Jak streamovat Halloweentown: Průvodce prohlížením rodiny

stream halloweentown

Disney

Halloweentown (1998) je Disney Classic Original Movie v hlavních rolích s Kimberly J. Brown, Debbie Reynolds a Judith Hoag. Tento DCOM, který napsal Paul Bernbaum a režíroval Duwayne Dunham s tematickou hudbou složenou Markem Mothersbaughem, je kultovním favoritem pro každého, kdo vyrostl v 90. letech. A potěšení davu pro ty, kteří nyní vyrůstají. Sledujte Halloweentown online a Halloweentown streamujte nyní.

Zde je návod, jak streamovat Halloweentown právě teď:

Jak streamovat „Halloweentown“ - exkluzivně na Disney+

Halloweentown je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Halloweentown a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

prázdné plechovky od tenisových míčků
  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat Halloweentown
  5. 5. Klepněte na Halloweentown
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Halloweentown“: Přehled

Datum vydání: 17. října 1998
Tvůrci: Paul Bernbaum, Pauley Cooksey, Ali Matheson
Režie: Duwayne Dunham
Hrají: Debbie Reynolds, Judith Hoag, Kimbery J. Brown, Joey Zimmerman
Hodnocení: TV-G
Synopse: Matka se snaží chránit svou dceru před babičkou, která ji chce vycvičit jako čarodějnici a zachránit Halloweentown před zlem.


Jak dlouho je „Halloweentown“?

Halloweentown je dlouhý 84 minut.

co je smeč v badmintonu

Zápletka „Halloweentown“

Marni Piper (Kimberly J. Brown) a její sourozenci chtějí, aby je jejich matka Gwen (Judith Hoag) pustila na Halloween, ale ona to zakázala. Její babička Aggie (Debbie Reynolds) chce, aby se účastnily i děti, protože je čarodějnice a je jen přirozené, že se Marni, která je čarodějnicí, ale neví to, zapojila do halloweenských aktivit. Jakmile děti ulehnou do postele, Aggie a Gwen se pohádají, protože Marni odposlouchává. Dozvídá se, že stejně jako její babička je čarodějnice a že ji chce babička vycvičit, než jí bude 13, protože potřebuje její pomoc při záchraně Halloweentownu.

Halloweentown, magický svět, kde Aggie žije, pomalu ovládá démon s kapucí, který zmrazuje lidi a zavírá je v kině. Děti se vplížily do Halloweentownu kouzelným autobusem a následovaly Aggieho domů. Aggie začne učit Marni o tom, že je čarodějnice, když udeří démon s kapucí a Aggie se musí zlomit a jít ho zastavit. Gwen se objeví v Halloweentownu, aby získala zpět své děti, ale nedostala autobus zpět do skutečného světa. Houpá se u domu starosty Halloweentownu, aby ho požádala o pomoc a on je náhodou její bývalý přítel Kalabar (Robin Thomas).

Když má Kalabar konflikt v plánování, odejde a nedokáže zvládnout Gwenin problém. Gwen a děti jdou ven a vidí Aggie, kterou stopují do kina. A objevte zmrzlé lidi uvnitř. A objevte identitu démona s kapucí těsně předtím, než je také zmrazí! Pak je jen na Marni a jejích omezených čarodějnických schopnostech, aby kouzlo zlomily, než zamrzne a zavře se v kině se všemi ostatními.


Obsazení „Halloweentown“

Obsazení Hallweentownu je ukotveno dospělými, díky čemuž je tento DCOM ideální pro prohlížení s vašimi tweenagery a lidmi vašeho věku.

KIMBERLY J. HNĚDÁ jako MARNI PIPER

Brown hraje Marni Piper, která zjistí, že je ve skutečnosti čarodějnice těsně před svými 13. narozeninami. Náhodně přivede své dva sourozence do kouzelného města, kde žije její babička, a poté pokračuje v tažení celé své rodiny uprostřed magické krize. Předtím, než přišla k obsazení Halloweentownu, byla Brownová dobře známá pro svou roli Marah Lewis na mýdle, Guiding Light.

jak nosit vysílání

DEBBIE REYNOLDS jako AGATHA AGGIE CROMWELL

Reynolds hraje Aggie, Marniinu příliš horlivou babičku, která nemůže udržet nos mimo podnikání jiných lidí. Řídí akci filmu, učí Marni, jak se stát čarodějnicí, a jde proti Gweniným přáním. Reynolds je známá herečka s smyslným hlasem, která získala Oscara. Do své role v tomto filmu vnesla všechnu tu velikost.

