Charleston 2021: Andrea Petkovic vs Yulia Putintseva náhled, head-to-head & prediction | Volvo Car Open

Andrea Petkovic

Andrea Petkovic

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Andrea Petkovic vs Julia Putintseva

Datum: 5. dubna 2021

Turnaj: Volvo Car Open 2021

Kolo: První kolo (kolo 64)

Místo : Charleston, Spojené státy americké

Kategorie: WTA 500

Povrch: Zelený jíl

Odměna: 823 000 $

Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 12:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

Andrea Petkovic vs. Julia Putintseva náhled

Bývalá šampionka Charlestonu Andrea Petkovic zahájí v pondělí zápasem 1. kola proti 11. nasazené Julii Putintsevové svůj Charleston Open 2021.

Petkovic, který vyhrál turnaj v roce 2014, má trochu smíšený start do nové sezóny. I když se jí podařilo udržet ji proti špičkovým jménům jako Ons Jabeur a Sofia Kenin, konzistentní výsledky jí unikly.

Němec by nyní doufal ve změnu bohatství zde v Charlestonu.

Julia Putinseva

Julia Putinseva

Putintseva mezitím prodělala předčasné výjezdy ve svých posledních pár výletech na WTA a sama se snaží znovu objevit nějakou formu před antukovou sezónou.

Kazachová skončila rok 2020 na vrcholu, když dosáhla svého prvního grandslamového čtvrtfinále na US Open. A silné předvádění na několika dalších turnajích na tvrdém hřišti na konci roku by ještě posílilo její sebevědomí.

Putintseva je schopná protihráčka a daří se jí v náročných podmínkách a mohla by se Petkoviče zeptat na pár otázek.

Andrea Petkovic vs Julia Putintseva tváří v tvář

Tady by Andrea Petkovic věnovala své šance na rozrušení.

Tady by Andrea Petkovic věnovala své šance na rozrušení.

Julia Putintseva vede Andreu Petkovic na vzájemných setkáních s náskokem 3: 1. Němec triumfoval v prvním setkání mezi těmito dvěma, ale Kazach od té doby vyhrál tři v řadě.

Predikce Andrea Petkovic vs Julia Putinseva

Andrea Petkovic se pravděpodobně bude snažit převzít kontrolu nad zápasem, vzhledem ke své vynikající útočné hře. V průběhu let byla silnou umělkyní na tvrdých tratích a je více než schopná to vytáhnout ze základní linie.

Na druhé straně to bude Julia Putintseva, která z toho chce udělat fyzickou záležitost. Při absenci jakýchkoli velkých zbraní se často pokouší spustit každý míč v naději, že vytáhne chyby.

Petkovic bude muset použít svůj velký forhend, aby si usnadnila hru v přední části hřiště, a pokusit se získat rychlé body. Nechtěla by si dopřát delší rally proti někomu, jako je Putintseva, který pravděpodobně bude s postupem zápasu silnější.

Předpověď: Andrea Petkovic vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Běh Rogera Federera ve Wimbledonu 2021 dospěl k nepředvídatelnému konci, když ve středu ve čtvrtfinále porazil Hubera Hurkacze 6: 3, 7: 6 (4) a 6: 0.

Shromáždili jsme ty nejlepší webové kamery a rozebrali, co byste měli při nákupu streamovat do služeb jako Twitch a YouTube.

„Restaurant Hustle 2020“ je nový dokument, který má premiéru v neděli na Food Network. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Novak Djokovič upřednostňuje přítelkyni a Marii Šarapovovou

Výtah je téměř dokonalé prostředí pro šprýmaře. Je snadné obtěžovat lidi, když jste stísněni na tak malém, těsném prostoru. Protože jízdy výtahem obvykle trvají méně než minutu, ujistěte se, že jsou vaše žerty rychlé a ...

The College of the Ozarks se rozhodla již nenosit týmové uniformy, které vyrábí Nike v reakci na novou reklamu společnosti.