Charleston 2021: Andrea Petkovic vs Yulia Putintseva náhled, head-to-head & prediction | Volvo Car Open

Andrea Petkovic

Andrea PetkovicPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Andrea Petkovic vs Julia PutintsevaDatum: 5. dubna 2021Turnaj: Volvo Car Open 2021

Kolo: První kolo (kolo 64)Místo : Charleston, Spojené státy americkéKategorie: WTA 500

Povrch: Zelený jílvzor tenisové sukně

Odměna: 823 000 $Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 12:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

Andrea Petkovic vs. Julia Putintseva náhled

Bývalá šampionka Charlestonu Andrea Petkovic zahájí v pondělí zápasem 1. kola proti 11. nasazené Julii Putintsevové svůj Charleston Open 2021.

Petkovic, který vyhrál turnaj v roce 2014, má trochu smíšený start do nové sezóny. I když se jí podařilo udržet ji proti špičkovým jménům jako Ons Jabeur a Sofia Kenin, konzistentní výsledky jí unikly.

Němec by nyní doufal ve změnu bohatství zde v Charlestonu.

Julia Putinseva

Julia Putinseva

Putintseva mezitím prodělala předčasné výjezdy ve svých posledních pár výletech na WTA a sama se snaží znovu objevit nějakou formu před antukovou sezónou.

Kazachová skončila rok 2020 na vrcholu, když dosáhla svého prvního grandslamového čtvrtfinále na US Open. A silné předvádění na několika dalších turnajích na tvrdém hřišti na konci roku by ještě posílilo její sebevědomí.

Putintseva je schopná protihráčka a daří se jí v náročných podmínkách a mohla by se Petkoviče zeptat na pár otázek.

Andrea Petkovic vs Julia Putintseva tváří v tvář

Tady by Andrea Petkovic věnovala své šance na rozrušení.

Tady by Andrea Petkovic věnovala své šance na rozrušení.

Julia Putintseva vede Andreu Petkovic na vzájemných setkáních s náskokem 3: 1. Němec triumfoval v prvním setkání mezi těmito dvěma, ale Kazach od té doby vyhrál tři v řadě.

Predikce Andrea Petkovic vs Julia Putinseva

Andrea Petkovic se pravděpodobně bude snažit převzít kontrolu nad zápasem, vzhledem ke své vynikající útočné hře. V průběhu let byla silnou umělkyní na tvrdých tratích a je více než schopná to vytáhnout ze základní linie.

Na druhé straně to bude Julia Putintseva, která z toho chce udělat fyzickou záležitost. Při absenci jakýchkoli velkých zbraní se často pokouší spustit každý míč v naději, že vytáhne chyby.

Petkovic bude muset použít svůj velký forhend, aby si usnadnila hru v přední části hřiště, a pokusit se získat rychlé body. Nechtěla by si dopřát delší rally proti někomu, jako je Putintseva, který pravděpodobně bude s postupem zápasu silnější.

Předpověď: Andrea Petkovic vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak mít vyvážený zdravotní trojúhelník. Health Triangle je užitečný nástroj pro vizualizaci vaší celkové pohody. Trojúhelník se skládá ze tří stran, z nichž každá představuje důležitou stránku vašeho zdraví: fyzickou, duševní a sociální ....

Cowboys a Eagles, svázaní o vedení v NFC East, se sejdou v nedělním 16. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru seriálu The Bachelorette v roce 2019, a také 15 epizod seriálu budoucí sezóny online prostřednictvím živého přenosu.

Hrdý uzbecký Nurudinov uvolňuje zlato v Riu

Serena Williamsová pokračovala ve své dominanci nad Marií Šarapovovou až do finále Wimbledonu. Tam se setká s nováčkem Garbine Muguruzaovou, která porazila Agnieszku Radwanskou po kontroverzních výzvách od Poláka po zjevných pokynech z boxu jejího hráče.