Přímý přenos Barcelona vs Granada: Jak se dívat online v USAGetty Útočník Barcelony Lionel Messi.FC Barcelona bude hostit Granada CF na Camp Nou v neděli ve hře La Liga.Ve Spojených státech bude zápas (začátek v 15:00 ET) vysílán v televizi beIN Sports (anglické vysílání) a beIN Sports en Español (španělské vysílání). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

BeIN Sports a beIN Sports en Español jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

hodnocené tenisové rakety

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete k bezplatné zkušební verzi FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Barcelona vs Granada (anglické nebo španělské vysílání) na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas až tři dny po něm vysílá, i když to nezaznamenáte.

Sling TV

Sling TV nabízí několik různých balíčků a doplňků, z nichž mnohé zahrnují beIN Sports a/nebo beIN Sports en Español. Sling je nejlevnější streamovací služba s beIN Sports, pokud si ji plánujete udržet dlouhodobě.Oba balíčky Sling Orange + Sports Extra (49 kanálů) a Sling Blue + Sports Extra (58 kanálů) obsahují beIn Sports a každý stojí první měsíc 30 $ (poté 40 $ měsíčně):Získejte Sling TV

specifikace tenisové rakety

Balíček World Sports (sedm kanálů) zahrnuje beIN Sports a stojí 10 $ měsíčně nebo 60 $ za rok:

Získejte Sling TV World Sports

Balíček Best of Spanish (23 kanálů) zahrnuje beIN Sports en Español a beIn Sports Connect. Stojí to 10 $ měsíčně:

Získejte Sling TV to nejlepší ze španělštiny

lapač tenisových míčků

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Barcelona vs Granada (anglické nebo španělské vysílání) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, 10 hodin cloudového DVR je součástí Sling TV.


Náhled Barcelona vs Granada

Barcelona potřebuje vítězství, aby si udržela své místo na špici ligové tabulky, kde seděla po každém z posledních 11 kol-Real Madrid v sobotu porazil Sevillu 2: 1, aby získal 43-40 bodů na první místo, ale Blaugrana nést hranu rozdílu gólů.

Budou hledat toto vítězství pod novým manažerem: Quique Setién, 61letý bývalý šéf Lugo, Las Palmas a Real Betis. Klub ho najal 13. ledna, v den, kdy vyhodili Ernesta Valverdeho.

Když jste tam, bez práce a čekáte na příležitost, představíte si tým, který je na dně a má potíže, řekl Setién na tiskové konferenci další den podle Opatrovník . Není normální převzít tým, který je první.

tenis velikosti gripu

Bývalý záložník Racing Santander označil hvězdu Barcelony Lionela Messiho za nejlepšího hráče světa a chválil své spoluhráče.

Je to jedinečný, speciální hráč. [Ale] není to jen [Messi], řekl Setién podle The Guardian. Strávil jsem mnoho let, mnoho hodin jejich sledováním v televizi; přiměli mě bavit se fotbalem, a ne jen tak často; to byla každá hra.

Dodal: Vždycky v těchto situacích říkám, že zaručím pouze jednu věc: že můj tým bude hrát dobře. Las Palmas, Lugo, Betis ... pokud jste je následovali, víte, že jsme měli identitu. Viděli jste, hráli jsme dobrý fotbal. Jde o to, že tohle je Barcelona a stejně vždy hrají dobře. V tom máme jasno. Mám přesvědčení: jakmile je myšlenka v mé hlavě, je velmi těžké ji dostat ven. Bráním své myšlenky. Pokud s nimi budu muset zemřít, zemřu.

Granada seděla po 10 kolech na druhém místě ligové tabulky, ale od té doby klesla na desáté místo. V osmi zápasech vyhráli jen jednou, než doma 5. ledna ve svém posledním testu v La Lize zvítězili na Mallorce 1: 0.

Zpět na 21. září, Nazaríes udělali Barceloně druhou porážku v kampani, když vyhráli 2: 0 na Nuevo Estadio de Los Cármenes.

Už jsme doma hráli proti Barceloně a dokázali jsme je porazit, řekl útočník Granady Darwin Machís Označit . Je pro vás vzrušující hrát proti těm typům hráčů, kteří vyhráli prakticky všechno a zůstali vítězným týmem, ale my tam jedeme s nadějí, že budeme moci dosáhnout dobrého výsledku na velmi obtížném stadionu, kde budeme hrát, abychom získali všechny tři body a samozřejmě pokračovat v našem vývoji.


Populární Problémy

Ředitel turnaje v Acapulcu Raul Zurutuza nedávno vysvětlil, proč Roger Federer nikdy nehraje na akci na úrovni 500 v Mexiku.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Bucks vs Pelicans online, pokud nemáte kabel.

Rafael Nadal má za ta léta několik nezapomenutelných vzpomínek spojených s Paříží.

Andy Murray vyhrál Wimbledon

Zde je návod, jak sledovat novou sérii EPIX „War of the Worlds“ online bez kabelu.

Státní nepřátelé Baylor a Rice se setkají v sobotu v Houstonu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.