JUDITH HOAG jako GWEN PIPER

Hoag hraje přízemní matku Gwen, která chce udržet své děti co nejdál od magie a čarodějnic, démonů a nebezpečí. Je to ta rozumná, kterou nikdo neposlouchá, opak její matky, Aggie, ve všech směrech. Když Hoag dorazila do Halloweentownu, byla čerstvá mimo Armageddon, aby hrála přímého muže, který se nechává zatáhnout do nepořádku všech ostatních.

band it tenisový loket

JOEY ZIMMERMAN jako DYLAN PIPER

Zimmerman hraje Dylana Piper, Marniho mladšího bratra a pomocníka. Je to člověk, který zvyšuje sázky na Marniho potíže, protože je zapojený navíc a zdá se, že ji jen následuje, aniž by přišel se svými vlastními nápady. V roce 1998 Zimmerman přinesl své odborné znalosti jako nešťastné malé dítě do Halloweentownu, když ve stejném roce udělal totéž v Caroline in the City a Very Bad Things.


Recenze „Halloweentown“ - Co řekli kritici

Kritici milovali Halloweentown a citovali jej jako jeden z nejlepších originálních filmů Disney Channel, které kdy byly natočeny. Je široce považováno za nadčasový klasický davpleaser, abych použil řeč z recenzí filmů z 90. let.


Kde se „Halloweentown“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Halloweentown je kultovní klasika s fanoušky o 21 let později, kteří jsou daleko mimo cílové demografické věkové rozmezí. To zařadil číslo devět na nejlepších 25 nejlepších originálních filmech Disney od Complex Magazine a je považována za jednu z nejlepších věcí na Halloween od BuzzFeed.


Drobnosti „Halloweentown“: 5 rychlých faktů

Mohlo být Halloweentown tajnou poctou Bewitched?

1. Jako první

Halloweentown byl první originální film Disney Channel od Kimberly J. Browna.

2. Obnovení historie

St. Helens, OR bylo nastavení filmu a město pořádá každoroční festival Halloweentown na památku natáčení filmu. Předělají lucernu jack-o a části sady pro návštěvníky.

3. Skutečný závazek

Judith Hoag zmeškala premiéru Armageddonu, aby natočila tento film.

velikost tenisového držadla 2

4. Pravda ve fikci

Marni, Dylan a mladší sestra Sophia byly pojmenovány po dětech spisovatele Paula Bernbauma.

5. Pocta očarovanému

Film byl vlastně poctou Okouzlený , původní série.

Streamujte Halloweentown hned


Populární Problémy

Jaime Munguia a Takeshi Inoue bojují o lehký pás střední váhy WBO. Zde je návod, jak sledovat boj online zdarma.

Jak pohladit kočku. Mazlení kočky může znít jednoduše, ale pro děti nebo lidi, kteří s kočkami netrávili mnoho času, je důležité vědět, co dělat a co nedělat, když se ke kočce přiblížíte a dotknete se jí. Hladit na špatném místě nebo používat příliš mnoho ...

V pátek se Spurs utkají s Manchesterem United při návratu každého týmu do hry EPL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu ve Spojených státech.

Sezóna 1997-98 Chicago Bulls je zachycena ve velmi očekávaném dokumentu „Poslední tanec“. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

V dubnu Roger Federer představil myšlenku sjednotit mužský a ženský tenis pod jedním tělem. Federerův návrh nyní získal podporu Martiny Hingisové, ale s určitými výhradami.

Boty Merrell jsou značkou obuvi, která se často používá pro outdoorové aktivity, jako je pěší turistika. Společnost Merrell doporučuje boty čistit pouze jemným mýdlem, aby nedošlo k poškození materiálu. Pokud vaše boty Merrell vytvářejí nežádoucí zápach, ...