Jak streamovat „Program ochrany princezen“: Průvodce prohlížením rodiny

streamovací program ochrany princezen

Disney

Chystá se korunovat za královnu, když do národa Costa Luna princezny Rosalindy Montoya Fiore vtrhne generál Magnus Kane, vůdce sousední Costa Estrella, který plánuje zajmout královskou rodinu a převzít vládu nad zemí. Naštěstí pro ni je Rosalinda (Demi Lovato) odvedena pryč do ředitelky Allison Liddi Program Ochrany Princezen (2009) a dostal novou šanci na život jako Rosie, obyčejný teenager v Louisianě.

Streamujte program ochrany princezen zde

skvělé tenisky

Rosie se spřátelí s Carterem Masonem (Selena Gomez), jejím bratrancem a oběma se sblíží - tak blízko, že když se Rosie rozhodne jít domů na Costa Luna, Carter naláká generála Kanea do pasti, aby ji zachránil. Bude to fungovat? Hodinky Program Ochrany Princezen online, abyste to zjistili, a přečtěte si to Program Ochrany Princezen streamovací průvodce, abyste se dozvěděli více o tom, jak tento film pomohl zahájit dvě hlavní výkonné kariéry a další.

Zde je návod, jak streamovat Program Ochrany Princezen právě teď:

Jak streamovat „Program ochrany princezen“ - exkluzivně na Disney+

Třináctý rok je jedním z klasických původních filmů Disney Channel, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Třináctý rok a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tuto slevu balíček Disney+ , Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Program ochrany princezen
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte program ochrany princezen zde


„Program ochrany princezen“: Přehled

Datum vydání: 26. června 2009
Tvůrci: Výkonný producent Douglas Sloan, producent Danielle Weinstock, spisovatelé Annie DeYoung a David Morgasen
Ředitel:
Allison Liddi
V hlavních rolích:
Demi Lovato, Selena Gomez, Tom Verica, Jamie Chung
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Když je napadena země princezen, Program ochrany princezny ji odvádí do Louisiany, kde se snaží zapadnout jako obyčejný teenager.


Jak dlouhý je „Program ochrany princezen“?

Program Ochrany Princezen je 90minutové komediální rodinné drama.


Děj „Programu ochrany princezny“

Chystá se korunovat na královnu, když do národa Costa Luna princezny Rosalindy Montoya Fiore vtrhne generál Kane, vůdce sousední Costa Estrella, který plánuje zajmout královskou rodinu a převzít vládu nad zemí. Naštěstí pro ni je Rosalinda (Demi Lovato) vyvržena pryč a dostane novou šanci na život jako Rosie, obyčejný teenager v Louisianě - ačkoli její matka, královna Sophia, je zajata Kaneovými agenty.

V Americe se Rosie stane bratrancem divošky Cartera Masona (Selena Gomez) a oba se sblíží, protože Carter učí Rosie splynout jako typický americký teenager. Když generál Kane oznámí plány na svatbu s Rosalindinou matkou, královnou Sophií, rozhodne se Rosie vrátit na Costa Luna - ale když to Carter zjistí, místo toho naláká generála Kanea do pasti, aby zachránila svého přítele. Když to Rosie zjistí, zmaří Carterův plán a promění se v Kane. Naštěstí pro obě dívky stáli agenti Programu ochrany princezen, aby je zachránili, a Rosalinda zaujala své právoplatné místo královny Costa Luny.


Obsazení „Programu ochrany princezny“

Program Ochrany Princezen se stal nejsledovanějším kabelovým filmem roku 2009 a pomohl zahájit hlavní kariéry pro jeho dvě hvězdy. Zde je několik hlavních hráčů.

Demi Lovato jako princezna Rosalinda Montoya Fiore / Rosie Gonzalez

Princezna Rosalinda Montoya Fiore se chystá být korunována královnou, když je její země napadena a ona musí uprchnout do Louisiany, kde předstírá, že je obyčejným teenagerem. Lovato je známá herečka a muzikálová interpretka s téměř 100 kredity, včetně televizních filmů Disney Camp Rock a Camp Rock 2: The Final Jam. Svou hereckou kariéru začala jako dítě Barney a přátelé a také vydal řadu písní a alb.

