Holger Rune se vrací, aby dosáhl římského finále, zaznamenal první vítězství v pěti střetnutích s Casperem Ruudem

Dvacetiletý Dán postoupil do svého třetího letošního finále na antuce díky sobotnímu vítězství 6-7 (2), 6-4, 6-2.

Hodně se udělalo o tom, jak se Casper Ruud a Holger Rune naposledy společně postavili na kurt během pikantního čtvrtfinále Roland Garros v roce 2022 a o dramatu, které se poté rozléhalo v šatně. Totéž by se dalo říci o trajektoriích těchto dvou konkurentů v roce 2023, kdy Rune byl obecně upřednostňován odborníky, kteří nebyli znepokojeni skutečností, že vyhrál jediný set z 10 odehraných s Norem na antuce.velikost úchopu tenisové rakety

Pepř byl určitě zpátky na posledním sobotním setkání dvojice. Ruud předvedl svůj nejlepší tenisový set v roce 2022. Peprná stránka Runea se objevila v rally ve druhém setu, kdy se vydal na pětizápasovou jízdu, která se přenesla do jejich rozhodnutí. A byla tu paprika, kterou Ruud přinesl na chatu s předsednickým rozhodčím po skončení druhého setu, když mu bylo řečeno, aby přestal dostávat koučování.Když bylo vše řečeno a uděláno, Rune zajistil své první vítězství v pěti setkáních s dvojnásobným velkým finalistou. Sedmička odtáhla, 6-7 (2), 6-4, 6-2, aby dosáhla svého třetího finále na antuce letos na jaře a druhého na scéně ATP Masters 1000.

„Řekl jsem si, že v tuto chvíli nemám co ztratit. Pravděpodobně vyhraje zápas,“ řekl Rune poté World Feed. 'Řekl jsem si, že budu hrát zdarma, užiju si to, je to pravděpodobně můj poslední set tady.' Prostě jsem se musel snažit hrát tak, jak chci hrát, prostě agresivní, užít si to. Udělal jsem to. To byl vlastně klíč k návratu.'  Rune je nyní 7-1 proti Top 5 hráčům.

Rune je nyní 7-1 proti Top 5 hráčům.Dvacetiletý hráč čeká v nedělním finále na vítěze Daniila Medveděva a Stefanose Tsitsipase. S oběma soupeři ještě neprohrál.Rune vstoupil do poslední kapitoly svého soupeření s Ruudem po druhém vítězství v řadě nad Novakem Djokovičem. Zatímco si Ruud přenesl sebevědomí ze čtvrtfinálového úsilí, nasměroval víru, která vedla k jeho páru grandslamových finále v sezóně před vytvořením strhujícího úvodního tenisového setu. Oba hráči trefili míč extrémně dobře a nasadili kliniku v klouzavých a měnících se tempech – jak řekl Jim Courier, „hojno brilantnosti“. Byl to však Ruud, kdo vyhrál forhendový zápas a přinesl čistší provedení, aby se vyhnul jedinému brejku. Trojice neúspěchů od Runea pomohla jeho soupeři uzavřít případný tie-break s malým odporem.Ruud se připojil na 23 vítězů a otevřel si náskok jednoho setu a po určitou dobu si tuto úroveň udržoval, aby pokračoval v tlaku. Za stavu 2:2 ve druhém setu Rune stříkala po sobě jdoucí forhendy, aby uznala první přestávku v zápase. Během výměny požadoval lékařský oddechový čas, aby si nechal zapracovat na pravém rameni.

velikost tenisové rakety pro 7 let

Zdá se, že přerušení rytmu zpočátku neovlivnilo Ruuda, který se konsolidoval, aby zvýšil svůj náskok. Ale jak se brzy dozvěděl, při podání a forhendu Dána nedojde k žádnému zpomalení, na které by se dalo spolehnout, a když bez soustředění otevřel dveře, Rune se vrhl. Servírování za stavu 4-3, 30-15, Ruud dvakrát chyboval. Následovaly další dvě nedbalé chyby, když viděly dubnového mnichovského šampiona, aby se v setu vrátil k vyrovnanému stavu.

Následovala napínavá hra se čtyřmi dvojkami, ve které Rune předvedl své duševní odhodlání odvrátit duo brejkových bodů, které by jeho skandinávskému rivalovi umožnily podávat na zápas. Začátek konce následoval pro Ruuda v další hře, protože Rune nemohla udělat nic špatného, ​​když se zlomila v lásce, aby vyrovnala střet.

Před odchodem z kurtu na přestávku na set dostal Ruud od hlavního rozhodčího pokyn, aby nevyužíval čas na koučování ze své lóže. Ruunova energie strávená přemýšlením o situaci se prodloužila na zapomenutelný finálový set, kdy úřadující vicemistr Roland Garros nedokázal zopakovat svých 70 minut soutěže. Zatímco ztratil pozornost, Rune se s chutí vytočila. Konečný výsledek: 25 bodů vyhrál Rune na pouhých 12 pro Ruuda.

„Myslím, že hraje velmi nebojácně, bere míč brzy, což je na antuce opravdu působivé. Není příliš typické, že se vám na antuce daří příliš dobře, protože máte nějaké špatné odrazy a všechny tyto věci. Udělal to opravdu dobře,“ řekl Ruud v tisku. „Párkrát jsem hrál těžce, on se jen zvedl a trefil čistého vítěze zpět. Myslím, že je to opravdu dobře udělané.'

Když si oba podali ruce, pepř opustil skříňku s kořením ve prospěch sladidla. Výměna poplácání na hrudi a „hodně štěstí“ od Ruuda ukončily proces po dvou hodinách a 43 minutách.

Populární Problémy

Bianca Andreescuová byla ve středu vyřazena z prvního kola Wimbledonu Alize Cornetovou. Andreescu prohrál 6-2, 6-1 a zůstává bez vítězství na mistrovství ve dvou hlavních remízových vystoupeních.

Abby's je nový komediální seriál od Mika Schura. Zde je návod, jak sledovat online streamování epizod, pokud nemáte kabelové přihlášení.

Jak vyrobit stojan na lustrový košíček. Lustrový stojan na košíčky je elegantní způsob, jak vystavit své dekadentní lahůdky! Tyto stojany jsou oblíbené pro svatby, večírky a svátky, takže je hezké mít jeden kolem. Místo nákupu jednoho ...

Billie Jean Kingová, průkopnice WTA Tour, nedávno vyjádřila názor, že Asociace profesionálních tenistů (PTPA), spoluzakládaná Novakem Djokovičem a Vaskem Pospisilem, musí být v

Házení je velkou součástí mnoha sportů a když v něm budete dobří, může z vás udělat lepšího hráče nebo konkurenta. Naučit se házet může být zpočátku náročné, takže pokud máte úplně nového nebo nezkušeného vrhače, nechte ho začít jednoduchým ...

Newcastle přebírá Arsenal jako otvírák Premier League 2019-20. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA nebo Kanadě.