Živý stream Broncos vs Packers: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Aaron Rodgers slaví s Davante Adamsem poté, co se oba spojili pro příjem přistání.Aaron Rodgers a Green Bay Packers usilují o vzácný start 3: 0 pod vedením prvního trenéra Matta LaFleura, protože v neděli vítají zápasící Denver Broncos na Lambeau Field.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Broncos vs Packers na počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně Denveru a Green Bay) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Broncos vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Denveru a Green Bay). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Broncos a Packers.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Broncos vs Packers na vašem počítači přes web Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

z čeho jsou tenisky vyrobeny

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Broncos vs Packers a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Broncos vs Packers

Kdo byl posledním hlavním trenérem Packers, který začal 2: 0? Vince Lombardi. To LaFleura na začátku jeho kariéry přivádí k nějakému vzácnému vzduchu, ale zatím se nedostává před sebe.

Jak to vidím já, řekl LaFleur, je to vždy jeden týden. Nemůžeme se dívat dál než dnes a připravovat se jít ven a udělat tu nejlepší práci, kterou můžeme, a dnes se zlepšit. Vidím to jako jednu hru najednou. Nebojím se toho, co přijde po silnici.

Packers jsou uprostřed těžkého 11denního úseku, kde budou hrát tři hry. Minulý týden porazili soupeře Vikingů NFC proti Severu 21-16 a ve čtvrtek večer příští týden nastoupili proti Eagles.

Prostě to prosekáváte, řekl quarterback Aaron Rodgers. Dělali jsme to za ta léta. Vždy budete mít čtvrteční večerní hry, alespoň jednu každou sezónu, takže víte, že je to náročný týden. … Několik z nich jsme měli doma a za ta léta jsme si vedli opravdu dobře, takže se v neděli musíme postarat o práci a připravit se na krátký týden s vědomím, že na konci přijde pěkná malá přestávka.

Aaron Jones z třetího ročníku Green Bay nasbíral minulý týden 116 yardů a touchdown na 23 kariérních maximách vyhrál proti Vikingům. Je to pěkná vráska pro Packers, kteří mají v poslední době nekonzistentní běh.

Odvedl neuvěřitelnou práci, řekl LaFleur. Ve skutečnosti to byl náš hráč hry v útoku. Odvedl skvělou práci. Ale také jsem si myslel, že to začalo vepředu. Myslel jsem, že naše útočná řada pro něj udělala opravdu pěknou práci, když blokovala.

Broncos kleslo na 0: 2 srdcervoucím způsobem, když se ujalo vedení pozdě po odvážném dvoubodovém konverzním hovoru hlavního trenéra prvního ročníku Vica Fangia, jen aby viděl, jak to Medvědi vytáhli s nějakou kopající hrdinstvím.

swing tenisový míček

Snažíme se vyhrávat hry, a pokud máme příležitost vyhrát zápas s dvoubodovou hrou na konci, vždy to zvážím, řekl Fangio.

Emmanuel Sanders byl jasným místem pro Denver navzdory pomalému startu, zaznamenal 16 recepcí na 184 yardů, dva TD a 2bodovou konverzi při svém návratu z chirurgie Achilles.

Packers jsou favority 7,5 bodu s celkovým počtem 43 bodů.


Populární Problémy

TWEET-N-VOLLEY

Jak vypadat dobře v praku. Přiznejme si to: zlomení nebo poranění ruky takovým způsobem, že musíte nosit závěs, je jednou z nejhorších věcí, které se mohou stát. Ještě horší věc je, když nemůžete přijít na to, jak se oblékat, abyste vypadali ...

Letové ovladače úzce spolupracují s národními vesmírnými programy, aby byly vesmírné mise úspěšné. Možná jste viděli letové ovladače ve filmech, jak navádějí kosmické lodě a pomáhají posádce při jejich misi. Abychom tuto odpovědnost přijali, ...

Ředitel turnaje v Acapulcu Raul Zurutuza nedávno vysvětlil, proč Roger Federer nikdy nehraje na akci na úrovni 500 v Mexiku.

Dvacetinásobný vítěz Major Roger Federer uskuteční svůj očekávaný návrat na katarském ExxonMobil Open v Dauhá, který se bude hrát od 8. do 13. března.

Jak zhubnout před školou. Blížící se nový školní rok vždy připadá jako příležitost představit vám nové. Pro mnoho mladých dospělých, mladistvých a dokonce i dětí je hubnutí kýženým cílem, než začne škola znovu. Odolat...