Selena Gomez jako Carter Mason

Carter Mason je typický americký dospívající divoška, ​​která se stane Rosieho první a nakonec i nejlepší kamarádkou v Louisianě. Gomez je herečka a zpěvačka, která také začala Barney a přátelé od 2002-2004 a pokračoval ve více než 80 filmech, krátkých videích a televizních pořadech. Ona je známá pro její role jako Alex Russon v Wizards of Waverly Place: The Movie (2009) a stejnojmenný televizní seriál z let 2007 až 2012, Beezus Quimby v roce 2010 Ramona a Beezus a hlas Mavise v animaci Transylvánský hotel trilogie.

Jaime Chung jako Chelsea

Chelsea je jednou z průměrných dívek, s nimiž se Rosie setkává, a musí se naučit žít v Louisianě. Chung pokračoval hrát role v komediích pro dospělé Kocovina část II a Kocovina část III , se v televizním seriálu objeví jako Mulan Bylo nebylo a hlas Go Go Go in Velký hrdina 6 filmové a televizní seriály. Hraje také jako Clarice Fong / Blink v televizním seriálu 2017-2019 Nadaný .

Tom Verica jako Joe Mason

Agent programu ochrany princezny Joe Mason zachrání princeznu Rosalindu před zajetím Kane a utají ji do svého domova. Verica je známá svou rolí jako Sam Keating v televizním seriálu Jak se dostat pryč s vraždou od roku 2014 do roku 2019, Jack Pryor v sérii Americké sny (2002-2005), Kahn ve filmu Diehard 2 (1990) a více než 50 dalších hereckých kreditů.


Písně a soundtrack „Programu ochrany princezny“

Program Ochrany Princezen obsahuje duet napsaný Vitaminem C, Michaelem Kotchem a Davidem Derbym v podání Lovato a Gomez, One and the Same. Píseň dosáhla #82 na Plakátovací tabule 100 nejlepších. Hudební video k písni bylo součástí DVD vydání filmu. Lovato také hraje Two Worlds Collide, který napsala společně s Jonas Brothers a vydala na svém debutovém albu, Nezapomeň . The Girl Can't Help It hraje herec a hudebník Mitchel Musso. The zvukový doprovod zahrnuje také soboty a neděle KSM.


„Program ochrany princezen“ u pokladny

Ochrana princezny Program debutovalo 8,5 milionu diváků , což z něj dělá televizi špičkové zábavné televizní vysílání v roce 2009 pro děti a mládež . Program Ochrany Princezen právě vydělal Prodeje DVD ve výši 13,6 milionu USD od vydání v roce 2009.

jak streamovat espn plus

Recenze „Programu ochrany princezen“ - Co řekli kritici

Program Ochrany Princezen na webu získal čtyři hvězdičky z pěti Common Sense Media , který cituje pozitivní vzory, přátelství a vzkazy s malým násilím, špatným jazykem nebo sexy věcmi. Odrůda souhlasil a film označil za lehký jako letní vánek na louisianský záliv a dodal, že přináší mladým dívkám příjemnou zprávu o sebeúctě. Film získal v roce 2009 cenu Teen Choice Award za letní televizní film Choice a Selena Gomez získala cenu za Choice Summer TV Star - Female. Režisér Allison Liddi získal cenu Directors Guild of America za mimořádný režijní úspěch v dětském programu.


Kde se „Disney Movie“ hodí do Pantheonu Disney Movie

Program Ochrany Princezen umístil #43 na Člověk zevnitř 'S žebříček 50 nejlepších originálních filmů Disney Channel , na základě recenzí diváků na Shnilá rajčata . Film byl jednou z prvních velkých filmových rolí pro Lovata i Gomeza a pomohl oběma umělcům nastartovat plodnou kariéru.


