Jak sledovat hry Redskins online bez kabelu 2019

Sledujte hry Redskins bez kabelu

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Redskins, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.

Washington Redskins, který se blíží ke zklamání sezóny 2018, se snaží v roce 2019 odskočit, přestože hraje v potenciálně nabitém NFC East.

Hry Redskins letos budou buď na Foxu (12 her - vysílaných na vybraných trzích), CBS (3 hry - vysílané na vybraných trzích) nebo ESPN (1 hra - celonárodně vysílané v televizi), zatímco jedna z her Fox (24. října vs. Minnesota) bude také zapnuto Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete hry Redskins sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelu a živého vysílání:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Součástí jsou kanály Redskins : Fox, CBS, ESPN (Fox a CBS jsou k dispozici naživo ve Washingtonu, DC a na dalších vybraných trzích)

tenisový loket se uzdraví sám

Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Redskins, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Redskins pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Součástí jsou kanály Redskins : Fox, CBS (oba dostupné živě ve Washingtonu, DC a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale na ESPN je pouze jedna hra Redskins během sezóny a jinak FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Redskins pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a hry vysílané na národní úrovni: Sling TV & CBS Naplno

Součástí jsou kanály Redskins : Fox (Sling Blue), ESPN (Sling Orange), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

jak hrát tenis ve dvouhře

Cena : 40 $ měsíčně za Sling Blue + Orange (25 $ měsíčně za každý balíček zvlášť); 5,99 $ měsíčně za CBS kanál Prime nebo CBS All-Access

Tato možnost je dohromady 46 $ za měsíc, ale rychle se prodraží, pokud chcete to, co některé z výše uvedených streamovacích služeb nabízejí, například DVR (5 $ za měsíc) nebo NFL RedZone (10 $ za měsíc). CBS navíc není zahrnuto, takže je zde další potíže s používáním druhé streamovací služby pro tyto hry. Pokud ale chcete hry Fox (12 her Redskins bude na Foxu), Sling Blue je na to dobrá a levná volba.

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a poté můžete hry Redskins sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

U her CBS můžete sledovat buď kanál CBS Amazon Prime, nebo CBS All-Access:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Redskins a všech ostatních her NFL na vašem počítači přes DAZN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

boty na tenis

Náhled sezóny Redskins 2019

Poté, co v minulé sezóně prohráli Alex Smith, Redskins narazili na rekord 7: 9, když prohráli pět z posledních šesti zápasů. Případ Keenum byl přiveden, aby pomohl napravit útok mimo sezónu - alespoň do doby, než bude nováček Dwayne Haskins považován za připraven převzít vládu. To znamená, že Redskins nenabízejí Keenu velkou podporu, protože se v minulé sezóně chlubili jednou z nejhorších ofenzivních linek ligy a vypadají, že jsou mimořádně tencí na široký přijímač. Pruhovaný Jordan Reed je zpět na špici, ale mimo to v minulé sezóně žádný z jejich počátečních přijímačů nepřesáhl 300 yardů. Přihrávkový útok bude nepochybně pro Redskins po celou sezónu slabou oblastí a pravděpodobně se budou muset hodně soustředit na běžeckou hru, aby důsledně hýbali fotbalem.

Redskins získávají zpět vzrušujícího mladého běžce Dariuse Guiceho po zranění ACL v minulé sezóně. Guice by měl být ve frontě, aby viděl lví podíl na dotycích v zákulisí nad Adrianem Petersonem a pokud by zůstal zdravý, Guice má velkou šanci být jednou z průlomových hvězd letošní sezóny. Adrian Peterson by měl být stále mírně efektivní v omezených opakováních, i když je daleko od síly MVP, ve které byl na vrcholu. Za předpokladu, že by jim útočná linie mohla poskytnout i sebemenší denní světlo, by Redskins ve skutečnosti měli mít celkem slušný pozemní útok.

Největší splash offseason pro Redskins přichází v podobě bývalého New York Giant a bezpečnosti volných agentů, Landona Collinse. Collins přináší stabilní veteránskou a tvůrčí přítomnost do sekundárního postavení obrany, která se v minulé sezóně mocně potýkala. Vpředu vypadá obranná linie nabitá vzrušujícími mladými talenty - hlavní hvězdou je bývalý zápasník Alabamy Da’Ron Payne. I když jim mohou chybět zkušenosti, nemají nedostatek talentu a mají šanci být jednou z průlomových jednotek roku 2019.

Redskins zdaleka nevyhrávají nyní, když je Smith na poličce, Haskins není připraven ke startu a zející otvory v pozicích přijímače a útočné řady. V obraně je však talent na vybudování solidního uchazeče v příštích letech. Letošní rok by měl sloužit jako další stavební kámen pro budoucí úspěch s řadou mladých hráčů v řadě, aby získali cenné zkušenosti. Haskins je pro Redskins určitě zadák budoucnosti, ale měli by si přinejmenším polepšit, než aby uzavřeli svou neuspokojivou sezónu 2018.


Populární Problémy

Grunge začalo v 90. letech, kdy se kapely jako Nirvana a Alice in Chains staly velkými. Mladí dospělí, kteří se zúčastnili hnutí grunge, se začali oblékat do neformálního oblečení inspirovaného Seattle a přijali nový přístup k nesouladu ...

Jak si dát Bandaida na koneček prstu. Špičky prstů mohou být pro obvaz nepříjemné. Bandáže mohou sklouznout nebo jsou objemné, což ztěžuje používání prstu. Naštěstí můžete standardní páskový obvaz snadno upravit a zabalit ...

Bolesti svalů v určitém období svého života pociťuje téměř každý. Bolesti svalů mohou být mírné až nesnesitelné a mohou trvat jeden den až několik měsíců. Bolesti svalů mohou být lokalizovány na konkrétní svalové skupiny nebo zobecněny na celý váš ...

Váš průvodce sledováním animované série Iron Man online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Bianca Andreescu nedávno prohlásila, že stejně jako Naomi Osaka a Simone Biles má také problémy s duševním zdravím.

Kampaň Novaka Djokoviče na olympijské hry 2021 skončila minulý týden nečekaně brzy.