Jak se dívat na Fiji vs Uruguay Rugby Online v USA

GettyFidži a Uruguay se ve středu setkají v kulečníkovém mistrovství světa v ragby na Kamaishi Recovery Memorial Stadium v ​​japonském Kamaishi.

Ve Spojených státech začne zápas brzy ve středu ráno/pozdě v úterý v noci (1:15 ET/22: 15 pm PT) a bude vysílán v televizi NBC Sports Network. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Fidži vs. Uruguay v USA:FuboTV

NBC Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Fiji vs Uruguay na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

NBC Sports Network je jedním z 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.špičkových profesionálních tenistů

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Fiji vs Uruguay na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

NBC Sports Network je součástí balíčku Sling Blue Sling TV, který je dodáván se 40 a více živými televizními kanály.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Fiji vs Uruguay na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

triky s tenisovým míčkem

Náhled Fidži vs Uruguay

Ve svém otvíráku turnajů vedlo Fidži v poločase Austrálii 14-12, poté si vybudovalo výhodu na 21-12. Wallabies ale odpověděli 27 nezodpovězenými body za vítězství 39-21 v Sapporo Dome.

Proti Austrálii jsme určitě udělali spoustu dobrých věcí, ale nakonec jsme nebyli dost dobří na to, abychom ten zápas vyhráli, řekl hlavní trenér Fidži John McKee. Associated Press . Jsme na sérii čtyř zápasů, abychom se kvalifikovali do play-off, takže hra Uruguay je velmi důležitou součástí tohoto úkolu.

Peceli Yato a Waisea Nayacalevu měli pro Flying Fijians jeden pokus za kus.

McKee provedl 12 změn ve své sestavě pro uruguayskou remízu. Leone Nakarawa a kapitán Dominiko Waqaniburotu jsou jediní útočníci, kteří zůstanou mezi startéry proti Los Teros.

Tento týden jsme pro tým provedli několik změn, ale to nemění způsob, jakým hrajeme, ani naše zaměření, řekl Waqaniburotu, podle AP. Je to velmi důležitý zápas a nebudeme brát zápas proti Uruguayi na lehkou váhu. Myšlení je stejné ... ke každému týmu přistupujeme stejně.

Flying Fijians se nyní kvalifikovali na osm z devíti světových pohárů v ragby. Nikdy se nedostali mimo čtvrtfinále, kterého dosáhli v letech 1987 a 2007.

Toto bude první zápas Uruguaye na turnaji, jejich čtvrté mistrovství světa v ragby. Los Teros nikdy nepostoupili po hře v kulečníku.

Včetně mládeže má národ zhruba jen 6 000 aktivních hráčů. V listopadu během podzimních internacionál spadl Uruguay na Fidži 68-7 v Anglii.

Proti Fidži a Gruzii je cílem být co do výsledku těsný a evidentně proti Austrálii a Walesu prohrát maximálně o 30 bodů, řekl hlavní trenér Esteban Meneses o aspiracích své strany proti nepřátelům skupiny D, podle France Media Agency .

Los Teros má několik hráčů, kteří se stali profesionály až na začátku tohoto roku, kdy se tým začal připravovat na mistrovství světa.

Fly-half Felipe Berchesi, který profesionálně hraje za francouzského třetího divize Dax, je historicky nejlepším střelcem Uruguaye.

Vzhledem k tomu, že zde lidé říkají, že hráči rugby mají v hlavách něco špatného, ​​máme mentalitu, že jsme zvyklí jít proti všem očekáváním, řekl Berchesi podle agentury AFP.

sledujte velké malé lži online zdarma

Očekáváme tedy, že vyhrajeme zápas. Nevím, jestli fanoušci nebo svaz očekávají, že vyhrají zápas, jsou opatrnější ... ale my hráči chceme vyhrát zápas a děláme vše pro to, aby to bylo možné.


Populární Problémy

Michiganský basketbal hostí ve středu večer Penn State. Pokud nemáte síť Big Ten Network, zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

V současné podobě se zdá, že Federer má náskok. Pokud však Isner dokáže vzít sady do tie-breaků, pak to může být hra kohokoli.

Jižní Korea a Ukrajina se v sobotu setkají ve finále mistrovství světa hráčů do 20 let. Zde je návod, jak sledovat očekávaný zápas ve Spojených státech.

5 nejslavnějších tenisových filmů

Cardinals hostí tým Washington Football v neděli ve hře 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.