US Open 2020: Frances Tiafoe vs Andreas Seppi náhled, souboj a předpověď

Frances Tiafoe na Western & Southern Open 2020

Frances Tiafoe na Western & Southern Open 2020

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Frances Tiafoe vs Andreas Seppidatum : 1. září 2020Turnaj : US Open 2020

Kolo : První kolo (kolo 128)Místo : Flushing Meadows, New York, USAjak zastavit tenisový loket

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 39 024 000 $Načasování zápasu : 19:00 EDT, 4,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

levné tenisové rakety na prodej

Náhled Frances Tiafoe vs Andreas Seppi

Andreas Seppi na New York Open 2020

Andreas Seppi na New York Open 2020

Frances Tiafoe a Andreas Seppi se v úterý utkají v prvním kole US Open.

Tiafoe vstupuje do zápasu jako jeden z několika hráčů na turné, kteří v posledních měsících dostali COVID-19. Američan propadl viru, když se zúčastnil exhibičního turnaje v Atalantě.

Tiafoe přišla do Cincinnati Masters hned poté, co se vzpamatovala a byla negativní. A přestože prohrál těžký zápas v prvním kole proti Andy Murrayovi, nevykazoval mnoho známek únavy nebo dušnosti spojené s virem.

Před vypuknutím pandemie byla světová jednička 81 ve volném pádu. Poté, co obsadil 29. místo na světě (na začátku roku 2019), Tiafoe prodělal předčasné výjezdy na Australian Open, Aucklandu a Acapulcu.

Soupeř France Tiafoe, Ital Andreas Seppi, je jedním ze zkušenějších hráčů na turné a před zablokováním vypadal v dobré formě. Světová jednička 88 dosáhla finále na New York Open a cestou si zahrála mimořádný tenis, než se poklonila Kyle Edmundovi.

Seppiho jediný zápas po uzavření byl na Western & Southern Open v New Yorku, kde prohrál v prvním kole se Soon Woo Kwon ve třech setech.

pohodlná vycházková tenisová obuv

Podívejte se také na: Kompletní rok 2020 US Open Harmonogram


Frances Tiafoe vs Andreas Seppi tváří v tvář

Frances Tiafoe během svého třetího kola vítězství proti Andreas Seppi na Australian Open 2019

Frances Tiafoe během svého třetího kola vítězství proti Andreas Seppi na Australian Open 2019

Frances Tiafoe vede proti hlavnímu rekordu 1: 0 proti Andreasu Seppimu, když vyhrála své jediné předchozí setkání na Australian Open v roce 2019.

Poté, co prohrál těsný první set v tiebreaku, Tiafoe shromáždil, aby vyhrál druhý, než klesl na deficit dvou sad na jeden. Odtamtud americký hráč produkoval vynikající tenis a odmítl připustit jedinou přestávku podání, nakonec vyhrál 6-7 6-3 4-6 6-3 6-4.

Predikce Frances Tiafoe vs Andreas Seppi

Frances Tiafoe na finále ATP příští generace 2019

Frances Tiafoe na finále ATP příští generace 2019

velikost gripu tenisového skladu

Vzhledem k jejich historii a formě na hřišti za posledních 18 měsíců byla Frances Tiafoe oblíbenou sázkovou kanceláří. Díky konzistenci Andrease Seppiho na velkých akcích se stal pravidelným v první padesátce světového žebříčku.

Ital má trpělivý protiúderový styl, který by měl být dobrou fólií pro hru rychlých úderů Tiafoe, která se spoléhá na jeho vynikající první podání a forhend. Seppi se také bude snažit využít podmanivý bekhend Tiafoe tím, že začne vyčerpávat základní výměny a zpomalí tempo.

Pokud je ale Tiafoe v dobré porci - jako byl během loňského setkání na Australian Open - měl by být schopen vyhrát.

Předpověď : Frances Tiafoe vyhrát ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit bílou broskvovou drobenku. Tento drobeček se vyrábí s použitím mírně sladší a méně kyselé chuti bílých broskví. Jedná se o jednoduchý pokrm z broskví, který je posypán křupavou polevou. Chuť v křupavém je jemná a ...

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.

Jak přežít útok medvěda. Mít nad sebou medvěda je pravděpodobně jedno z nejděsivějších setkání přírody a je to tak správně. V případě, že budete mít někdy smůlu na takové blízké setkání, buďte připraveni tím, že znáte způsoby, jak ...

Zde je souhrn všech různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos epizod 19. série (2021) „American Idol“ online.

Zde je návod, jak sledovat Rams vs Lions online bez kabelu

Jak léčit zlomené kosti. Zlomeniny nebo zlomeniny kostí jsou běžným zraněním ve Spojených státech a po celém světě. Průměrný člověk ve vyspělé zemi může ve skutečnosti očekávat, že během svého života utrpí dvě zlomeniny. Https: // www ....