Trailer „Program ochrany princezen“Hrát si

Program ochrany princezen - upoutávka Připravte se na veselou a srdceryvnou kontrolu královské reality v Programu ochrany princezny, novém úspěšném filmu Disney Channel Original Movie v hlavních rolích se Selenou Gomez (Wizards of Waverly Place) a Demi Lovato (Sonny With a Chance)! Světy královské rodiny a drsnosti-to se srazí, když krásná Rosalinda (Lovato) vstoupí do Programu ochrany princezny a přesune se… 2012-07-10T03: 58: 09Z

Streamujte program ochrany princezen zde


Drobnosti „Programu ochrany princezny“: 5 rychlých faktů

Program Ochrany Princezen pomohl zahájit kariéru jejích dvou hvězd a byl velkým hitem u cílového publika při jeho televizní premiéře. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. Bratři Jonasovi měli ruku v „Programu ochrany princezen“

Lovato je spoluautorem písně Dva světy se srazí s The Jonas Brothers-Nickem, Joe a Kevinem-který spolu s Johnem Fieldsem také produkoval Lovatovo vystoupení. Lovato údajně pokračuje v přátelství s The Jonas Brothers, kteří ji veřejně podporovali poté, co v roce 2018 oznámila hospitalizaci kvůli předávkování drogami.

2. Než byla princezna Meghan ... Byla tu princezna Rosalinda Montoya Fiore

Můžete dohnat hvězdy Program Ochrany Princezen O 10 let později v tento článek z International Business Times - včetně herečky Jamie Chung, která v tomto filmu hrála průměrnou dívku a pokračovala v hraní rolí Kocovina část II a Část III a hlas Go Go Go in Velký hrdina 6 filmové a televizní seriály.

3. Společnost Disney propagovala „Program ochrany princezen“ odměnou, díky níž si diváci musí opravdu dávat pozor

Disney Channel našel zajímavý způsob propagace premiéry z Program Ochrany Princezen : Pokud by diváci dokázali správně spočítat, kolikrát byla během filmu vyslovena princezna, princezna a princezna (86), mohli by toto číslo zadat online pro přístup k dosud neviděným epizodám původní série Čarodějnice z Waverly (v hlavní roli Selena Gomez) a Sonny se šancí (v hlavní roli Demi Lovato).

4. „Program ochrany princezen“ byl natočen v Portoriku a představuje známé portorické herce

Sully Diaz , která hraje královnu Sofii Fiore, během své 40leté herecké kariéry účinkovala v mnoha španělských televizních seriálech a filmech v Portoriku i jinde. Johnny Ray Rodriguez -komik a herec známější pouze jako Johnny Ray-od začátku dvacátých let minulého století vystupoval v sitcomech, stand-upu, filmech a dalších, včetně epizod Bláznivá bývalá přítelkyně a Pověra . Film byl zfilmováno v březnu a dubnu 2008 na několika portorických vysokých školách, hradech a jezerech.

5. Co se stane Rosalindou a Carterem, můžete zjistit v krátké knižní sérii „Program na ochranu princezen“

Chcete zjistit, co se stane, když se Carter a Rosalinda vrátí do života jako obvykle ve svých domovech Louisiana a Costa Luna? A dvoukniha Program Ochrany Princezen série napsaná Wendy Loggia si představuje, co přijde dál Program ochrany princezen č. 1: Pronásledování koruny a Program ochrany princezen č. 2: Královská tajnost .

badmintonové pálky

Streamujte program ochrany princezen zde


Populární Problémy

Novak Djokovič hrál minulý týden hlavní roli na turnaji ATP 250 Serbia Open v Bělehradě. Turnaj pořádal Djokovičův bratr Djordje a světová jednička

Jak nosit černé džíny. Ačkoli černé džíny jsou obvykle součástí neformálního vzhledu, můžete je obléknout správným stylem. Noste černé džíny jako kotevní kus nebo na ně upozorněte detaily, jako jsou opasky a/nebo roztřepené trhliny ....

Zde je návod, jak streamovat speciál Rise Up New York online, který se vysílá v pondělí 11. května v 19 hodin. ET/16:00 PT na CNBC.

Maria Sharapova a Ana Ivanovic Brisbane, 26. listopadu (IANS) Tenistky Maria Sharapova a Ana Ivanovic zahájí novou sezónu v Brisbane.

„Cribs“ televize MTV předpokládá návrat do nové sezóny v roce 2021, počínaje středou 11. srpna. Zde je několik způsobů, jak můžete show sledovat online.