouhých výměn. A přestože by se dalo chtít Timea Babosové získat výhodu jednoduše na základě tréninkové praxe navíc, kterou měla po celý rok, Ana Bogdan nelze započítat.

pravidla tenisového skóre

Rumunka vypadala sebevědomě ve svém zápase s Kristýnou Plíškovou v Praze, kde před odchodem ze zápasu vedla 5: 2. Pokud je plně fit, měla by mít dost palebné síly, aby si v tomto našla cestu přes Babos.

Předpověď: Ana Bogdan vyhrát ve třech setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte nejnovější informace Výsledky French Open 2020 a Plán

Populární Problémy

Horní lis pomáhá budovat silná, svalnatá ramena a paže. Chcete -li provést cvičení správně, začněte tím, že budete držet tyč na klíční kosti, než ji zvednete vzhůru v přímce nad hlavou. Umístěním paží, nohou a ...

Organizátoři Australian Open 2021 potvrdili, že kvalifikační akce mužů se letos uskuteční v Dauhá, zatímco kvalifikace žen se uskuteční v Dubaji.

Ať už máte psa venkovního nebo vnitřního, psí boudy jsou investice, která se vyplatí. Psí dům může sloužit jako stálý úkryt pro venkovní psy nebo jako místo, kde se mohou potulní psi potloukat, když jsou venku. Stavba psa ...

Žádné těžké pocity, když se Hewitt loučí s bývalou láskou Kim

Andy Murray, trojnásobný grandslamový šampion, si nadcházející Australian Open nezahraje.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat Historii hrůzy Eli 2 Roth ve svém Roku, Firesticku nebo jiném streamovacím zařízení.